Договір купівлі-продажу будинку із земельною ділянкою

Договір купівлі-продажу будинку – найбільш часта нотаріальна угода пов’язана з відчуженням нерухомості. В такому договорі є дві сторони, це продавець та покупець. Нотаріус, що посвідчує договір-купівлі продажу будинку разом із земельною ділянкою є особою, яка наділена від держави правом посвідчувати такі договори, реєструвати нерухомість та бути гарантом таких угод.

Потрібно продати чи купити будинок разом із земельною ділянкою? Зверніть увагу на:

 • 1. Готовність документів. Земельна ділянка із будинком мають бути документально оформлені. Земельна ділянка повинна бути з кадастровим номером, який зазначений в документах на ділянку (державний акт, свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, договір дарування, договір оренди, тощо.). Будинок також має бути введений в експлуатацію, та мати свій документ. Потрібно узаконити будинок? Потрібно присвоїти кадастровий номер?
 • 2. Спільне майно. Якщо у вас будинок у спільній власності з іншими людьми, чи ви перебуваєте у шлюбі, потрібна згода іншої сторони на відчуження нерухомості. Це може бути нотаріально завірена згода, чи безпосередньо зустріч у нотаріуса.
 • 3. Вибір нотаріуса. Нотаріус може бути як від покупця, так і від продавця. Це узгоджується індивідуально. Нотаріус повинен мати сертифікацію та відповідне свідоцтво з номером. Такий номер ви можете перевірити в Єдиному реєстрі нотаріусів.
 • 4. Завчасно домовитися про ціну нерухомості. Ви маєте завчасно обсудити із покупцем/продавцем суму коштів, які мають бути сплачені, хто несе витрати за нотаріальні послуги і оподаткування. Суму податків можете дізнатися безпосередньо у нотаріуса.
 • 5. Оцінка нерухомості. Для договору купівлі-продажу будинку і земельної ділянки потрібно замовити оцінку нерухомості у незалежного оцінювача. Така оцінка дозволяє сплатити податки на користь держави за вчинення відчуження нерухомості. На сьогодні існує електронна система куди оцінювачі вносять інформацію щодо оцінки об’єкта нерухомого майна. Зверніть увагу, що така оцінка нерухомості дійсна протягом 6 місяців. Якщо угода запланована на далеке майбутнє, спішити із виготовленням оцінки не варто. Потрібно виготовити оцінку?
 • 6. Техпаспорт на будинок відповідає дійсності. Часто буває, що технічний паспорт на будинок втрачений чи нотаріус хоче, щоб ви оновили його. Тоді, зверніть увагу, чи немає у вас самочинних дій в будинку, що вчинені без дозвільних документів (прибудови, надбудови, побудова нових господарських споруд на ділянці). Якщо такі дії вчинені, не спішіть викликати державне БТІ. Адже інженер зобов’язаний буде поставити відмітку про самочинне будівництво, а з таких техпаспортом нотаріус вас відправить узаконювати нерухомість. В подальшому техпаспорт на будинок із відміткою буде не потрібним, відповідно кошти за виготовлення цього інформаційного документам ніхто вам не верне. Потрібно виготовити технічний паспорт?
 • 7. Відсутність обтяжень. Якщо на нерухомості є обтяження (іпотеки, застави) нотаріус не зможе провести угоду.

Наші переваги:

Послуги нотаріуса замовити.
БЕЗПЕКА ТА ВІДСУТНІСТЬ ЧЕРГ
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Нотаріальна контора в Києві.
Індивідуальний підхід
Наш штат складається із юристів з нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, нотаріусів, земплевпорядників. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах. Тому задачі ми розглядаємо в комплексі. Цим ми можемо економити замовнику кошти та дорогоцінний час.
Нотаріус Київ.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють необхідними сертифікатами та акредитацією.
Консультація нотаріуса.
Безпомилковість
Наші нотаріуси досвідчені фахівці, що мають великий досвід і гарну репутацію. Окрім аналізу документів, ми запропонуємо правильний варіант переоформлення майна.

Яка ціна на договір купівлі-продажу будинку?

Вид нотаріальних послуг:Вартість:Термін виконання:
Договір купівлі-продажувід 5 000 грнвід 2 годинЗАМОВИТИ
Нотаріальна довіреністьвід 500 грнвід 30 хвилинЗАМОВИТИ
Технічний паспортвід 1 000 грнвід 2 днівЗАМОВИТИ
Оцінка майнавід 800 грндо 1 дняЗАМОВИТИ
ПЕРВИННА КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ
nat2Очікуємо на ваш дзвінок

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44

*підсумкова вартість послуг нотаріуса у кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат і складності питання. При зверненні, наші фахівці проводять аналіз наявних документів та формують пропозицію з точним розрахунком вартості послуг.

Оформлення договору купівлі-продажу будинку

Оформлення договору купівлі-продажу будинку у нотаріуса відбувається за присутності 2-х сторін чи їх представників, які мають довіреність на право представлення таких послуг. Попередньо, нотаріус бере на вивчення пакет документів продавця/покупця, підготовлює форму договору купівлі-продажу та надає її на ознайомлення двом сторонам.

Де оформити договір купівлі-продажу будинку?

Угода купівлі-продажу будинку, квартири чи іншої нерухомості проводиться по місцезнаходженню нерухомості, чи за місцем прописки сторін. Запис до нотаріуса, як правило, проводиться в телефонному режимі заздалегідь. Попередньо, нотаріус аналізує всі наявні документи та формує пропозицію.

Які податки при купівлі-продажу будинку з ділянкою?

Податки для купівлі-продажу квартири, будинку, землі чи іншої нерухомості розраховуються індивідуально, спираючись на вхідну інформацію. Розрахувати податки можна по запиту в нотаріуса. Попередньо, ознайомитися можливо онлайн за посиланням: РОЗРАХУВАТИ ПОДАТКИ.

Які потрібні документи для купівлі-продажу будинку і ділянки?

 • Для фізичних осіб: паспорт громадянина України, посвідка на постійне проживання, паспорт для виїзду за кордон з відміткою про постійне проживання, паспорт іноземця з нотаріальним перекладом на українську мову; довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру. *за наявності представника, потрібна нотаріально посвідчена довіреність, паспорт довірителя, довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру довірителю.
 • Для юридичних осіб: свідоцтво про державну реєстрацію та/або виписку, статут, довідка з ЄДРПОУ (статистика), Витяг з ЄДРЮО та ФОП (нотаріус має підключення до цього реєстру, тому цей витяг бере самостійно при посвідченні цього договору), протокол про обрання керівника, наказ про призначення керівника, паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру керівника, протокол загальних зборів учасників про згоду на укладення договору купівлі-продажу. *якщо від імені юридичної особи діє представник за довіреністю — нотаріально посвідчена довіреність, паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру представника юридичної особи.
 • Документи для купівлі-продажу будинку/нежитлового/квартири
 • Документи для купівлі-продажу землі

Потрібна допомога на одному із етапів проведення угоди договору купівлі-продажу? Наші нотаріуси мають досвід в роботі не менше ніж 15 років. За цей час ми оформили тисячі договорів різної складності. Потрібна консультація? Залишайте заявку на сайті чи телефонуйте за номерами вказаними на сторінці. Будемо раді допомогти вам!

Питання-відповідь:

Скільки часу потрібно на оформлення договору купівлі-продажу будинку?
Це залежить від складності ситуації. Близько 80% завдань виконуються до 1 дня, 15% - до 5 днів, решта 5% - це найбільш складні питання - до 1 місяця і більше (на аналіз ситуації).
Від чого залежить ціна на договір купівлі-продажу будинку?
Ціна залежить від складності ситуації, кількості покупців чи продавців, наявності потрібних документів.
Ваш нотаріус можете зробити виїзд до нас?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти для укладення договору дарування в офіс. Тоді, наш нотаріус власними силами приїжджає до вас в зазначений час для складання договору. Зауважимо, що в таких випадках може змінитися вартість нотаріальних послуг.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим ми дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і йому потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як нотаріуси (реєстратори), інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено