Дозвіл на будівництво в Києві або Київській області

Перед початком забудови необхідно отримати відповідний дозвіл, він дає законну підставу на будівництво нерухомості. Дозвіл на будівництво будинку або нежитлового об'єкта являє собою певний пакет документів, який дає власнику земельної ділянки право на будівництво.

Дозвіл на будівництво може бути CC1 класу наслідків (нове будівництво чи реконструкція житлового/садового/дачного будинку, інших господарських будівель та споруд). В такому випадку таким дозволом є реєстрація повідомлення про початок будівельних робіт. Та CC2, СС3 клас наслідків, для будівництва об'єктів підвищеної відповідальності, що мають іншу процедуру оформлення (житлові будинки понад чотири поверхи, будівлі понад 100 м тощо.).

Випадки, в яких ви можете зіткнутися з необхідністю отримання дозволу на будівництво:

 • Ви запланували будівництво нового будинку чи господарських будівель (гараж, літня кухня, гостьовий будинок, інше);
 • у випадках, коли планується реконструкція вже збудованого об'єкта (прибудова, надбудова, реконструкція у квартирі чи нежитловій будівлі);
 • під час узаконення об'єктів самовільної забудови (не отримувалися дозвільні документи перед початком будівництва) та інші.

Також затверджено Перелік будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію. До таких об'єктів відносяться тимчасові будівлі та споруди без влаштування фундаментів: навіси, альтанки, накриття, літні душові, свердловини, вбиральні, вигрібні ями, паркани, погреби, тераси, ґанки тощо. У разі будівництва капітального гаража із фундаментом потрібно отримувати дозвільні документи.

 
Розрахувати вартість отримання дозволу на будівництво
Метраж

Район області або Київ

Нове будівництво чи реконструкція

Документи на землю

Наявність кадастрового номера на ділянку

Проектна документація

Наявність будівельного паспорта


НАШІ ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ:

Де отримати дозвіл на будівництво?
БЕЗПЕКА І відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски в приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків і захисних масок для персоналу і клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для зустрічі.
Отримання дозволу на будівництво.
Ми не боїмося складних ситуацій
У нашу команду входять юристи з нерухомості, інженери БТІ, проектувальники, землевпорядники та ті люди, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Дозвіл на будівництво будинку.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими можете ознайомитися у нас в офісі.
Замовити дозвіл на будівництво будинку.
БЕЗ прихованих платежів
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету, за договірними відносинами та поетапною оплатою роботи.

Скільки коштує дозвіл на будівництво?

Вид документа:Вартість:Терміни:
Дозвіл на будівництво
(реєстрація повідомлення)
від 8 000 грнвід 10 днів
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-
Дозвіл на будівництво будинку. Приклад зареєстрованого повідомлення на виконання будівельних робіт
Переглянути
Консультація як отримати дозвіл на будівництво?БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Які потрібні документи для отримання дозволу на будівництво приватного будинку?

 1. Паспорт та ІПН власника.
 2. Документи на земельну ділянку з присвоєним кадастровим номером (Державний акт, Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Свідоцтво про право власності тощо).
 3. Ескіз намірів забудови (фасади, розміщення об'єктів забудови на ділянці).
 4. Проект будівництва (будинок більше 500м2).
 5. Будівельний паспорт (будинок до 500м2), містобудівні умови та обмеження (будинок більше 500м2).
 6. Договора на авторський та технічний нагляд (будинок більше 500м2).
 7. Технічний паспорт (при реконструкції).
 8. Право власності на будинок (при реконструкції).

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Які етапи для отримання дозволу на приватний будинок (з подальшим введенням його в експлуатацію)?

 1. Вихідні дані. Отримання будівельного паспорта для малих забудов, що проходять за спрощеним порядком. Або отримання містобудівних умов і обмежень для будинків від 500 м2, та нерухомості з підвищеним класом наслідків.
 2. Проектна документація. При будівництві за спрощеним порядком (приватні будинки до 500м2) проектна документація є необов'язковим етапом, достатньо буде ескізних намірів на забудову. В інших випадках створенням проекту займається тільки ліцензована організація, яка розраховує розміри, необхідну кількість будматеріалів, терміни на будівництво споруди і т.д.
 3. Затвердження. Замовник будівництва погоджує проектну документацію. При отриманні містобудівних умов і обмежень додатково укладається договір про надання послуг з авторського нагляду та технічного нагляду.
 4. Будівельні роботи. Згідно із законом, цей етап здійснюється після подачі повідомлення про початок будівельних робіт в ДІАМ (Державна інспекція архітектури та містобудування).
 5. Введення в експлуатацію. Об'єкти CC1 класу наслідків або об'єкти за будівельним паспортом подають декларацію про введення об'єкта в експлуатацію в ДІАМ. Введення в експлуатацію об'єктів CC2 і CC3 класу наслідків, а також комплекси будівель, до складу яких входять об'єкти різних класів наслідків здійснюється на підставі Акту про готовність, шляхом видачі сертифіката органом Державної інспекції архітектури та містобудування.
 6. Отримання права власності на нерухомість. Отримуємо (за потреби) довідку про присвоєння поштової адреси на будинок в органі місцевого самоврядування. Держреєстратор чи нотаріус проводить реєстраційні дії та видає Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Підключаючи до роботи одразу декілька наших фахівців (юристів, землевпорядників, інженерів БТІ, інженерів по технічному обстеженню, проектувальників, нотаріусів та інших), ми здатні забезпечити професійний супровід оформлення документів на всіх етапах отримання дозволу на будівництво. Звертайтеся, будемо раді Вам допомогти!

Питання-відповідь:

Чи можливо розглянути документи онлайн?
Так, звичайно. Такий спосіб економить Ваш і наш час та дозволяє більш ефективно провести аналіз питання. Після розгляду документів ми зателефонуємо Вам з уже готовою "дорожньою картою". Документи можливо відправити на e-mail, viber, telegram чи будь-яким іншим зручним способом.
Скільки часу потрібно, щоб отримати дозвіл на будівництво?
Це залежить від складності об'єкта. Близько 60% завдань виконуються до 3 тижнів, 30% - до 1.5 місяця, решта 10% - це найбільш складні питання - більше 2 місяців.
Від чого залежить ціна дозволу на будівництво?
Ціна залежить від місця розташування об'єкта, площі, наявності потрібних документів. Тому, вартість дозволу на будівництво може бути як 7 тис. грн., так і 8 тис. грн. і більше.
Ви будете проводити виїзд?
Так, на одному з етапів до Вас буде виїжджати наш інженер БТІ для проведення обмірів. В подальшому ці обміри ми погодимо з Вами онлайн, шляхом відправлення на один із месенджерів чи електронну пошту.
Ви можете швидко отримати дозвіл на будівництво?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так, звісно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікати. Це дуже важливо. З усіма документами ви зможете ознайомитися у нас на місці.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено