Експертна оцінка квартири чи будинку онлайн в Україні

Експертна оцінка квартири або будинку здійснюється з метою визначення їх ринкової вартості на дату проведення оцінки. Таку оцінку будинку чи квартири може бути потрібно при здійснені угод з нерухомістю у нотаріуса (реєстратора).

Експертна оцінка квартири або будинку проводиться в таких випадках:

 • Відчуження об'єкта нерухомості (купівля-продаж, дарування, міна і т.д.);
 • Оформлення спадщини на об'єкт нерухомості;
 • Оформлення об'єкта нерухомості в якості застави (за банківським кредитом, іпотека);
 • Визначення балансової вартості об'єкта нерухомості;
 • Здачі об'єкта нерухомості в оренду;
 • При складанні шлюбного контракту;
 • Для визначення суми завданих збитків внаслідок пожежі або затоплення та інші.

В чому наші переваги:

Реальна та достовірна ціна
Ми вказуємо вартість, яка є актуальною на сьогоднішній день. Вказувати вартість 2013 року – НЕ наш варіант. Адже ми цінимо Ваш час та довіру.
Досвід наших співробітників
Наш штат складається із юристів з нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів, експертів оцінювачів і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
По всій Україні - Онлайн
Замовити оцінку можливо онлайн. Доставка Новою поштою. Вартість і терміни доставки розраховується індивідуально.

Скільки коштує оцінити квартиру або будинок:

Вид послуги:Вартість:Термін виконання:
Оцінка квартиривід 700 грн1-2 дніЗАМОВИТИ
Оцінка будинкувід 700 грн1-2 дніЗАМОВИТИ
Прискорена оцінкавід 1 500 грн3 годиниЗАМОВИТИ
Послуги нотаріусавід 2 000 грнІндивідуальноЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯ І ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІДБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ

*Важлива інформація! На початку 2020 року фонд держмайна України впровадив новий сервіс внесення інформації до Єдиної бази звітів про оцінку. Наразі, це перший етап запуску, у якому беруть участь оцінювачі.

Заявка на виготовлення оцінки, не виходячи з дому ОНЛАЙН

nat2Відповімо на Ваші питання

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
Ваш юрист-консультант
(068)-098-11-68,
(063)-624-60-44

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні, наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості послуг.

Які документи необхідні, щоб оцінити квартиру/будинок:

 1. Паспорт та ІПН;
 2. Установчі документи (для юридичних осіб);
 3. Документи, які засвідчують право власності на об'єкт;
 4. Технічний паспорт;
 5. Витяг з Державного Реєстру, державний акт на землю, договір оренди і т.п. (якщо об'єктом оцінки є земля).

Як правило, проведення процедури експертної оцінки квартири або будинку проходить в кілька етапів.

Експерт оцінювач проводить ідентифікацію квартири або будинку, а також вивчає загальні відомості про об'єкт, що включає в себе:

 • Визначення мети, з якою проводиться оцінка об'єкта нерухомості;
 • Визначення місця розташування об'єкта;
 • Перевірку наявності документів на нерухомість.

З недавнього часу змінилася процедура оцінки нерухомості. На даний момент, щоб дізнатися вартість оцінки квартири чи будинку, потрібно враховувати запропоновані коефіцієнти оцінки по визначеному районі, та заносити дані онлайн через електронний майданчик.

Експерт оцінювач на підставі проаналізованої інформації готує експертний звіт, де включає всю інформацію, яка стосується різних характеристик об'єкта нерухомості. У звіті також робиться висновок про ринкову вартість квартири або будинку. Додатково, вказується індивідуальний номер по якому нотаріус находить інформацію з приводу визначеної оцінки по вашому об'єкту.

Що потрібно знати, замовляючи у нас оцінку квартири чи будинку?

 • Відсутність черги. Європейський підхід до клієнта полягає в наступному: достатньо зателефонувати і оформити заявку на те, щоб оцінити вашу нерухомість.
 • Стислі терміни виконання. Термін виготовлення документів - від 1 до 2 днів. Термін виготовлення оцінки може бути максимально зменшений.
 • Ваша оцінка заноситься в реєстр. Віднедавна, вся оцінка проводиться через електронний майданчик. Вартість розраховується через визначені коефіцієнти. Ви отримаєте на руки оцінку в паперовому вигляді, та унікальний номер, по якому нотаріус (реєстратор) знаходить оцінену нерухомість.
 • Зручна оплата. Ви можете скористатися одним із способів оплати: готівковий і безготівковий розрахунок. Часто для клієнта другий варіант - найбільш комфортний.
 • Доставка. Ви знаходитеся в іншому місті? У нас є можливість відправлення через Нову пошту.
 • Сервіс. Вирішення всіх проблем з нерухомістю можливо «під ключ». Оперативне і безпечне виготовлення документів за прийнятну для Вас ціну - наша головна перевага.

Завдяки багаторічному досвіду успішної роботи ми можемо гарантувати не тільки точність проведеної оцінки будинку або квартири, а також конкурентоспроможну ціну. У нас працюють тільки професійні оцінювачі з великим досвідом роботи, тому ймовірність здійснення помилок зведена до мінімуму. Прозорість використовуваних в нашій роботі методів, стислі терміни виконання оцінки квартири або будинку, а також ринкові ціни дозволяють нам бути надійним і вигідним партнером.

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на оформлення об'єкта?
Це залежить від складності процедури оформлення. Близько 90% завдань виконуються до 2 днів, 10% - до 1 тижня.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від таких факторів як: розташування об'єкта, метраж, наявності потрібних документів, складності і кількості етапів процедури.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти на консультацію або для укладення договору в офіс (робота або інші причини). Наш фахівець виїжджає до Вас абсолютно безкоштовно. Готові документи Ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У Вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники, оцінювачі - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас на місці.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Повідомлення надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Повідомлення надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено