Будівельна проектна документація в Києві або області

Кожна будівля, яка зустрічається нам у повсякденному житті, має свою історію та призначення. Але жодна з них не була б зведена без розробленої проектної документації на будівництво. Комплекс графічних і текстових матеріалів, які містять конкретні розрахунки та висновки спеціалістів для певної будівлі – це проектна документація на будівництво. Вона є одним із головних документів, на основі яких можна отримати дозвіл на початок будівельних робіт. Весь процес виготовлення проектної документації базується відповідно до Державних будівельних норм.

Яка структура розробки будівельної проектної документації?

Перша частина проекту, як правило, розробляється архітектором і більше спрямована на створення ескізу, що містить графічне планування та зображення майбутньої будівлі. Ця частина не містить жодних розрахунків, таких як конструктивні та інженерні. Проектна документація на будинок має ще одну важливу частину – робочий проект. Він включає в себе затверджену частину і робочі креслення. Перша з них потребує особливого розгляду та затвердження місцевими органами влади, а друга слугує основним орієнтиром для процесу будівництва. Основні складові будівельної проектної документації включають в себе:

 • Детальний ескізний проект;
 • Проект для затвердження;
 • Робочий проект;
 • Додаткову проектну документацію;
 • Детальну інформацію про умови місця забудови та відповідні обмеження, а також перелік завдань на проектування;
 • Інженерні та технологічні дані;
 • Організаційний проект на будівництво та інші.

Наші переваги:

Безпека - Понад усе!
За роки роботи кожен з етапів максимально відточений, тому ми готові запропонувати ризики зведені до нуля.
Професіоналізм і досвід наших співробітників
Наш штат складається із юристів з нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
Високі стандарти
Без черг, у кожного свій час для прийому. Без простоювання місяцями біля кабінету держслужб.

Скільки коштує розробити проектну документацію:

Вид послуги:Вартість:Термін виконання:
Проектна документаціявід 5 000 грнІндивідуальноЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості послуг.

Які послуги Ви можете отримати від наших спеціалістів?

Виготовлення проектної документації потребує тісної співпраці з клієнтом та індивідуальної оцінки складності проекту. Комплексний та індивідуальний підхід - це доступна цінова політика для кожного клієнта. Ви завжди можете розраховувати на супровід наших спеціалістів, починаючи від проектних робіт до введення об’єкта в експлуатацію. При виготовленні проектної документації наші юристи виконують наступні роботи:

 • Проекти, що дозволяють перевести нежитлове приміщення в житлове і навпаки;
 • Проекти на будівництво об’єктів різного призначення;
 • Інвентаризація та виготовлення технічного паспорта для житлових та нежитлових будівель, приміщень;
 • Коригування проектів, які були розроблені за кордоном відповідно до Законодавства України;
 • Виготовлення документації, що дозволяє проводити реконструкції старих будівель;
 • Розробка ескізних проектів для отримання будівельного паспорта та інші.

Кожного року змінюються або коректуються законопроекти про будівництво. Наші юристи завжди в курсі останніх змін у питаннях, що стосуються будівельної проектної документації. Ми завжди раді допомогти саме таким клієнтам, як Ви: людям, які цінують свій час.

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на оформлення об'єкта?
Це залежить від складності процедури оформлення. Близько 40% завдань виконуються до 2 тижнів, 35% - до 1 місяця, решта 25% - це найбільш складні питання - до 2-5 місяців.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від таких факторів як: розташування об'єкта, метраж, наявності потрібних документів, складності і кількості етапів процедури.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти на консультацію або для укладення договору в офіс (робота або інші причини). Наш фахівець виїжджає до Вас абсолютно безкоштовно. Готові документи Ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас на місці.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Повідомлення надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Повідомлення надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено