Присвоїти кадастровий номер в Києві або Київській області

Отримати кадастровий номер в Києві або Київській області означає здійснити держреєстрацію землі в національній кадастровій системі, яка присвоює йому певний номер. Цей номер унікальний, і не може дублюватися ніде на території України. Кадастровий номер безстроково, а точніше на весь час його існування, закріплюється за певною ділянкою. Процедура отримання кадастрового номера в Києві і по всій Україні проводиться на підставі ст. 1 ЗУ «Про державний земельний кадастр».

 

Навіщо потрібен кадастровий номер?

При отриманні права власності на нерухомість у вас обов'язково повинен бути кадастровий номер ділянки землі, де вона побудована. Право власності на дану ділянку землі при цьому також перейде до вас. Отримати кадастровий номер буде потрібно і в випадках відчуження земельної ділянки або житлового будинку. Також бувають випадки, коли ділянку землі приватизували, але не присвоїли йому кадастровий номер і не внесли до державного реєстру. Тоді на підставі заяви власника і технічної документації із землеустрою проводиться реєстрація. Розробкою технічної документації, можуть займатися тільки спеціалізовані та ліцензовані проектні організації на підставі договору з замовником.

Розрахувати вартість кадастрового номера
Розмір ділянки

Район області або Київ

Призначення землі

Кількість власників

Документи на ділянку (рішення, Держакт, інші)

Технічна документація

Капітальні будови на ділянці


Де отримати кадастровий номер?
Безпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Замовити кадастровий номер.
Досвід наших співробітників
Наш штат складається з юристів по нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів, землевпорядників і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Присвоїти кадастровий номер.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
Що таке кадастровий номер?
БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам.

Скільки коштує отримати кадастровий номер:

Вид послуги:Вартість:Термін виконання:
Кадастровий номервід 7 500 грнвід 14 днівЗАМОВИТИ
Реєстрація землівід 2 400 грндо 5 днівЗАМОВИТИ
Витяг з ДЗКвід 300 грн1-3 дніЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-
Консультація - Отримати кадаствровий номер.МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні, наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Кадастровий-номер

 

Які дії ми проводимо, щоб отримати кадастровий номер:

  1. Наші землевпорядники вивчають наявний пакет документів на об'єкт;
  2. Проводиться виїзд геодезистів на об'єкт;
  3. Виготовляємо технічну документацію;
  4. Проводимо узгодження документів в Земельних структурах;
  5. Отримуємо витяг з присвоєним кадастровим номером.

Які документи необхідні, щоб отримати кадастровий номер:

  1. Для фізичних осіб: копія паспорта, копія ІПН;
  2. Копії установчих документів (для юридичних осіб);
  3. Копії документів на землю (держакт, рішення про виділення земельної ділянки, договір купівлі-продажу, оренди, свідоцтво про право власності тощо.);
  4. Копії документів збудованих об'єктів нерухомості на земельній ділянці (при наявності).

* Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Визначення та присвоєння кадастрового номера земельній ділянці здійснюють територіальні органи Держземагентства. Щоб прискорити процес і уникнути простоювання в чергах, ви можете скористатися послугами нашого документ-сервісу.

Проживаючи в приватному будинку, потрібно обов'язково присвоїти кадастровий номер на ділянці, інакше ви не зможете проводити нотаріальні операції із зведеною нерухомістю. Звертайтеся, будемо раді допомогти!

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на отримання кадастрового номера?
Близько 750% завдань виконуються до 3 тижнів, 15% - до 2 місяців, решта 10% - це найбільш складні питання - до 2-6 місяців.
Від чого залежить ціна кадастрового номера?
Ціна залежить від розташування ділянки, площі, наявності потрібних документів.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Наші геодезисти виїжджають до вас в обов'язковому порядку. Для проведення обмірів і виготовлення технічної документації.
Ви можете прискорити процес присвоєння кадастрового номера?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати зменшити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено