Будівельна амністія в Києві або Київській області

Зміст

Будівництво будинку та його подальше введення в експлуатацію передбачають наявність дозвільних документів. Будівельна амністія — це спрощена процедура легалізації вже зведеного будинку, включно з самовільними прибудовами та іншими господарськими будівлями на земельній ділянці. Важливо знати усі нюанси та процедуру спрощеного порядку, оскільки не всі можуть скористатися цим порядком.

Згідно з Порядком, ввести в експлуатацію по амністії можна індивідуальний (садибний) житловий будинок, садовий або дачний будинок загальною площею до 500 кв. м, а також господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 500 кв. м, збудовані в період з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015. Ознайомитися з іншими можливими варіантами узаконення можливо за посиланням " 4 способи узаконити самобуд".

ЕТАПИ УЗАКОНЕННЯ БУДИНКУ ЗА БУДІВЕЛЬНОЮ АМНІСТІЄЮ

Процедура будівельної амністії включає наступні кроки:

  • 1. Виготовляється технічний паспорт з відміткою про технічне обстеження самовільно зведених об'єктів. Цим займаються сертифіковані інженери, які також вносять документ в реєстр будівельної діяльності.
  • 2. Розробляється технічний звіт, що підтверджує обстеження конструкції будівлі сертифікованим інженером. Такий звіт вноситься в реєстр будівельної діяльності. Цей крок виконується тільки якщо наявні господарські будівлі та споруди з загальною площею понад 100 кв. м.
  • 3. Реєструється декларації про готовність об'єкта до експлуатації, що дозволяє використовувати нерухомість за призначенням.
  • 4. Присвоєння об'єкту нерухомості поштової адреси із видачею відповідної довідки від органу місцевого самоврядування.
  • 5. Реєстрація права власності та отримання Витягу з реєстру речових прав на нерухоме майно.
Розрахувати вартість узаконення будинку по амністії
Метраж

Площа господарських побудов

Район області або Київ

Рік будівництва

Документи на землю

Кадастровий номер

Наявність технічного паспорта


 

Узаконення самобуду за будівельною амністією має велике значення з кількох причин:

  • Уникнення штрафів: Незаконно збудовані будівлі можуть привести до штрафів від місцевої влади або Державної інспекції архітектури та містобудування (ДІАМ).
  • Зміна законодавства: Незважаючи на те, що амністія наразі безстрокова, законодавство може змінитися, що може ускладнити або унеможливити легалізацію самобуду у майбутньому.
  • Обмеження у володінні та розпорядженні нерухомістю: Нелегалізований будинок не може бути проданий, подарований, залишений у спадок або використаний як застава.
  • Проблеми при відчуженні земельної ділянки: Новий власник земельної ділянки, на якій розташований самобуд, не зможе скористатися амністією, що ускладнює процес передачі власності.
  • Складнощі при поділі чи об'єднанні земельних ділянок: У разі поділу чи об'єднання земельної ділянки згодом не буде можливості скористатися амністією.
  • Вимоги нотаріуса при продажу: При продажу земельної ділянки, нотаріус може запитати довідку про відсутність незаконних забудов, яку буде складно надати у випадку наявності самобуду.
  • Складнощі у захисті права власності: У разі захоплення об'єкта третьою особою, відстояти своє право на власність буде значно складніше, особливо якщо земельна ділянка також не оформлена.

НАШІ ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ:

Де узаконити будинок по амністії?
СУЧАСНИЙ ПІДХІД ТА ВІДСУТНІСТЬ ЧЕРГ
Ми впровадили можливість розгляду документів онлайн, забезпечуючи вам зручність та ефективність. Також завдяки перенесенню частини робочих етапів до онлайн, Ви можете легко та ефективно здійснювати процеси, які раніше вимагали особистої присутності. Черги і довгі очікування біля кабінету державної служби стали минулим, оскільки тепер ми надаємо можливість кожному клієнту мати власний час для зустрічі.
Узаконення самобуду по дачній амністії
Ми не боїмося складних ситуацій
Наш штат складається з юристів по нерухомості, інженерів БТІ, проектувальників, землевпорядників та тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Узаконити будинок дачна амністія
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
Узаконити прибудову по амністії
БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам. Кожен із етапів можливо перевірити онлайн на вебсторінках державних органів по номеру реєстрації.

Скільки коштує узаконити самобуд по будівельній амністії?

Вид нерухомості:Вартість:Терміни:
Житловий/садовий/дачний будиноквід 11 000 грнвід 25 днів
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-

Отримайте консультацію онлайн або запишіться на зустріч:

консультація як узаконити самобуд по амністіїБЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44

*Підсумкова вартість оформлення дозвільних документів на об'єкт по будівельній амністії залежить безпосередньо від розташування об'єкта та загальної площі. Також, впливає наявність господарських будівель і ряд додаткових факторів.

Щоб розпочати процес узаконення нерухомості, потрібно підготувати наступні документи:

  • Паспорт та ідентифікаційний код – це основні документи, які ідентифікують особу власника земельної ділянки.
  • Документи, що підтверджують право власності чи користування земельною ділянкою – це можуть бути договори купівлі-продажу, свідоцтва про право власності тощо.
  • Документи, що підтверджують право власності чи користування на наявний об'єкт нерухомості (у разі реконструкції) – це також можуть бути договори купівлі-продажу, дарування, або інші документи, що підтверджують право на об'єкт.

Документ-сервіс «Unidoc» готовий допомогти з оформленням нерухомості за будівельною амністією. Від консультації до моменту отримання права власності – наші фахівці виконають все в найкоротші терміни. Вашими питаннями займатимуться одразу кілька експертів, серед яких юрист з нерухомості, інженер БТІ, землевпорядник, реєстратор (нотаріус). Це дозволяє не ходити по різним установам та стояти в чергах, а оформити всі потрібні документи в одному місці. Кожен етап можна перевірити онлайн за допомогою реєстру будівельної діяльності та реєстру речових прав на нерухоме майно. Звертайтеся, будемо раді провести аналіз ситуації та прояснити всі ваші запитання!

Питання-відповідь:

Чи можливо розглянути документи онлайн?
Так, це можливо. Цей спосіб дозволяє економити час обох сторін та забезпечує ефективний аналіз питання. Після розгляду документів ми передзвонимо вам з готовою 'дорожньою картою'. Документи можна відправити через e-mail, Viber, Telegram або іншим зручним способом.
Скільки потрібно часу, щоб узаконити самобуд за будівельною амністією?
Терміни узаконення самобуду можуть варіюватися в залежності від складності кожного конкретного випадку. Близько 60% завдань зазвичай виконуються до 3 тижнів. Орієнтовно 30% випадків можуть зайняти до 1.5 місяця, тоді як найбільш складні ситуації, що становлять близько 10%, можуть тривати від 2 до 6 місяців.
Скільки коштує узаконити самобуд по амністії?
Вартість узаконення самобуду залежить від кількох факторів, включаючи місце розташування об'єкта, його площу, а також від наявності необхідних документів. Ціна за цю послугу може коливатися: вона починається від 8 тисяч гривень і може досягати 15 тисяч гривень або навіть більше, залежно від конкретних обставин вашого випадку.
Ви будете проводити виїзд?
Так, у рамках процесу узаконення самобуду, на одному з етапів наш інженер БТІ здійснить виїзд до вас для проведення необхідних обмірів об'єкта. Після цього ми узгодимо з вами отримані дані онлайн, відправивши їх на вашу електронну пошту або через вибраний вами месенджер.
Ви можете прискорити процес узаконення самовільної забудови?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор та їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так, всі наші фахівці, включаючи інженерів, проектантів та землевпорядників, мають відповідні сертифікати. Щоб переконатися в їх кваліфікації, наші клієнти можуть ознайомитися з цими документами особисто в нашому офісі або онлайн, перевіривши їх в реєстрі за номером сертифіката.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотний дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено