Послуги БТІ в Києві і області: якісний результат за короткий час

Чи доводилося Вам витрачати дорогоцінний час в чергах БТІ, щоб оформити документи на нерухоме майно? Багато асоціюють очікування в БТІ з найнеприємнішими емоціями. З січня 2013 роки ситуація з оформленням технічної документації змінилася в позитивну сторону. Оскільки до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації нерухомого майна були внесені зміни, і паспорта на нерухомість дозволили виготовляти не тільки комунальним БТІ, а й іншим об'єктам, за умови, що в їх штаті є відповідні фахівці. Приватне БТІ в Києві і по області - це швидкий вихід із ситуації, коли необхідно виготовити технічний паспорт, отримати довідку БТІ та здійснити інші операції.

 
Розрахувати вартість технічного паспорта
Ваш об'єкт

Метраж

Район області або Київ

Наявність правовстановлюючих документів на об'єкт

Наявність самовільних перепланувань/реконструкційПослуги БТІ.
Безпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Приватне БТІ.
Безкоштовна доставка
Доставка технічного паспорта здійснюється на Ваше найближче відділення Нової Пошти або Укрпошти. Ми зробили таку доставку абсолютно БЕЗКОШТОВНОЮ.
Технічний паспорт БТІ.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
Замовити техпаспорт БТІ.
Швидкість
Ви можете замовити технічний паспорт онлайн, не витрачаючи час на дорогу. Швидкість та компетентність Вас приємно здивують.

Наш документ-сервіс надає послуги БТІ в Києві та Київській області на найвищому якісному рівні. Документ-сервіс представляють інженери з досвідом роботи більше 10 років. У наявності сертифікати на здійснення інженерних робіт. Приватне БТІ в Києві і області - комплексне надання послуг, як на житлову, так і на нежитлову і комерційну нерухомість. Завдяки кваліфікації, досвіду й орієнтації на клієнта, наш сервіс професійно здійснює техінвентарізацію в найбільш короткі терміни. Крім того, Вам будуть запропоновані й інші послуги з юридичного оформлення і супроводу угод з нерухомістю.

5 переваг документ-сервісу з послуг БТІ

  • Відсутність черги. Часи, коли необхідно було відстояти в черзі з 30-40 чоловік, записуючись з 6 ранку, щоб оформити заявку на оформлення технічної документації, давно пройшли. Європейський підхід до клієнта полягає в наступному: достатньо зателефонувати і оформити заявку на те, щоб інженер відвідав об'єкт в будь-який зручний для Вас час і здійснив необхідний спектр робіт.
  • Стислі терміни виконання. Термін виготовлення документів - від 1 до 3 днів. Замовивши послугу в приватному Київському БТІ, Вам не потрібно кілька тижнів чекати своєї черги, щоб отримати документи. Всі роботи здійснюються в стислі терміни.
  • Виїзд інженера в будь-який зручний для Вас час. Прийнявши заявку на виїзд інженера, з Вами буде обумовлено зручний для Вас час. Не потрібно відпрошуватися з роботи або домовлятися з кимось із рідних. Послуги приватного БТІ в Києві та Київській області спрямовані на комфорт клієнта.
  • Зручна оплата. Ви можете скористатися одним із способів оплати: готівковий і безготівковий розрахунок. Часто для клієнта другий варіант - найбільш комфортний.
  • Сервіс. Вирішення всіх проблем з нерухомістю можливо «під ключ». Оперативне і безпечне виготовлення документів за прийнятну для Вас ціну - наша головна перевага.

Вартість технічного паспорта:

Вид нерухомості:Вартість:Термін виконання:
Квартира до 100 м2від 900 грн1-3 дніЗАМОВИТИ
Квартира більша 100 м2від 10 грн/м21-3 дніЗАМОВИТИ
Житловий будинок до 100 м2від 1 200 грн1-3 дніЗАМОВИТИ
Житловий будинок від 100 м2від 10 грн/м21-3 дніЗАМОВИТИ
Нежитловий об'єкт до 100 м2900 грн2-3 дніЗАМОВИТИ
Об'єкт від 1 000 м2від 3 грн/м2ІндивідуальноЗАМОВИТИ
Доставка100 грн БЕЗКОШТОВНОІндивідуальноЗАМОВИТИ
Оцінка нерухомості800 грн1 деньЗАМОВИТИ
Послуги реєстратора (нотаріуса)від 2 500 грндо 5 днівЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-
техпаспорт-примерТЕХНІЧНИЙ ПАСПОРТ НА БУДИНОКПереглянути приклад техпаспорта в PDFЗАМОВИТИ
техпаспорт-примерТЕХНІЧНИЙ ПАСПОРТ НА КВАРТИРУПереглянути приклад техпаспорта в PDFЗАМОВИТИ

Заявка на виклик інженера, не виходячи з дому ОНЛАЙН

Послуги БТІ - Консультація фахівця.Відповімо на Ваші питання

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
Ваш консультант
(068)-098-11-68,
(063)-624-60-44

*Інші види робіт оцінюються в індивідуальному порядку і залежать від складності проекту. Наше ціноутворення було сформовано за мінімальною вартістю з урахуванням трудовитрат наших фахівців, які працюють в цьому напрямку вже багато років.

Які документи необхідні, щоб отримати послуги БТІ в Києві або області:

Перелік документів залежить від виду об'єкта нерухомості, а також площі і специфіки процедури. Проте мінімальними документами, які необхідні для швидкого отримання технічного паспорта:

  1. Паспорт та ІПН;
  2. Правовстановлюючі документи на землю і об'єкт нерухомості;
  3. Старий технічний паспорт (при наявності).

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Серед основних напрямків діяльності, які йдуть в комплексі:

Документ-сервіс "Unidoc" - команда досвідчених фахівців в області нерухомості, що надає широкий спектр послуг в максимально стислі часові рамки, якісно, надійно і за прийнятною ціною. Ми цінуємо нашу репутацію і постійно вдосконалюємо якість послуг, що надаються. Ви більше не будете нікого чекати, Вас не змусять сидіти в черзі чи місяцями чекати необхідний документ. Ми цінуємо оперативність у вирішенні питань. Адже розуміємо, що час в справах з нерухомістю дуже цінний. Довіряйте операції з нерухомістю тільки досвідченим фахівцям!

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на виготовлення технічного паспорта?
Це залежить від площі об'єкта. Близько 70% завдань виконуються до 3 днів, 20% - до 1 тижня, решта 10% - це найбільш складні завдання - до 1 місяця і більше.
Від чого залежить ціна на технічний паспорт від вашого БТІ?
Ціна залежить від місця розташування об'єкта, площі і складності обмірів (нестандартні форми приміщень, тощо).
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Наш інженер обов'язково виїжджає до вас для обмірів. Сам виїзд є безкоштовним і вже включений у вартість технічного паспорта. При бажанні, готовий технічний паспорт ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно документ ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати зменшити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У Вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, архітектори, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено