Дозвіл на будівництво в Києві або Київській області

Зміст

Перед початком забудови необхідно отримати відповідний дозвіл, який дає законну підставу для будівництва нерухомості. Дозвіл на будівництво будинку або нежитлового об'єкта представляє собою пакет документів, що надає власнику земельної ділянки право розпочати будівельні роботи.

Дозвіл на будівництво може бути CC1 класу наслідків (нове будівництво чи реконструкція житлового, садового, дачного будинку, інших господарських будівель та споруд). У такому випадку таким дозволом є реєстрація повідомлення про початок будівельних робіт. Для CC2, CC3 класу наслідків, при будівництві об'єктів підвищеної відповідальності, існує інша процедура оформлення (житлові будинки понад чотири поверхи, будівлі заввишки понад 100 м тощо).

Випадки, у яких ви можете зіткнутися з необхідністю отримання дозволу на будівництво:

  • Ви запланували будівництво нового будинку чи господарських будівель (гараж, літня кухня, гостьовий будинок, інше);
  • У випадках, коли планується реконструкція вже збудованого об'єкта (прибудова, надбудова, реконструкція у квартирі чи нежитловій будівлі);
  • Під час узаконення об'єктів самовільної забудови (не отримувалися дозвільні документи перед початком будівництва) та інші.

Також затверджено Перелік будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію. До таких об'єктів відносяться тимчасові будівлі та споруди без влаштування фундаментів: навіси, альтанки, накриття, літні душові, свердловини, вбиральні, вигрібні ями, паркани, погреби, тераси, ґанки тощо. У разі будівництва капітального гаража із фундаментом потрібно отримувати дозвільні документи.

 
Розрахувати вартість отримання дозволу на будівництво
Метраж

Район області або Київ

Нове будівництво чи реконструкція

Документи на землю

Наявність кадастрового номера на ділянку

Проектна документація

Наявність будівельного паспорта


НАШІ ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ:

Де отримати дозвіл на будівництво?
СУЧАСНИЙ ПІДХІД ТА ВІДСУТНІСТЬ ЧЕРГ
Ми впровадили можливість розгляду документів онлайн, забезпечуючи вам зручність та ефективність. Також завдяки перенесенню частини робочих етапів до онлайн, Ви можете легко та ефективно здійснювати процеси, які раніше вимагали особистої присутності. Черги і довгі очікування біля кабінету державної служби стали минулим, оскільки тепер ми надаємо можливість кожному клієнту мати власний час для зустрічі.
Отримання дозволу на будівництво.
Ми не боїмося складних ситуацій
У нашу команду входять юристи з нерухомості, інженери БТІ, проектувальники, землевпорядники та ті люди, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Дозвіл на будівництво будинку.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими можете ознайомитися у нас в офісі.
Замовити дозвіл на будівництво будинку.
БЕЗ прихованих платежів
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам. Кожен із етапів можливо перевірити онлайн на вебсторінках державних органів по номеру реєстрації.

Скільки коштує дозвіл на будівництво?

Вид документа:Вартість:Терміни:
Дозвіл на будівництво
(реєстрація повідомлення)
від 8 000 грнвід 10 днів
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-
Дозвіл на будівництво будинку. Приклад зареєстрованого повідомлення на виконання будівельних робіт
Переглянути
Консультація як отримати дозвіл на будівництво?БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44

*Підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні, наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Які потрібні документи для отримання дозволу на будівництво приватного будинку?

  1. Паспорт та ІПН власника.
  2. Документи на земельну ділянку з присвоєним кадастровим номером (наприклад, Державний акт, Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Свідоцтво про право власності).
  3. Ескіз намірів забудови (фасади, розміщення об'єктів забудови на ділянці).
  4. Проект будівництва, якщо будинок більше 500 квадратних метрів.
  5. Будівельний паспорт для будинку до 500 квадратних метрів (*Під час воєнного стану та на рік після його припинення, замість будівельного паспорта, реєструється схема намірів забудови за допомогою архітектора або інженера-проектувальника); містобудівні умови та обмеження для будинку більше 500 квадратних метрів.
  6. Договори на авторський та технічний нагляд, якщо будинок більше 500 квадратних метрів.
  7. Технічний паспорт у разі реконструкції.
  8. Документи, що підтверджують право власності на будинок, також у разі реконструкції.

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Основні етапи отримання дозволу на будівництво приватного будинку з подальшим введенням його в експлуатацію включають:

  1. Вихідні дані. Отримання будівельного паспорта для малих забудов, що проходять за спрощеним порядком (*Під час воєнного стану та на рік після його припинення, замість будівельного паспорта, реєструється схема намірів забудови за допомогою архітектора або інженера-проектувальника). Отримання містобудівних умов і обмежень для будинків понад 500 м² та нерухомості з підвищеним класом наслідків.
  2. Проектна документація. Для приватних будинків до 500 м² реєстрація ескізних намірів на забудову зазвичай достатньо. Для більших об'єктів проектування виконується ліцензованою організацією.
  3. Затвердження. Замовник будівництва погоджує проект. Укладення договорів про авторський та технічний нагляд для об'єктів, що потребують містобудівних умов і обмежень.
  4. Будівельні роботи. Подача повідомлення про початок будівельних робіт в Державну інспекцію архітектури та містобудування (ДІАМ).
  5. Введення в експлуатацію. Для об'єктів CC1 класу наслідків або об'єктів за будівельним паспортом (реєстрацією схеми намірів забудови) - подання декларації про введення об'єкта в експлуатацію. Для об'єктів CC2 і CC3 класу наслідків та комплексів будівель - отримання Акту про готовність та сертифіката від ДІАМ.
  6. Отримання права власності на нерухомість.Отримання довідки про присвоєння поштової адреси. Реєстрація права власності та отримання Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Підключаючи до роботи одразу декілька наших фахівців (юристів, землевпорядників, інженерів БТІ, інженерів по технічному обстеженню, проектувальників, нотаріусів та інших), ми здатні забезпечити професійний супровід оформлення документів на всіх етапах отримання дозволу на будівництво. Звертайтеся, будемо раді допомогти!

Питання-відповідь:

Чи можливо розглянути документи онлайн?
Так, це можливо. Цей спосіб дозволяє економити час обох сторін та забезпечує ефективний аналіз питання. Після розгляду документів ми передзвонимо вам з готовою 'дорожньою картою'. Документи можна відправити через e-mail, Viber, Telegram або іншим зручним способом.
Скільки часу потрібно, щоб отримати дозвіл на будівництво?
Близько 60% завдань виконуються до 3 тижнів, 30% – до 1.5 місяця, а решта 10% – це найбільш складні питання, які займають більше 2 місяців.
Від чого залежить ціна дозволу на будівництво?
Ціна залежить від місця розташування об'єкта, площі, наявності потрібних документів. Тому, вартість дозволу на будівництво може бути як 7 тис. грн., так і 8 тис. грн. і більше.
Ви будете проводити виїзд?
Так, на одному з етапів до Вас буде виїжджати наш інженер БТІ для проведення обмірів. В подальшому ми погодимо ці обміри з Вами онлайн, шляхом відправлення через месенджер або електронну пошту.
Ви можете швидко отримати дозвіл на будівництво?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так, всі наші фахівці, включаючи інженерів, проектантів та землевпорядників, мають відповідні сертифікати. Щоб переконатися в їх кваліфікації, наші клієнти можуть ознайомитися з цими документами особисто в нашому офісі або онлайн, перевіривши їх в реєстрі за номером сертифіката.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотний дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено