Технічний паспорт в Києві або області: якісний результат за короткий час

Технічний паспорт на квартиру, будинок, нежитловий об'єкт в Києві або будь-якому іншому населеному пункті країни є одним з обов'язкових документів на нерухомість. Необхідно підкреслити, що це інформаційний, а не правовстановлюючий документ. Тому, якщо у Вас є в наявності техпаспорт БТІ - це не дає Вам право на розпорядження цим майном.

У техпаспорті на квартиру або на інший вид нерухомості вказуються:

 • План об'єкта;
 • Рік побудови індивідуального, багатоквартирного або нежитлової будівлі;
 • Технічні характеристики приміщень (кількість кімнат, площа кожної кімнати і загальна площа, висота стель, поверховість і т.д.);
 • Наявність газопостачання, водопостачання, каналізації, електроживлення, системи опалення, пожежної сигналізації та інші;
 • Використовувані матеріали будівництва (при необхідності);
 • Схематичний план земельної ділянки (при необхідності);
 • Характеристика додаткових будівель і споруд (при необхідності);
 • та інше.
Розрахувати вартість технічного паспорта
Ваш об'єкт

Метраж

Район області або Київ

Наявність правовстановлюючих документів на об'єкт

Наявність самовільних перепланувань/реконструкційСлід підкреслити, що технічний паспорт повинен містити достовірну інформацію. Якщо Ви зробили перепланування або реконструкцію, тоді в більшості випадків змінюються розміри, площа і конструктив Вашої нерухомості. Дані зміни потрібно зафіксувати, іншими словами виготовити новий технічний паспорт .

Наші переваги:

Замовити техпаспорт бті
Відсутність черг
Часи, коли необхідно було відстояти в черзі з 30-40 осіб, записуючись о 6 ранку, щоб оформити заявку на оформлення технічної документації давно пройшли.
Технічний паспорт на квартиру
Професіоналізм і досвід
Наш штат складається з юристів по нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Технічний паспорт на будинок
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
Де отримати технічний паспорт
Швидкість
Ви можете замовити технічний паспорт онлайн, не витрачаючи час на дорогу. Швидкість та компетентність Вас приємно здивують.

Вартість технічного паспорта по Києву та Області:

Вид нерухомості:Вартість:Термін виконання:
Квартира до 100 м2від 900 грн1-3 дніЗАМОВИТИ
Квартира від 100 м2від 10 грн/м21-3 дніЗАМОВИТИ
Житловий будинок до 100 м2від 1 200 грн1-3 дніЗАМОВИТИ
Житловий будинок від 100 м2від 10 грн/м21-3 дніЗАМОВИТИ
Нежитловий об'єкт до 100 м2від 1 200 грн2-3 дніЗАМОВИТИ
Нежитловий об'єкт від 100 м2ІндивідуальноІндивідуальноЗАМОВИТИ
Інший об'єктІндивідуальноІндивідуальноЗАМОВИТИ
Послуги реєстратора (нотаріуса)від 2 000 грн5-7 робочих днівЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-
техпаспорт-примерТЕХНІЧНИЙ ПАСПОРТ НА БУДИНОК
Переглянути приклад техпаспорта в PDFЗАМОВИТИ
техпаспорт-примерТЕХНІЧНИЙ ПАСПОРТ НА КВАРТИРУ
Переглянути приклад техпаспорта в PDFЗАМОВИТИ

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Найчастіші випадки, в яких необхідний техпаспорт на будинок (квартиру, нежитлову нерухомість) по Києву і області:

 • У разі купівлі-продажу/дарування. Договір купівлі-продажу (дарування) - неможливо оформити без технічного паспорта на об'єкт;
 • У разі реконструкції/перепланування. Наявність технічного паспорта обов'язково перед введенням об'єкта нерухомості в експлуатацію і в процесі реєстрації права власності на нього;
 • При приватизації житла. Обов'язково входить в пакет документів, які надаються державному реєстратору для реєстрації права власності;
 • Його можуть затребувати банки (при розгляді питання кредиту, де заставою є житло) або суди (при розгляді житлових спорів).

Як отримати технічний паспорт на будинок, квартиру, або інший вид нерухомості в Києві і області:

З початку 2013 року відбулася демонополізація БТІ. Тобто інвентаризаційні послуги тепер можна замовляти не тільки в цій досить громіздкій і не оперативній державній структурі, а в приватній компанії, яка має в штаті сертифікованих фахівців. Щоб отримати технічний паспорт на нерухомість (будинок/квартиру/нежитловий (комерційний) об'єкт) в Києві або по області за допомогою документ-сервісу "Unidoc", необхідно:

 1. Зателефонувати або залишити заявку на сайті;
 2. Ви призначаєте нашому інженеру БТІ дату і час, коли він зможе під'їхати;
 3. Підготувати наявний пакет документів на Ваш об'єкт (правовстановлюючі, паспорт і ІПН);
 4. Надати можливість проведення на об'єкті необхідних замірів;
 5. Готовий техпаспорт забрати у нас в офісі. Якщо немає можливості під'їхати, Ви можете отримати технічний паспорт на нерухомість через кур'єра або на відділенні "Нової пошти".

Заявка на виклик інженера, не виходячи з дому ОНЛАЙН

nat2Відповімо на Ваші запитання

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
Ваш юрист-консультант
(068)-098-11-68,
(063)-624-60-44

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Комплексність послуг. У документ-сервісі "Unidoc" можна замовити не тільки технічний паспорт на будь-який будинок, квартиру, нежитлову/комерційну нерухомість, а й інші документи на нерухомість:

Наша команда інженерів БТІ проводить в місяць більше 50 обмірів житлової та нежитлової нерухомості. Кожен з фахівців має відповідний сертифікат, який додається до готового технічного паспорту. Досвід кожного - не менше 10 років. Ми пропонуємо оформити техпаспорт на будинок, квартиру або комерційний об'єкт в мінімальні терміни, без черг і надокучливих питань. Ми цінуємо час своїх клієнтів і нам дуже приємно, коли нас радять, як хороших фахівців в сфері послуг БТІ.

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на оформлення об'єкта?
Це залежить від складності процедури оформлення. Близько 40% завдань виконуються до 2 днів, 35% - до 3 днів, решта 25% - це найбільш складні питання - до 1 місяця.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від таких факторів як: розташування об'єкта, метраж, наявності потрібних документів, складності і кількості етапів процедури.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти на консультацію або для укладення договору в офіс (робота або інші причини). Наш фахівець виїжджає до Вас, абсолютно безкоштовно. Готові документи Ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і йому потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У Вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас на місці.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Повідомлення надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Повідомлення надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено