Дозвіл на будівництво в Києві або Київській області

Як відомо, перед початком забудови необхідно отримати відповідний дозвіл, він дасть вам законну підставу на будівництво нерухомості. Дозвіл на будівництво будинку (житлового, дачного, садового та ін.) або нежитлового об'єкта являє собою певний пакет документів, який дає власнику земельної ділянки право на будівництво в межах його території. Варто зазначити, що дозвіл на будівництво в Києві або області, необхідно отримувати незалежно від того, до житлового чи нежитлового фонду буде відноситися запланований об'єкт нерухомості.

Випадки, в яких ви можете зіткнутися з необхідністю отримання дозволу на будівництво:

 • якщо ви запланували будівництво нової споруди;
 • у випадках, коли планується реконструкція вже побудованого об'єкта;
 • під час узаконення об'єктів самовільної забудови та інші.
 
Розрахувати вартість отримання дозволу на будівництво
Метраж

Район області або Київ

Нове будівництво чи реконструкція

Документи на землю

Наявність кадастрового номера на ділянку

Проектна документація

Наявність будівельного паспорта


НАШІ ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ:

Де отримати дозвіл на будівництво?
БЕЗПЕКА І відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски в приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків і захисних масок для персоналу і клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Отримання дозволу на будівництво.
Ми не боїмося складних ситуацій
Наш штат складається з юристів по нерухомості, інженерів БТІ, проектувальників, землевпорядників та тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Дозвіл на будівництво будинку.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
Замовити дозвіл на будівництво будинку.
БЕЗ прихованих платежів
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету за договірними відносинами.

Скільки коштує дозвіл на будівництво?

Вид документа:Вартість:Терміни:
Повідомлення
(< 500м2)
від 5 000 грнвід 10 днів
Будівельний паспорт
(< 500м2)
від 8 000 грндо 20 днів
Дозвіл на будівництвовід 6 000 грнвід 10 днів
Містобудівні умови
(> 500м2)
ІндивідуальноІндивідуально
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-
Дозвіл на будівництво будинку. Приклад зареєстрованого повідомлення на виконання будівельних робіт
Переглянути
Консультація як отримати дозвіл на будівництво?БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Які документи необхідно зібрати, щоб отримати дозвіл на будівництво ( повідомлення про початок будівельних робіт )?

Перелік документів для отримання дозволу на будівництво будинку, дозволу на будівництво нежитлової будівлі, або іншого виду споруди відрізняються, все залежить від характеристики об'єкта нерухомості, а також проблематики споруди (документи на земельну ділянку і т.п.). Проте мінімальними документами, які необхідні для дозволу на будівництво, являються:

 1. Паспорт та ІПН;
 2. Установчі документи (для юридичних осіб);
 3. Документи на земельну ділянку (з присвоєним кадастровим номером);
 4. Проект (при необхідності);
 5. Будівельний паспорт або містобудівні умови (при необхідності).

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Дозвіл на будівництво видається не моментально. На підставі Закону про містобудівну діяльність, ст. 26, існує кілька етапів:

 1. Вихідні дані. Отримання будівельного паспорта для малих забудов, що проходять за спрощеним порядком. Або отримання містобудівних умов і обмежень для більш складних об'єктів, від 500 м2 і ті що підпадають під класи наслідків CC1, CC2, CC3 (в певних ситуаціях);
 2. Проектна документація. При будівництві нерухомості, яка припадає під спрощений порядок, проектна документація є необов'язковим етапом. В інших випадках створенням проекту займається тільки ліцензована організація, яка розраховує розміри, необхідну кількість будматеріалів, терміни на будівництво споруди і т.д. Також, створення проекту обов'язково ґрунтується на інформації, отриманої на першому етапі;
 3. Затвердження. Замовник будівництва погоджує проектну документацію. При отриманні містобудівних умов і обмежень додатково укладається договір про надання послуг з авторського нагляду та технічного нагляду;
 4. Будівельні работи. Згідно із законом, цей етап здійснюється тільки після подання повідомлення в ДАБІ (Державна архітектурно-будівельна інспекція) про початок будівельних робіт;
 5. Введення в експлуатацію. Об'єкти CC1 класу наслідків або об'єкти за будівельним паспортом подають декларацію в ДАБІ про те, що об'єкт готовий до прийняття в експлуатацію. Введення в експлуатацію об'єктів CC2 і CC3 класу наслідків, а також комплекси будівель, до складу яких входять об'єкти різних класів наслідків здійснюється на підставі Акту про готовність, шляхом видачі сертифіката органом Державної архітектурно-будівельної інспекції;
 6. Отримання права власності на нерухомість. Витяг з Реєстру прав власності на нерухоме майно, яке підтверджує право власності на нерухомість, видається держреєстратором або нотаріусом на підставі декларації або наданого сертифіката про готовність, отриманого в ДАБІ.

Завдяки досвіду нашого документ-сервісу, ви отримуєте 100% гарантію в отриманні позитивної відповіді під час розгляду справи, крім того, ми завжди намагаємося максимально скоротити терміни виконання замовлення, адже розуміємо, що час - це гроші наших клієнтів.

Питання-відповідь:

Скільки часу потрібно, щоб отримати дозвіл на будівництво?
Це залежить від складності об'єкта. Близько 60% завдань виконуються до 2 тижнів, 30% - до 1 місяця, решта 10% - це найбільш складні питання - до 2-5 місяців.
Від чого залежить ціна дозволу на будівництво?
Ціна залежить від місця розташування об'єкта, метражу, наявності потрібних документів, складності об'єкта. Тому, вартість дозволу на будівництво може бути як 6 тис. грн., так і 8 тис. грн. і більше.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти на консультацію або для укладення договору в офіс (робота або інші причини). Наш фахівець виїжджає до вас абсолютно безкоштовно. Готові документи ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете швидко отримати дозвіл на будівництво?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так, звісно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікати. Це дуже важливо. З усіма документами ви зможете ознайомитися у нас на місці.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено