Присвоїти кадастровий номер в Києві або Київській області

Отримати кадастровий номер в Києві або Київській області означає здійснити держреєстрацію землі в національній кадастровій системі, яка присвоює йому певний номер. Цей номер унікальний, і не може дублюватися ніде на території України. Кадастровий номер безстроково, а точніше на весь час його існування, закріплюється за певною ділянкою. Процедура отримання кадастрового номера в Києві і по всій Україні проводиться на підставі ст. 1 ЗУ «Про державний земельний кадастр».

Навіщо потрібен кадастровий номер?

При отриманні права власності на нерухомість у Вас обов'язково повинен бути кадастровий номер ділянки землі, де вона побудована. Право власності на дану ділянку землі при цьому також перейде до Вас. Отримати кадастровий номер буде потрібно і в випадках відчуження земельної ділянки або житлового будинку. Також бувають випадки, коли ділянку землі приватизували, але не присвоїли йому кадастровий номер і не внесли до державного реєстру. Тоді на підставі заяви власника і технічної документації із землеустрою проводиться реєстрація. Розробкою технічної документації, можуть займатися тільки спеціалізовані та ліцензовані проектні організації на підставі договору з замовником.

Розрахувати вартість кадастрового номера
Розмір ділянки

Район області або Київ

Призначення землі

Кількість власників

Документи на ділянку (рішення, Держакт, інші)

Технічна документація

Капітальні будови на ділянці


Безпека та конфіденційність
За роки роботи кожен з етапів максимально відточений, тому ми готові запропонувати ризики зведені до нуля.
Досвід наших співробітників
Наш штат складається з юристів по нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів, землевпорядників і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
БЕЗ ЧЕРГ І ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Без черг, у кожного свій час для прийому. Без простоювання місяцями біля кабінетів держслужб. Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету.

Скільки коштує отримати кадастровий номер:

Вид послуги:Вартість:Термін виконання:
Кадастровий номервід 5 300 грнвід 14 днівЗАМОВИТИ
Реєстрація землівід 1 700 грндо 5 днівЗАМОВИТИ
Геодезіявід 1000 грндо 3 днівЗАМОВИТИ
Технічна документаціявід 1000 грндо 10 днівЗАМОВИТИ
Витяг з ДЗКвід 300 грн2-4 дніЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-
nat2МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(068)-098-11-68,
(063)-624-60-44

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні, наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Кадастровий-номер

Які дії ми проводимо, щоб отримати кадастровий номер в Києві або області:

  1. Наші землевпорядники вивчають наявний пакет документів на об'єкт;
  2. Проводиться виїзд геодезистів на об'єкт;
  3. Виготовляємо технічну документацію;
  4. Проводимо узгодження документів в Земельних структурах;
  5. Отримуємо Витяг з присвоєним кадастровим номером.

Які документи необхідні, щоб отримати кадастровий номер в Києві або області:

Перелік документів для присвоєння кадастрового номера залежить від місця розташування об'єкта. Проте мінімальними документами, які необхідні для отримання кадастрового номера, являються:

  1. Для фізичних осіб: копія паспорта, копія ІПН;
  2. Копії установчих документів (для юридичних осіб);
  3. Копії документів на землю (держакт, договір купівлі-продажу, оренди, свідоцтво про право власності тощо.);
  4. Копії документів на об'єкт нерухомості, технічного паспорта (при наявності).

* Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Отримати кадастровий номер Ви зможете в державній службі України з питань геодезії, за місцем проживання. Щоб прискорити процес і уникнути простоювання в чергах, Ви можете скористатися послугами нашого документ-сервісу.

Проживаючи в приватному будинку, Ви обов'язково повинні мати кадастровий номер, інакше просто не зможете законно проводити серйозні операції з нерухомістю, в зв'язку з неможливістю вступу в права власності на неї. Ми допоможемо Вам отримати кадастровий номер в Києві та Київській області в короткі терміни.

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на оформлення об'єкта?
Це залежить від складності процедури оформлення. Близько 40% завдань виконуються до 2 тижнів, 35% - до 1 місяця, решта 25% - це найбільш складні питання - до 2-5 місяців.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від таких факторів як: розташування об'єкта, площі, наявності потрібних документів, складності і кількості етапів процедури.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти на консультацію або для укладення договору в офіс (робота або інші причини). Наш фахівець виїжджає до Вас абсолютно безкоштовно. Готові документи Ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати зменшити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У Вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Повідомлення надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Повідомлення надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено