Ввести в експлуатацію в Києві або Київській області

 

Що ми маємо на увазі під фразою «введення в експлуатацію будинку»? Згідно із Законом України «Про регулювання будівельної діяльності» введення в експлуатацію нерухомості підлягає кожен будівельний об'єкт, незалежно від того, чи це новостворений об'єкт, чи був реконструйований існуючий. Повноцінно функціонувати побудований об'єкт може тільки після офіційного дозволу уповноваженого на те органу виконавчої влади.

Найбільш поширеними випадками, які вимагають введення нерухомості в експлуатацію, є наступні:

 • Оформлення права власності. Без проходження процедури введення об'єкта нерухомості в експлуатацію Ваша будова залишається або незавершеним будівництвом, або самобудом. Ви не можете зареєструвати на нього свої права, не можете зареєструвати своє місце проживання або місце трудової діяльності. Для того, щоб отримати право власності на будинок або нежитловий об'єкт, його обов'язково необхідно ввести в експлуатацію;
 • Юридичні дії з нерухомістю. Вам необхідно здати в оренду, продати, обміняти, подарувати нерухомість? Якщо Ваш об'єкт самобуд, тоді без введення його в експлуатацію, це неможливо.
 
Розрахувати вартість введення будинку в експлуатацію
Метраж

Район області або Київ

Нове будівництво чи реконструкція

Документи на землю

Проектна документація

Наявність будівельного паспорта

Наявність повідомлення про початок будівельних робіт

Наявність технічного паспортаНАШІ ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ:

Де ввести в експлуатацію будинок?
Безпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Введення в експлуатацію будинка.
Ми не боїмося складних ситуацій
Наш штат складається з юристів по нерухомості, інженерів БТІ, проектувальників, землевпорядників та тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Ввести в експлуатацію нерухомість.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
Ввести в експлуатацію без черг.
БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам. Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам. Кожен із етапів можливо перевірити онлайн на веб сторінках державних органів по номеру реєстрації.

Процес введення нерухомості в експлуатацію згідно з чинним законодавством здійснює Державна інспекція архітектури та містобудування України. Інспекцією здійснюється перевірка відповідності споруди затвердженим нормам, реєстрація та видача декларації про готовність об'єкта до експлуатації.

Скільки коштує введення в експлуатацію?

Вид нерухомості:Вартість:Термін виконання:
Житловий/садовий/дачний будиноквід 7 000 грндо 20 днів
Нежитловий об'єктвід 9 000 грндо 25 днів
Технічний паспортвід 2 500 грн5-7 днів
Виїзд фахівцяБЕЗКОШТОВНО-
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-
декларація-приклад Приклад зареєстрованої декларації на введення об'єкта в експлуатацію
ПереглянутиЗАМОВИТИ
Консультація по введенню в експлуатаціюБЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні, наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Застосовуються наступні способи введення будівництва в експлуатацію:

 • 1. Спрощений - використовується для будівництва нескладних архітектурних будівель (клас наслідків CC1 або будівництво на підставі будівельного паспорта). Це такі об'єкти нерухомості: приватні житлові будинки, дачі, гаражі, господарські будівлі, загальною площею до 500 м2. Процедура включає в себе етапи: отримання будівельного паспорта та повідомлення про початок будівельних робіт, потім отримання технічного паспорта та реєстрація в ДАБІ декларації про введення в експлуатацію, присвоєння поштової адреси, реєстрація права власності;
 • 2. Складний - застосовується для введення в експлуатацію у всіх інших випадках, а також для об'єктів CC2 та CC3 класу наслідків. Для цього необхідно отримати містобудівні умови та обмеження, замовити проект з авторським і технічним наглядом, отримати в ДАБІ дозвіл на виконання будівельних робіт. Після закінчення таких робіт замовити виїзд інженера БТІ з метою отримання технічного паспорта. Наступний етап - подача заяви про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта та отримання сертифіката. Присвоєння поштової адреси та реєстрація права власності на об'єкт.

Які документи необхідні, щоб ввести в експлуатацію будинок, самобуд чи інший вид нерухомості в Києві або області:

Перелік документів для введення в експлуатацію залежить від виду об'єкта нерухомості, а також проблематики споруди. Проте мінімальними документами, які необхідні для введення нерухомості, являються:

 1. Паспорт та ІПН;
 2. Установчі документи (для юридичних осіб);
 3. Технічний паспорт;
 4. Документи на земельну ділянку (Витяг, Державний акт, свідоцтво про право власності, договір дарування тощо);
 5. Документи на об'єкт (при реконструкції) - договір дарування, купівлі-продажу, свідоцтво, Витяг, проект та інші при необхідності).
 6. Будівельний паспорт або містобудівні умови і обмеження;
 7. Повідомлення про початок будівельних робіт або дозвіл на будівництво та інші.

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Вам необхідно ввести житловий будинок в експлуатацію, будівлю нежитлового фонду або ж ввести в експлуатацію самовільне будівництво? У цих питаннях Вам допоможе наш документ-сервіс "Unidoc". В результаті нашої співпраці Ви отримаєте зареєстровану декларацію (сертифікат) про готовність об'єкта до експлуатації. Наш сервіс пропонує повний супровід на всіх етапах оформлення нерухомості.

*Документ, що засвідчує про проходження процедури введення в експлуатацію, може бути представлений у вигляді декларації про готовність (незначний клас наслідків CC1) або сертифіката (застосовується для побудов класу наслідків CC2, CC3).

Питання-відповідь:

Чи можливо розглянути документи онлайн?
Так, звичайно. Такий спосіб економить Ваш і наш час та дозволяє більш ефективно провести аналіз питання. Після розгляду документів ми зателефонуємо Вам із уже готовою "дорожньою картою". Документи можливо відправити на e-mail, viber, telegram чи будь-яким іншим зручним способом.
Скільки часу потрібно на введення в експлуатацію?
Це залежить від складності об'єкта. Близько 60% завдань виконуються до 2 тижнів, 30% - до 1 місяця, решта 10% - це найбільш складні питання - до 2-5 місяців.
Скільки коштує ввести будинок в експлуатацію?
Ціна залежить від розташування об'єкта, площі, наявності потрібних документів. Тому ціна може складати від 6 тис. грн. до 10 тис. і більше.
Ви будете проводити виїзд?
Якщо у Вас немає технічного паспорта, буде виїжджати наш інженер БТІ для проведення обмірів. В подальшому ці обміри ми погодимо з Вами онлайн, шляхом відправки на один із месенджерів чи електронну пошту.
Ви можете прискорити процес введення в експлуатацію?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати зменшити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У Вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікати. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено