Юрист із нерухомості в Києві або області

Дані статистики свідчать, що кількість випадків шахрайства при купівлі чи продажі нерухомості збільшилася за останні роки в 5 разів. Тому не варто випробовувати удачу та недооцінювати компетентність злочинців. Досить мудрим і розважливим рішенням буде звернутися до кваліфікованого спеціаліста. Юрист по питаннях нерухомості - це гарантія успішного та безпечного завершення угоди.

Якими питаннями займається юрист з нерухомості?

Юрист із нерухомості – це висококваліфікований спеціаліст, який буде супроводжувати Вас від обговорення деталей до кінцевого підпису в договорі. Часто, через недостатню інформованість про питання, якими займається юрист з нерухомості, люди наражають себе на небезпеку в наступних випадках:

 • Оформлення або розірвання договору оренди;
 • Купівля або продаж нерухомості;
 • Реєстрація права власності на житло;
 • Придбання житла з частковим правом власності;
 • Перепланування чи реконструкція об'єкта;
 • Купівля, продаж або оренда земельної ділянки;
 • Оформлення документів на спадщину;
 • Зняття арешту з нерухомості та інші.

Крім вищезазначених питань, Ви завжди маєте можливість отримати детальну консультацію юриста з нерухомості, відповідно до наданих Вами документів, підготовку письмових угод, оформлення довідок, формування теки з документами для звернення до суду. Важливо підкреслити, що наші юристи із нерухомості мають великий досвід в захисті своїх клієнтів та отриманні страхової виплати у випадку пошкодження об'єктів нерухомості. Всі питання та вартість послуг обговорюється з клієнтом завчасно та мають індивідуальний підхід.

Наші переваги:

Безпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Професіоналізм і досвід наших співробітників
Наш штат складається з юристів із нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам.

Вартість на юридичну допомогу по Києву і області:

Вид послуги:Вартість:Термін виконання:
Юридичний супровідвід 2 000 грнІндивідуальноЗАМОВИТИ
Консультаціявід 300 грнІндивідуальноЗАМОВИТИ
Первинна консультаціяБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ
Інший вид послугиІндивідуальноІндивідуальноЗАМОВИТИ

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості послуг.

Перед підписанням договору на надання послуг ми надаємо своїм клієнтам безкоштовну консультацію юриста з нерухомості, щоб вони краще зрозуміли проблему, яку необхідно вирішити.

Наші юристи надають повний комплекс послуг за такими видами операцій з нерухомістю:

Які послуги надають юристи із нерухомості?

Найперше, що перевіряють наші спеціалісти, це законність всіх оформлених раніше документів на нерухоме майно, і здійснюють відповідні дії:

 • Перевірка документів, що засвідчують право власності особи, яка має намір здійснити певні операції з нерухомістю;
 • Перевірка інших осіб, які мають право на користування майном;
 • Відповідність оформленої документації згідно з вимогами чинного законодавства.

Які послуги надає юрист по земельних питаннях?

Звичайно, перед тим як придбати нерухоме майно, варто досконало перевірити документи на земельну ділянку, на якій знаходиться нерухомість.Юрист по земельним питанням детально вивчить це питання і допоможе прийняти вірне рішення. Ми можемо Вам запропонувати:

 1. Індивідуальну консультацію юриста по земельним питаннях;
 2. Вирішення найскладніших земельних спорів;
 3. Повний супровід спеціалістом по земельних питаннях, включаючи персональну підтримку під час судового засідання;
 4. Проведення юридичної експертизи документації, що засвідчує право власності.

Щоб мати міцний сон до і після придбання нерухомого майна, Вам достатньо знати, що навіть найскладніші проблеми Ви можете повністю довірити нашим юристам.

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на оформлення об'єкта?
Це залежить від складності процедури оформлення. Близько 40% завдань виконуються до 2 тижнів, 35% - до 1 місяця, решта 25% - це найбільш складні питання - до 2-5 місяців.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від таких факторів як: розташування об'єкта, метраж, наявності потрібних документів, складності і кількості етапів процедури.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти на консультацію або для укладення договору в офіс (робота або інші причини). Наш фахівець виїжджає до Вас абсолютно безкоштовно. Готові документи Ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і йому потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас на місці.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено