Декларація про готовність об’єкта до експлуатації

Декларація про готовність об’єкта до експлуатації – це один із інформаційних документів, що подається у відповідний орган архітектури та містобудування для введення об’єкта нерухомості в експлуатацію. Тобто, реєстрація декларації такого виду, дозволяє юридично закріпити момент завершення будівельних дій.

Реєстрація декларації про введення в експлуатацію є юридично закріпленим фактом того, що ви побудувалися згідно норм та Законів містобудування, та маєте право на присвоєння поштової адреси (при новому будівництві), право на реєстрацію права власності. Додатково, після того як будинок чи інший вид нерухомості буде введений в експлуатацію шляхом подачі декларації, ви зможете підключати всі комунікації на постійній основі. Тобто, укладати договори на підключення газопостачання, водопостачання, електропостачання і т.п.

Декларація про готовність об єкта до експлуатації

Перед тим, як реєструвати таку декларацію, потрібно отримати початковий пакет документів, серед яких може бути: будівельний паспорт чи містобудівні умови та обмеження на забудову земельної ділянки, дозвіл на будівництво чи повідомлення про початок виконання будівельних робіт, технічний паспорт.

Декларація подається в одному примірнику і розглядається до 10-14 днів. Про надходження результату сповіщає СМС повідомлення на телефон, що вказаний в формі декларації. Після сповіщення проходить від 1 до декількох днів для того, щоб позитивний результат був освітлений на офіційному сайті Державної архітектурно-будівельної інспекції в розділі “Реєстр дозвільних документів”. При відмові у реєстрації декларації, замовник будівництва чи його представник повторно подає документи.

Щоб отримати допомогу в реєстрації декларації про введення об’єкта в експлуатацію ви можете звернутися в документ-сервіс “Unidoc”. Фахівці нашого сервісу з такими питаннями зустрічаються кожного дня, тому ми вивчили більшість проблемних аспектів, на які потрібно звернути свою увагу. В свою чергу, це економить час та унеможливлює отримання постійних та не аргументованих відмов з боку інспекції.

Консультація по реєстрації декларації - повідомленняМАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(068)-098-11-68,
(063)-624-60-44

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено