Експертна оцінка нерухомості - замовити онлайн в Україні

Ви плануєте провести нотаріальну угоду, та одним із необхідних документів для нотаріуса є оцінка нерухомості? Можливо, хочете продати нерухомість, але не впевнені, що Ваша ціна буде конкурентоспроможною? Для цих випадків потрібна експертна оцінка нерухомості .

Оцінка майна - як це і коли необхідно?

Оцінка нерухомості - це експертне визначення актуальної ринкової, відновної або ліквідаційної вартості об'єкта. Включає в себе:

 • Визначення матеріальної вартості об'єкта;
 • Визначення ринкової вартості нерухомості, тобто встановлення ціни відповідно до аналогічних поточних пропозицій;
 • Визначення інвестиційного потенціалу, тобто скільки коштів може принести об'єкт;
 • Оцінка ліквідаційних витрат тощо.

Коли може знадобитися експертна оцінка нерухомості?

 • Випадок перший - при даруванні нерухомості. При отриманні нерухомості по договору даруванні Ви повинні заплатити обов'язковий податок, розмір якого буде залежати від вартості оцінки;
 • Випадок другий - оформлення угоди купівлі-продажу. При продажі квартири, будинку чи іншого виду нерухомості, слід визначити їх ринкову ціну. Зробити це самостійно неможливо. Адже для цього потрібно мати сертифікат експерта оцінювача.
 • Випадок третій - отримання кредитних коштів під заставу нерухомості. Банківській установі потрібно дати визначення інвестиційної вартості нерухомості. Без оцінки вартості сума кредиту буде зменшена або його отримання стане неможливим;
 • Інші випадки. Оформлення договору оренди, розділ майна, перереєстрація нерухомості, оформлення договору страхування і т.п.

В чому наші переваги:

Реальна та достовірна ціна
Ми вказуємо вартість, яка є актуальною на сьогоднішній день. Вказувати вартість 2013 року – НЕ наш варіант. Адже ми цінимо Ваш час та довіру.
Досвід наших співробітників
Наш штат складається із юристів з нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів, експертів оцінювачів і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
По всій Україні - Онлайн
Замовити оцінку можливо онлайн. Доставка Новою поштою. Вартість і терміни доставки розраховується індивідуально.

Вартість оцінки нерухомості:

Вид нерухомості:Вартість:Термін:
Квартира800 грн 1-2 дніЗАМОВИТИ
Житловий будинок800 грн1-2 дніЗАМОВИТИ
Земельна ділянка800 грн1-2 дніЗАМОВИТИ
Комерційна будівляІндивідуальновід 2 днівЗАМОВИТИ
Прискорена оцінка1 500 грн3 годиниЗАМОВИТИ
Інший об'єктІндивідуальноІндивідуальноЗАМОВИТИ
Послуги нотаріусавід 2 000 грнІндивідуальноЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯ І ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІДБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ

*Важлива інформація! На початку 2020 року фонд держмайна України впровадив новий сервіс внесення інформації до Єдиної бази звітів про оцінку. Наразі, це перший етап запуску, у якому беруть участь оцінювачі.

Заявка на виготовлення оцінки, не виходячи з дому ОНЛАЙН

nat2Відповімо на Ваші питання

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
Ваш юрист-консультант
(068)-098-11-68,
(063)-624-60-44

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Що потрібно знати, замовляючи у нас оцінку нерухомості?

 • Відсутність черги. Європейський підхід до клієнта полягає в наступному: достатньо зателефонувати і оформити заявку на те, щоб оцінити вашу нерухомість.
 • Стислі терміни виконання. Термін виготовлення документів - від 1 до 2 днів. Термін виготовлення оцінки може бути максимально зменшений.
 • Ваша оцінка заноситься в реєстр. Віднедавна, вся оцінка проводиться через електронний майданчик. Вартість розраховується через визначені коефіцієнти. Ви отримаєте на руки оцінку в паперовому вигляді, та унікальний номер, по якому нотаріус (реєстратор) знаходить оцінену нерухомість.
 • Зручна оплата. Ви можете скористатися одним із способів оплати: готівковий і безготівковий розрахунок. Часто для клієнта другий варіант - найбільш комфортний.
 • Доставка. Ви знаходитеся в іншому місті? У нас є можливість відправлення через Нову пошту.
 • Сервіс. Вирішення всіх проблем з нерухомістю можливо «під ключ». Оперативне і безпечне виготовлення документів за прийнятну для Вас ціну - наша головна перевага.

Які документи необхідні, щоб провести оцінку нерухомості?

Перелік документів для оцінки відрізняється в залежності від виду об'єкта нерухомості. Проте мінімальними документами, які необхідні для експертної оцінки нерухомості, є:

 1. Паспорт та ІПН;
 2. Установчі документи (для юридичних осіб);
 3. Документи, які засвідчують право власності на об'єкт;
 4. Технічний паспорт;
 5. Витяг з Державного Реєстру, державний акт на землю, договір оренди і т.п. (якщо об'єктом оцінки є земля).

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на оформлення об'єкта?
Це залежить від складності процедури оформлення. Близько 90% завдань виконується до 2 днів, 10% - до 1 тижня.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від таких факторів як: розташування об'єкта, площі, наявності потрібних документів, складності і кількості етапів процедури.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти на консультацію або для укладення договору в офіс (робота або інші причини). Наш фахівець виїжджає до Вас абсолютно безкоштовно. Готові документи Ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати зменшити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У Вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники, експерти оцінювачі - у всіх є сертифікати. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Повідомлення надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Повідомлення надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено