Будівельна амністія в Києві або Київській області

Будівельні роботи по об'єкту нерухомості, а також подальше введення його в експлуатацію припускають наявність дозвільних документів. Будівельна амністія передбачає спрощену процедуру легалізації вже зведеного будинку, а також прибудови до нього або господарських будівель. Якщо ви зацікавлені в будівельній амністії, вам потрібно знати всі тонкощі і процедуру спрощеного порядку.

Етапи оформлення нерухомості по будівельної амністії

Будівельна амністія оформляється в такому порядку:

 • 1. Розробляється технічний паспорт, в якому повинна бути відповідна відмітка про самовільно зведених об'єктах. Розробку техпаспорта виконує сертифіковані інженери.
 • 2. Розробляється технічний звіт, який підтверджує, що сертифікований інженер обстежив конструкцію будівлі. Цей етап виконується тільки в разі, якщо є в наявності господарські будівлі, загальною площею понад 100 кв.м.
 • 3. Реєструється декларація про те, що об'єкт готовий до експлуатації. Це робить можливим використання об'єкта нерухомості за призначенням.
 • 4. Об'єкту нерухомості присвоюється поштова адреса, про що видається відповідна довідка з органу місцевого самоврядування.
 • 5. Реєструється право власності, і ви отримуєте Витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно.
Розрахувати вартість узаконення будинку
Метраж

Район області або Київ

Рік будівництва

Документи на землю

Кадастровий номер на ділянку

Проектна документація

Наявність будівельного паспорта

Наявність технічного паспорта


 

Чому важливо узаконити самобуд в Києві або області?

 • Штраф від місцевої влади або ДАБІ;
 • Неможливість продати / подарувати / залишити в спадок / використовувати як заставу;
 • Неможливість продати / подарувати / залишити в спадок / використовувати як заставу;
 • Незаконний об'єкт можуть просто знести влади без всяких судових розглядів;
 • У разі захоплення такого об'єкта третьою особою, свої права власності буде відстояти набагато складніше.

Оформити будівельну амністію можна тільки в тому випадку, якщо земельна ділянка була оформлена в користування або власність до квітня 2015 року. Це має бути затверджене відповідними документами.

НАШІ ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ:

Де узаконити будинок по амністії?
Безпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Узаконення самобуду по дачній амністії.
Ми не боїмося складних ситуацій
Наш штат складається з юристів по нерухомості, інженерів БТІ, проектувальників, землевпорядників та тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Узаконити самобуд - будівельна амністія.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
Узаконити самобуд без черг.
БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам.

Скільки коштує узаконити самобуд по будівельній амністії:

Вид нерухомості:Вартість:Терміни:
Житловий/садовий/дачний будиноквід 11 000 грнвід 25 днівЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-

*Вартість оформлення дозвільних документів на об'єкт по будівельної амністії залежить безпосередньо від розташування об'єкта та загальної площі. Також, впливає наявність господарських будівель і ряд додаткових факторів.

Отримайте консультацію онлайн або запишіться на зустріч:

nat2БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні, наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Для роботи з оформлення нерухомості по будівельній амністії потрібні наступні документи:

 • Паспорт та ідентифікаційний код;
 • Документи на право власності на земельну ділянку;
 • Документи на право власності на існуючий об'єкт нерухомості (при реконструкції).

Документ-сервіс "Unidoc" готовий допомогти з оформленням нерухомості по будівельної амністії. Від консультації до моменту отримання готових документів - фахівці виконають всі в найкоротші терміни. А вашим питанням займатимуться відразу кілька експертів , серед яких юрист з нерухомості, інженер БТІ, землевпорядник, реєстратор (нотаріус). Це дозволяє не ходити в різні установи і стояти в чергах, а оформити всі в одному місці, з отриманням гарантій.

Питання-відповідь:

Скільки потрібно часу, щоб узаконити самобуд по амністії?
Це залежить від процедури оформлення. Близько 60% завдань виконуються до 3 тижнів, 30% - до 1.5 місяці, інші 10% - це найбільш складні питання - до 2-6 місяців.
Скільки коштує узаконити самобуд по будівельної амністії?
Ціна залежить від таких факторів як: розташування об'єкта, площі, наявності потрібних документів, складності і кількості етапів процедури. Тому і ціна може варіюватися від 8 тисяч гривень до 15 тисяч і більше.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти на консультацію або для укладення договору в офіс (робота або інші причини). Наш фахівець виїжджає до Вас абсолютно безкоштовно. Готові документи Ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес узаконення самовільної забудови?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, ніж дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і йому потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так звісно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікати. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитися у нас на місці.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено