Приватизувати будинок в Києві або області

Хоч з кожним роком законодавство стає більш досконалим, приватизація будинку залишається досить складною процедурою, пов'язаною з низкою юридичних дій. Приватизація - передача об'єктів нерухомості, земельних ділянок та іншого з державної у приватну власність.

Приватизація - це зміна форми власності. В ході приватизації власність з державної (комунальної) форми володіння переходить у приватну. На сьогоднішній день чималий відсоток будинків і квартир знаходяться в комунальній і державній власності. Це житло, яке свого часу з тих чи інших причин мешканці не захотіли приватизувати, отримане з різних державних програмах, житло, яке раніше було службовим тощо. Приватизувати житло можна тільки один раз.

Особливості приватизації будинку

Згідно з нормами законодавства, приватизувати будинок можуть мешканці, які в ньому проживають на законних підставах. Процедура приватизації будинку ускладнюється тим, що разом з житловим приміщенням, як правило, доводиться приватизувати землю, на якій він розташований. Не підлягають приватизації будинку, в яких особи проживають за договором безоплатного користування.

Наші переваги:

Безпека - Понад усе!
За роки роботи кожен з етапів максимально відточений, тому ми готові запропонувати ризики зведені до нуля.
Професіоналізм і досвід наших співробітників
Наш штат складається з юристів по нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
Високі стандарти
Без черг, у кожного свій час для прийому. Без простоювання місяцями біля кабінету держслужб.

Скільки коштує приватизувати будинок:

Вид нерухомості: Вартість: Термін виконання:
Приватизація будинку/квартири від 7 000 грн Індивідуально ЗАМОВИТИ
Техпаспорт на будинок
до 100 м2
1200 грн 1-3 дня ЗАМОВИТИ
Техпаспорт на будинок
від 100 м2
10 грн/м2 1-3 дня ЗАМОВИТИ
Інший об'єкт Індивідуально Індивідуально ЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯ БЕЗКОШТОВНО - ЗАМОВИТИ

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні, наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Важливо! Для приватизації будинку всі члени сім'ї, які проживають в ньому, повинні висловити згоду. Для цього їм необхідно з відповідними заявами звернутися в житловий відділ, і пред'явити документи, що засвідчують особу, документи на будинок та інші.

Безоплатній приватизації підлягає 21 метр квадратний на людину, плюс десять квадратних метрів на сім'ю. Наприклад, якщо ваша сім'я складається з 3 чоловік, тоді ви маєте право приватизувати житло загальною площею 73 м2 (21*3+10). Все, що не входить в соціальну норму, підлягає платній приватизації. Не можна приватизувати будинки, які :

 1. Являються музеями;
 2. Розташовані на територіях військових частин з обмеженим доступом;
 3. Розташовані в заповідниках;
 4. Являються аварійними;
 5. Знаходяться в зоні відчуження ЧАЕС та інші.

Процедура приватизації будинку включає два етапи:

 1. Приватизація земельної ділянки;
 2. Приватизація самого будинку.

Які документи необхідні, щоб приватизувати будинок в Києві або області:

 1. Заява на приватизацію;
 2. Копія документа, що посвідчує особу;
 3. Технічний паспорт на будинок;
 4. Довідка про склад сім'ї та займані приміщення;
 5. Копія ордера про надання житлової площі;
 6. Довідка з попередніх місць проживання (після 1992 року) щодо невикористання права на приватизацію державно житлового фонду;
 7. Копія документа, що підтверджує право на пільгове використання приватизації;
 8. Заява - згода тимчасово відсутніх членів сім'ї наймача на приватизацію будинку.

*Отримати повний список документів для приватизації житла в місті Києві (області), ви зможете в ЦНАП райдержадміністрації, або в відповідному органі місцевого самоврядування за місцезнаходженням об'єкта приватизації. У разі якщо разом з будинком приватизується і земельна ділянка, перелік документів буде ширший.

Вас цікавить приватизація будинку в Києві або області? Звертайтеся! Довіртеся професіоналам, вам не доведеться бігати по кабінетах, вистоювати чергу, збирати документи. Ми все зробимо самі!

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на оформлення об'єкта?
Це залежить від складності процедури оформлення. Близько 40% завдань виконуються до 2 тижнів, 35% - до 1 місяця, решта 25% - це найбільш складні питання - до 2-5 місяців.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від таких факторів як: розташування об'єкта, метраж, наявності потрібних документів, складності і кількості етапів процедури.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти на консультацію або для укладення договору в офіс (робота або інші причини). Наш фахівець виїжджає до вас, абсолютно безкоштовно. Готові документи ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим ми дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і йому потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники, - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами ви зможете ознайомитись у нас на місці.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Повідомлення надіслано

Зворотній дзвінок

Повідомлення надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено