Будівельна амністія в Києві або Київській області

Будівництво будинку, а також подальше введення його в експлуатацію передбачають наявність дозвільних документів. Будівельна амністія - це спрощена процедура легалізації уже зведеного будинку, разом із самовільними прибудовами до нього та інших господарських будівель на земельній ділянці. Потрібно знати всі тонкощі та процедуру спрощеного порядку, тому що цим порядком скористатися можуть не всі.

Етапи узаконення будинку по будівельній амністії

Будівельна амністія оформляється в такому порядку:

 • 1. Виготовляється технічний паспорт, в якому ставиться відмітка про технічне обстеження самовільно зведених об'єктів. Виготовленням техпаспорта та внесенням його в реєстр будівельної діяльності займаються сертифіковані інженери.
 • 2. Розробляється технічний звіт, який підтверджує, що сертифікований інженер обстежив конструкцію будівлі. Цей етап виконується тільки в разі, якщо є в наявності господарські будівлі та споруди загальною площею понад 100 кв.м.
 • 3. Реєструється декларація про те, що об'єкт готовий до експлуатації. Це робить можливим використання об'єкта нерухомості за призначенням.
 • 4. Об'єкту нерухомості присвоюється поштова адреса, про що видається відповідна довідка з органу місцевого самоврядування.
 • 5. Реєструється право власності, отримуємо Витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно (право власності).
Розрахувати вартість узаконення будинку
Метраж

Район області або Київ

Рік будівництва

Документи на землю

Кадастровий номер на ділянку

Проектна документація

Наявність будівельного паспорта

Наявність технічного паспорта


 

Чому важливо узаконити самобуд по будівельній амністії?

 • Штраф від місцевої влади чи ДІАМ.
 • Хоч амністія сьогодні вважається безстроковою, законодавство змінюється.
 • Будинок не можливо продати/подарувати/залишити в спадок/використовувати як заставу.
 • У разі продажу (іншого відчуження) земельної ділянки, новий власник не зможе скористатися амністією.
 • У разі поділу чи об'єднання земельної ділянки, надалі не буде можливості скористатися амністією.
 • У разі продажу земельної ділянки, нотаріус може запросити довідку про відсутність забудов на ділянці, відповідно надати таку буде проблемно із наявним самобудом.
 • У разі захоплення такого об'єкта третьою особою, своє право на власність буде відстояти набагато складніше (в тому випадку коли і земельна ділянка не оформлена).

Згідно Порядку, ввести в експлуатацію по амністії можливо індивідуальний (садибний) житловий будинок, садовий, дачний будинки загальною площею до 300 кв.м, а також господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 кв.м, збудовані у період з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015. Ознайомитися з іншими можливими варіантами узаконення можливо за посиланням " 4 способи узаконити самобуд".

НАШІ ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ:

Де узаконити будинок по амністії?
Безпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для зустрічі.
Узаконення самобуду по дачній амністії
Ми не боїмося складних ситуацій
Наш штат складається з юристів по нерухомості, інженерів БТІ, проектувальників, землевпорядників та тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Узаконити будинок дачна амністія
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
Узаконити прибудову по амністії
БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам.

Скільки коштує узаконити самобуд по будівельній амністії?

Вид нерухомості:Вартість:Терміни:
Житловий/садовий/дачний будиноквід 11 000 грнвід 25 днів
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-

Отримайте консультацію онлайн або запишіться на зустріч:

консультація як узаконити самобуд по амністіїБЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44

*Підсумкова вартість оформлення дозвільних документів на об'єкт по будівельній амністії залежить безпосередньо від розташування об'єкта та загальної площі. Також, впливає наявність господарських будівель і ряд додаткових факторів.

Щоб розпочати роботу із узаконення нерухомості по будівельній амністії потрібно підготувати наступні документи:

 • Паспорт та ідентифікаційний код.
 • Документи, що підтверджують право власності чи користування земельною ділянкою.
 • Документи, що підтверджують право власності чи користування на наявний об'єкт нерухомості (при реконструкції).

Документ-сервіс «‎Unidoc»‎ готовий допомогти з оформленням нерухомості по будівельній амністії. Від консультації до моменту отримання права власності - фахівці виконають все в найкоротші терміни. А вашим питанням займатимуться відразу декілька експертів, серед яких: юрист з нерухомості, інженер БТІ, землевпорядник, реєстратор (нотаріус). Це дозволяє не ходити в різні установи та стояти в чергах, а оформити всі потрібні документи в одному місці. Кожен етап можливо перевірити онлайн за допомогою реєстру будівельної діяльності та реєстру речових прав на нерухоме майно. Звертайтеся, будемо раді провести аналіз ситуації та прояснити всі запитання!

Питання-відповідь:

Чи можливо розглянути документи онлайн?
Так, звичайно. Такий спосіб економить Ваш і наш час та дозволяє більш ефективно провести аналіз питання. Після розгляду документів ми зателефонуємо Вам з уже готовою "дорожньою картою". Документи можливо відправити на e-mail, viber, telegram чи будь-яким іншим зручним способом.
Скільки потрібно часу, щоб узаконити самобуд по амністії?
Близько 60% завдань виконуються до 3 тижнів, 30% - до 1.5 місяця, інші 10% - це найбільш складні питання - до 2-6 місяців.
Скільки коштує узаконити самобуд по будівельній амністії?
Ціна залежить від таких факторів як: розташування об'єкта, площі, наявності потрібних документів. Тому ціна може варіюватися від 8 тисяч гривень до 15 тисяч і більше.
Ви будете проводити виїзд?
Так, на одному із етапів до Вас буде виїжджати наш інженер БТІ для проведення обмірів. В подальшому ці обміри ми погодимо з Вами онлайн, шляхом відправлення на один із месенджерів чи електронну пошту.
Ви можете прискорити процес узаконення самовільної забудови?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор та їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так, звісно. У наших інженерів, проектантів, землевпорядників - у всіх є сертифікати. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитися у нас в офісі чи онлайн в реєстрі будівельної діяльності за номером сертифіката.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено