Послуги БТІ в Києві і Області

Чи доводилося Вам витрачати дорогоцінний час в чергах БТІ, щоб оформити документи на нерухоме майно? Більшість асоціюють очікування в БТІ з найнеприємнішими емоціями. З січня 2013 року ситуація із замовленням технічних паспортів змінилася в позитивну сторону. Оскільки до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації нерухомого майна були внесені зміни, і паспорта на нерухомість дозволили виготовляти не тільки комунальним БТІ, а й іншим об'єктам, за умови, що в їх штаті є відповідні фахівці. Приватне БТІ в Києві та області - це швидкий вихід із ситуації, коли необхідно виготовити технічний паспорт, отримати довідку БТІ чи здійснити інші операції.

Розрахувати вартість технічного паспорта
Ваш об'єкт

Метраж

Район області або Київ

Наявність правовстановлюючих документів на об'єкт

Наявність самовільних перепланувань/реконструкційНАШІ ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ:

Де безпечно узаконити будинок
Безпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для зустрічі.
Узаконення самобуду досвідченими фахівцями
Ми не боїмося складних ситуацій
Наш штат складається з юристів по нерухомості, інженерів БТІ, проектувальників, землевпорядників та тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Узаконити самобуд за допомогою сертифікованих фахівців
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
Узаконити самобуд без черг
БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам.

Наш документ-сервіс надає послуги БТІ в Києві та Київській області на найвищому якісному рівні. Документ-сервіс представляють інженери з досвідом роботи понад 10 років. У наявності сертифікати на здійснення інженерних робіт. Приватне БТІ в Києві та області - комплексне надання послуг, як на житлову, так і на нежитлову і комерційну нерухомість. Завдяки кваліфікації, досвіду й орієнтації на клієнта, наш сервіс професійно здійснює техінвентарізацію в найбільш короткі терміни. Крім того, Вам будуть запропоновані й інші послуги з юридичного оформлення і супроводу угод з нерухомістю.

5 переваг документ-сервісу з послуг БТІ

  • Відсутність черг. Часи, коли необхідно було відстояти в черзі з 30-40 осіб, записуючись з 6 ранку, щоб оформити заявку на оформлення технічного паспорта давно пройшли. Європейський підхід полягає в наступному: достатньо зателефонувати та оформити заявку на те, щоб інженер відвідав об'єкт в будь-який зручний час і здійснив необхідний спектр робіт.
  • Стислі терміни виконання. Термін виготовлення документів - декілька днів. Замовивши послугу в приватному київському БТІ, Вам не потрібно декілька тижнів чекати своєї черги, щоб отримати документи. Всі роботи здійснюються в стислі терміни.
  • Виїзд інженера в будь-який зручний для Вас час. Прийнявши заявку на виїзд інженера, з Вами буде обумовлений зручний для Вас час. Не потрібно відпрошуватися з роботи або домовлятися з кимось із рідних. Послуги приватного БТІ в Києві та Київській області спрямовані на комфорт клієнта.
  • Зручна оплата. Ви можете скористатися одним з способів оплати: готівковий і безготівковий розрахунок. Часто, для клієнта, другий варіант - найбільш комфортний.
  • Сервіс. Розв'язання всіх проблемм з нерухомістю можливо «під ключ». Оперативне і безпечне виготовлення документів за прийнятну для Вас ціну - наша головна перевага.

Яка вартість виготовлення технічного паспорта?

(Із 01.08.2021 р. всі технічні паспорти інженери зобов'язані вносити в реєстр ЄДЕСБ. Вартість, що приведена нижче включає в себе занесення інформації в новий реєстр.)

Вид нерухомості:Вартість:Термін виконання:
Квартиравід 1 500 грн2-5 днів
Будиноквід 2 400 грн3-5 днів
Нежитловий об'єктвід 1 500 грнІндивідуально
Оцінка нерухомості800 грн1 день
Послуги реєстратора (нотаріуса)від 2 500 грндо 5 днів
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-
техпаспорт-примерТЕХНІЧНИЙ ПАСПОРТ НА БУДИНОК
Переглянути приклад техпаспорта в PDF
техпаспорт-примерТЕХНІЧНИЙ ПАСПОРТ НА КВАРТИРУ
Переглянути приклад техпаспорта в PDF

Заявка на виклик інженера, не виходячи з дому ОНЛАЙН

Консультація - Де і як замовити технічний паспортВідповімо на Ваші питання

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
Ваш консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Які документи необхідні, щоб замовити послуги БТІ?

Перелік документів відрізняється в залежності від виду об'єкта нерухомості. Проте, мінімальними документами, які необхідні для отримання технічного паспорта, є:

  1. Паспорт та ІПН;
  2. Правовстановлюючі документи на землю і об'єкт нерухомості;
  3. Дозвільний документ (при введенні в експлуатацію);
  4. Старий технічний паспорт (при наявності).

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Окрім виготовлення технічного паспорта, Ви можете замовити:

 

Документ-сервіс «Unidoc»‎ - команда досвідчених фахівців в області нерухомості, що надає широкий спектр послуг в максимально стислі часові рамки, якісно, ​​надійно і за прийнятною ціною. Ми цінуємо нашу репутацію і постійно вдосконалюємо якість послуг. Ви більше не будете нікого чекати, Вас не змусять сидіти в черзі та по місяцю чекати необхідний документ. Ми цінуємо оперативність у вирішенні питань. Довіряйте операції з нерухомістю тільки досвідченим фахівцям!

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на виготовлення технічного паспорта?
Це залежить від площі об'єкта. Близько 70% завдань виконуються до 3 днів, 20% - до 1 тижня, решта 10% - це найбільш складні завдання - до 1 місяця і більше.
Від чого залежить ціна на технічний паспорт від вашого БТІ?
Ціна залежить від місця розташування об'єкта, площі і складності обмірів (нестандартні форми приміщень, тощо).
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Наш інженер обов'язково виїжджає до вас для обмірів. Сам виїзд є безкоштовним і вже включений у вартість технічного паспорта. При бажанні, готовий технічний паспорт Ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес виготовлення технічного паспорта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим ми дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і йому потрібен документ ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери БТІ, архітектори, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами ви зможете ознайомитися у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено