Дозвіл на будівництво в Києві або Київській області

Як відомо, перед початком забудови необхідно отримати відповідний дозвіл, який дасть Вам законну підставу на будівництво нерухомості. Дозвіл на будівництво будинку (житлового, дачного, садового та ін.) чи нежитлового об'єкта являє собою певний пакет документів, які дають власнику земельної ділянки право на будівництво в межах його території. Варто відзначити, що дозвіл на будівництво в Києві або області необхідно отримувати незалежно від того, до житлового чи нежитлового фонду буде відноситися запланований об'єкт нерухомості.

Випадки, в яких ви можете зіткнутися з необхідністю отримання дозволу на будівництво:

 • якщо Ви запланували будівництво нової побудови;
 • у випадках, коли планується реконструкція вже збудованої побудови;
 • під час узаконення об'єктів самовільної забудови та інші.
 
Розрахувати вартість отримання дозволу на будівництво
Метраж

Район області або Київ

Нове будівництво чи реконструкція

Документи на землю

Наявність кадастрового номера на ділянку

Проектна документація

Наявність будівельного паспорта


Безпечне отримання дозволу на будівництво
Безпека та конфіденційність
За роки роботи кожен з етапів максимально відточений, тому ми готові запропонувати ризики зведені до нуля.
Швидко отримати дозвіл на будівництво
МИ НЕ БОЇМОСЯ СКЛАДНИХ СИТУАЦІЙ
Наш штат складається з юристів із нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, землевпорядників, реєстраторів, і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Отримати дозвіл на будівництво приватного будинку від сертифікованих фахівців
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
Отримати дозвіл на будівництво житлового будинку без черг
Без черг і прихованих платежів
Без черг, у кожного свій час для прийому. Без простоювання місяцями біля кабінетів держслужб. Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету.

Вартість отримання дозволу на будівництво:

Вид документа:Вартість:Термін виконання:
Повідомлення (< 500м2)від 5 000 грнвід 10 днівЗАМОВИТИ
Будівельний паспорт
(< 500м2)
від 8 000 грндо 20 днівЗАМОВИТИ
Дозвіл на будівництвовід 6 000 грнвід 10 днівЗАМОВИТИ
Містобудівні умови
(> 500м2)
ІндивідуальноІндивідуальноЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-
дозвіл на будівництво будинку Приклад зареєстрованого повідомлення на виконання будівельних робіт
ПереглянутиЗАМОВИТИ
nat2БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(068)-098-11-68,
(063)-624-60-44

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні, наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Які документи необхідно зібрати, щоб отримати дозвіл на будівництво (повідомлення про початок будівельних робіт) в Києві або області:

Перелік документів для отримання дозволу на будівництво будинку, дозволу на будівництво нежитлової будівлі або іншого виду споруди відрізняється. Все залежить від характеристики об'єкта нерухомості, а також проблематики споруди (документи по землі і т.д.). Проте мінімальний список документів, який необхідний для дозволу на будівництво, являється:

 1. Паспорт та ІПН;
 2. Установчі документи (для юридичних осіб);
 3. Документи на земельну ділянку (з присвоєним кадастровим номером);
 4. Проект (при необхідності);
 5. Будівельний паспорт або містобудівні умови (при необхідності).

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Дозвіл на будівництво в Києві (області) видається не моментально і в більшості випадків необхідна допомога фахівців, які спеціалізуються на операціях з нерухомістю. На підставі Закону про містобудівну діяльність, ст. 26, існує декілька етапів:

 1. Початкові дані. Отримання будівельного паспорта для малих забудов, що проходять за спрощеним порядком. Або отримання містобудівних умов і обмежень для більш складних об'єктів, від 500 м2 і ті що підпадають під класи наслідків CC1, CC2, CC3 (у визначених ситуаціях);
 2. Проектна документація. При будівництві нерухомості, яка попадає під спрощений порядок, проектна документація є необов'язковим етапом. В інших випадках створенням проекту займається тільки ліцензована організація, яка розраховує розміри, необхідну кількість будматеріалів, терміни будівництва споруди і т.д. Так само, створення проекту обов'язково ґрунтується на інформації, отриманої на першому етапі;
 3. Затвердження. Замовник будівництва погоджує проектну документацію. При отриманні містобудівних умов та обмежень додатково укладається договір про надання послуг з авторського нагляду та технічного нагляду;
 4. Будівельні роботи. Згідно із законом, цей етап здійснюється одразу після подачі повідомлення в ДАБІ (Державна архітектурно-будівельна інспекція) про початок будівельних робіт;
 5. Введення в експлуатацію. Об'єкти CC1 класу наслідків та об'єкти по будівельному паспорту подають декларацію в ДАБІ про те, що об'єкт готовий до прийняття в експлуатацію. Введення в експлуатацію об'єктів CC2 і CC3 класу наслідків, та комплексів будівель, до складу яких входять об'єкти різних класів наслідків здійснюється на підставі Акту про готовність, шляхом видачі сертифіката органом Державної архітектурно-будівельної інспекції;
 6. Отримання права власності на нерухомість. Витяг з Реєстру прав власності на нерухоме майно, який підтверджує право власності на нерухомість, видається держреєстратором або нотаріусом на підставі декларації або наданого сертифіката про готовність, отриманого в ДАБІ.

Завдяки досвіду нашого документ-сервісу Ви отримуєте 100% гарантію в отриманні позитивної відповіді під час розгляду справи. Крім того, ми завжди намагаємося максимально скоротити терміни виконання замовлення, адже розуміємо, що час - це гроші наших клієнтів.

Питання-відповідь:

Скільки по часу отримати дозвіл на будівництво?
Це залежить від складності процедури оформлення. Близько 60% завдань виконуються до 2 тижнів, 30% - до 1 місяця, решта 10% - це найбільш складні питання - до 2-5 місяців.
Від чого залежить ціна на отримання дозволу на будівництво?
Ціна залежить від місця розташування об'єкта, метражу, наявності потрібних документів, складності об'єкта. Тому, вартість дозволу на будівництво може бути як 6 тис. грн., так і 8 тис. грн. і більше.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти на консультацію або для укладення договору в офіс (робота або інші причини). Наш фахівець виїжджає до Вас абсолютно безкоштовно. Готові документи Ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете швидко отримати дозвіл на будівництво?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати зменшити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У Вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікати. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Повідомлення надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Повідомлення надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено