Технічний паспорт в Києві або області: якісний результат за короткий час

Технічний паспорт на квартиру, будинок, нежитловий об'єкт в Києві або будь-якому іншому населеному пункті країни є одним з обов'язкових документів на нерухомість. Необхідно підкреслити, що це інформаційний, а не правовстановлюючий документ. Тому, якщо у Вас є в наявності техпаспорт БТІ - це не дає Вам право на розпорядження цим майном.

У техпаспорті на квартиру або на інший вид нерухомості вказуються:

 • План об'єкта;
 • Рік побудови індивідуального, багатоквартирного або нежитлової будівлі;
 • Технічні характеристики приміщень (кількість кімнат, площа кожної кімнати і загальна площа, висота стель, поверховість і т.д.);
 • Наявність газопостачання, водопостачання, каналізації, електроживлення, системи опалення, пожежної сигналізації та інші;
 • Використовувані матеріали будівництва (при необхідності);
 • Схематичний план земельної ділянки (при необхідності);
 • Характеристика додаткових будівель і споруд (при необхідності);
 • та інше.
 
Розрахувати вартість технічного паспорта
Ваш об'єкт

Метраж

Район області або Київ

Наявність правовстановлюючих документів на об'єкт

Наявність самовільних перепланувань/реконструкційСлід підкреслити, що технічний паспорт повинен містити достовірну інформацію. Якщо Ви зробили перепланування або реконструкцію, тоді в більшості випадків змінюються розміри, площа і конструктив Вашої нерухомості. Дані зміни потрібно зафіксувати, іншими словами виготовити новий технічний паспорт .

Замовити техпаспорт БТІ
Безпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Технічний паспорт на квартиру
Доставка
Доставка технічного паспорта здійснюється на Ваше найближче відділення Нової Пошти.
Технічний паспорт на будинок
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
Де отримати технічний паспорт?
Швидкість
Ви можете замовити технічний паспорт онлайн, не витрачаючи час на дорогу. Швидкість та компетентність Вас приємно здивують.

Яка вартість технічного паспорта?

(Із 01.08.2021 р. всі технічні паспорти інженери зобов'язані вносити в реєстр ЄДЕСБ. Вартість, що приведена нижче включає в себе занесення інформації в новий реєстр.)

Вид нерухомості:Вартість:Термін виконання:
Квартиравід 1 500 грн2-5 днів
Житловий будиноквід 2 400 грн3-5 днів
Нежитловий об'єктвід 1 500 грнІндивідуально
Оцінка нерухомості800 грн1 день
Послуги реєстратора (нотаріуса)від 2 500 грндо 5 днів
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-
техпаспорт-примерТЕХНІЧНИЙ ПАСПОРТ НА БУДИНОК
Переглянути приклад техпаспорта в PDF
техпаспорт-примерТЕХНІЧНИЙ ПАСПОРТ НА КВАРТИРУ
Переглянути приклад техпаспорта в PDF

Заявка на виклик інженера, не виходячи з дому ОНЛАЙН

Консультація - Де і як замовити технічний паспортВідповімо на Ваші питання

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
Ваш консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Найчастіші випадки, в яких необхідний техпаспорт на будинок (квартиру, нежитлову нерухомість) по Києву і області:

 • У разі купівлі-продажу/дарування. Договір купівлі-продажу (дарування) - неможливо оформити без технічного паспорта на об'єкт;
 • У разі реконструкції/перепланування. Наявність технічного паспорта обов'язково перед введенням об'єкта нерухомості в експлуатацію і в процесі реєстрації права власності на нього;
 • При приватизації житла. Обов'язково входить в пакет документів, які надаються державному реєстратору для реєстрації права власності;
 • Його можуть затребувати банки (при розгляді питання кредиту, де заставою є житло) або суди (при розгляді житлових спорів).

Як отримати технічний паспорт на будинок, квартиру, або інший вид нерухомості в Києві і області:

З початку 2013 року відбулася демонополізація БТІ. Тобто інвентаризаційні послуги тепер можна замовляти не тільки в цій досить громіздкій і не оперативній державній структурі, а в приватній компанії, яка має в штаті сертифікованих фахівців. Щоб отримати технічний паспорт на нерухомість (будинок/квартиру/нежитловий (комерційний) об'єкт) в Києві або по області за допомогою документ-сервісу "Unidoc", необхідно:

 1. Зателефонувати або залишити заявку на сайті;
 2. Ви призначаєте нашому інженеру БТІ дату і час, коли він зможе під'їхати;
 3. Підготувати наявний пакет документів на Ваш об'єкт (правовстановлюючі, паспорт і ІПН);
 4. Надати можливість проведення на об'єкті необхідних замірів;
 5. Готовий техпаспорт забрати у нас в офісі. Якщо немає можливості під'їхати, Ви можете отримати технічний паспорт на нерухомість через кур'єра або на відділенні "Нової пошти".

Заявка на виклик інженера, не виходячи з дому ОНЛАЙН

Де замовити технічний паспорт - КонсультаціяВідповімо на Ваші запитання

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
Ваш юрист-консультант
(068)-098-11-68,
(063)-624-60-44

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Комплексність послуг. У документ-сервісі "Unidoc" можна замовити не тільки технічний паспорт на будь-який будинок, квартиру, нежитлову/комерційну нерухомість, а й інші документи на нерухомість:

Наша команда інженерів БТІ проводить в місяць більше 50 обмірів житлової та нежитлової нерухомості. Кожен з фахівців має відповідний сертифікат, який додається до готового технічного паспорту. Досвід кожного - не менше 10 років. Ми пропонуємо оформити техпаспорт на будинок, квартиру або комерційний об'єкт в мінімальні терміни, без черг і надокучливих питань. Ми цінуємо час своїх клієнтів і нам дуже приємно, коли нас радять, як хороших фахівців в сфері послуг БТІ.

Питання-відповідь:

Скільки часу потрібно на виготовлення технічного паспорта?
Це залежить від площі об'єкта. Близько 70% завдань виконуються до 3 днів, 20% - до 1 тижня, решта 10% - це найбільш складні завдання - до 1 місяця і більше.
Від чого залежить ціна на технічний паспорт від вашого БТІ?
Ціна залежить від місця розташування об'єкта, площі і складності обмірів (нестандартні форми приміщень, тощо).
Чи можна купити будинок без техпаспорта?
Техпаспорт є важливим документом при угодах в нотаріуса, без нього провести купівлю-продаж буде проблемно.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Наш інженер обов'язково виїжджає до вас для обмірів. Сам виїзд є безкоштовним і вже включений у вартість технічного паспорта. При бажанні, готовий технічний паспорт ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно документ ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати зменшити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У Вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, архітектори, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено