Ввести в експлуатацію в Києві або Київській області

Зміст

 

Що ми маємо на увазі під фразою «введення в експлуатацію будинку»? Згідно з Законом України «Про регулювання будівельної діяльності», введення в експлуатацію нерухомості є обов'язковим для кожного будівельного об'єкта, незалежно від того, чи це новостворений об'єкт, чи був реконструйований існуючий.

Найбільш поширеними випадками, які вимагають введення нерухомості в експлуатацію, є наступні:

  • Оформлення права власності. Без проходження процедури введення об'єкта нерухомості в експлуатацію ваша будова залишається або незавершеним будівництвом, або самобудом. Ви не можете зареєструвати на нього свої права, не можете зареєструвати своє місце проживання або місце трудової діяльності.Для отримання права власності на будинок або нежитловий об'єкт його обов'язково необхідно ввести в експлуатацію;
  • Юридичні дії з нерухомістю. Якщо вам необхідно здати в оренду, продати, обміняти, подарувати нерухомість, і ваш об'єкт є самобудом, без введення його в експлуатацію це неможливо.
 
Розрахувати вартість введення будинку в експлуатацію
Метраж

Район області або Київ

Нове будівництво чи реконструкція

Документи на землю

Проектна документація

Наявність будівельного паспорта

Наявність повідомлення про початок будівельних робіт

Наявність технічного паспорта



НАШІ ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ:

Де ввести в експлуатацію будинок?
СУЧАСНИЙ ПІДХІД ТА ВІДСУТНІСТЬ ЧЕРГ
Ми впровадили можливість розгляду документів онлайн, забезпечуючи вам зручність та ефективність. Також завдяки перенесенню частини робочих етапів до онлайн, Ви можете легко та ефективно здійснювати процеси, які раніше вимагали особистої присутності. Черги і довгі очікування біля кабінету державної служби стали минулим, оскільки тепер ми надаємо можливість кожному клієнту мати власний час для зустрічі.
Введення в експлуатацію будинка.
Ми не боїмося складних ситуацій
Наш штат складається з юристів по нерухомості, інженерів БТІ, проектувальників, землевпорядників та тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Ввести в експлуатацію нерухомість.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
Ввести в експлуатацію без черг.
БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам. Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам. Кожен із етапів можливо перевірити онлайн на веб сторінках державних органів по номеру реєстрації.

Процес введення нерухомості в експлуатацію, згідно з чинним законодавством, здійснює Державна інспекція архітектури та містобудування України. Інспекція перевіряє відповідність споруди затвердженим будівельним нормам та стандартам, реєструє та надає підтвердження про готовність об'єкта до експлуатації.

Скільки коштує введення в експлуатацію?

Вид нерухомості:Вартість:Термін виконання:
Житловий/садовий/дачний будиноквід 8 000 грнвід 14 днів
Нежитловий об'єктвід 10 000 грндо 14 днів
Технічний паспортвід 2 400 грнвід 2 днів
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-
декларація-приклад Приклад зареєстрованої декларації на введення об'єкта в експлуатацію
ПереглянутиЗАМОВИТИ
Консультація по введенню в експлуатаціюБЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44

*Підсумкова вартість наших послуг у кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні до нас, наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості послуг.

Застосовуються наступні способи введення будівництва в експлуатацію:

  • 1. Спрощений - використовується для будівництва нескладних архітектурних споруд (клас наслідків CC1 або будівництво за будівельним паспортом). До таких об'єктів відносяться: приватні житлові будинки, дачі, гаражі, господарські будівлі загальною площею до 500 м². Процедура включає: отримання будівельного паспорта (під час воєнного стану та на рік після його припинення, замість будівельного паспорта, реєструється схема намірів забудови за допомогою архітектора або інженера-проектувальника), реєстрацію повідомлення про початок будівельних робіт, отримання технічного паспорта, реєстрацію декларації про введення в експлуатацію, присвоєння поштової адреси та реєстрацію права власності.
  • 2. Складний - застосовується для введення в експлуатацію у всіх інших випадках, а також для об'єктів класу наслідків CC2 та CC3. Для цього необхідно отримати містобудівні умови та обмеження, замовити проект з авторським і технічним наглядом, отримати дозвіл на виконання будівельних робіт, замовити виїзд інженера БТІ для отримання технічного паспорта, подати заяву про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта та отримати сертифікат. Далі відбувається присвоєння поштової адреси та реєстрація права власності на об'єкт.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ВВЕДЕННЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ БУДИНКУ, САМОБУДУ ЧИ ІНШОГО ВИДУ НЕРУХОМОСТІ:

Перелік необхідних документів залежить від типу нерухомості та специфіки споруди. Основні документи, які зазвичай потрібні, включають:

  1. Паспорт та ІПН;
  2. Технічний паспорт;
  3. Документи на земельну ділянку (наприклад, витяг з Державного реєстру речових прав, Державний акт, свідоцтво про право власності, договір дарування);
  4. Документи на об'єкт (у разі реконструкції), такі як договір дарування, купівлі-продажу, свідоцтво, витяг з Державного реєстру речових прав;
  5. Будівельний паспорт (зареєстрована схема намірів забудови) або містобудівні умови та обмеження;
  6. Повідомлення про початок будівельних робіт або дозвіл на будівництво та інші.

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Якщо вам потрібно ввести в експлуатацію будинок, нежитлову будівлю або самовільне будівництво, наш документ-сервіс «Unidoc» надасть повний супровід на всіх етапах оформлення нерухомості.

*Документ, який підтверджує проходження процедури введення в експлуатацію, може бути представлений у вигляді декларації про готовність (для об'єктів класу наслідків CC1) або сертифіката (для об'єктів класу наслідків CC2, CC3).

Питання-відповідь:

Чи можливо розглянути документи онлайн?
Так, це можливо. Цей спосіб дозволяє економити час обох сторін та забезпечує ефективний аналіз питання. Після розгляду документів ми передзвонимо вам з готовою 'дорожньою картою'. Документи можна відправити через e-mail, Viber, Telegram або іншим зручним способом.
Скільки часу потрібно на введення в експлуатацію?
Терміни залежать від складності об'єкта. Близько 60% завдань виконуються до 2 тижнів, 30% - до 1 місяця, а 10% - найбільш складні випадки - можуть тривати від 2 до 5 місяців і більше.
Скільки коштує ввести будинок в експлуатацію?
Ціна залежить від розташування об'єкта, площі, наявності потрібних документів. Тому ціна може складати від 6 тис. грн. до 10 тис. і більше.
Ви будете проводити виїзд?
Якщо у вас немає технічного паспорта, наш інженер БТІ виїжджатиме для проведення обмірів. Після цього ми узгодимо обміри з вами онлайн через месенджери або електронну пошту.
Ви можете прискорити процес введення в експлуатацію?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор та їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати зменшити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так, всі наші фахівці, включаючи інженерів, проектантів та землевпорядників, мають відповідні сертифікати. Щоб переконатися в їх кваліфікації, наші клієнти можуть ознайомитися з цими документами особисто в нашому офісі або онлайн, перевіривши їх в реєстрі за номером сертифіката.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотний дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено