Як отримати технічний паспорт на квартиру?

Що таке технічний паспорт на квартиру і що в ньому міститься?

Розпочнемо з того, що технічний паспорт – це не правовстановлюючий документ, а інформаційний. Перша сторінка має містити інформацію про замовника чи замовників (якщо на нерухомість мають право декілька людей), а саме: ПІБ та паспортні дані, адреса об’єкта, зазначений суб’єкт господарювання (виконавець) із його печаткою, ініціалами, підписом та датою виготовлення паспорта.
В технічному паспорті на квартиру на другій сторінці, як правило, інженер позначає план квартири. Також прописуються документи, на підставі яких проводився обмір. Це важливо, тому перед приходом інженера БТІ підготуйте документи на квартиру, паспортні дані, та при наявності старий технічний паспорт.Розрахувати вартість технічного паспорта
Ваш об’єкт

Метраж

Район області або Київ

Наявність правовстановлюючих документів на об’єкт

Наявність самовільних перепланувань/реконструкцій


 

В доповнення до плану іде технічна характеристика квартири, де прописується інформація про об’єкт нерухомості: поверх, кількість кімнат, житлова площа, загальна площа, площа кожної із кімнат, чи є в квартирі балкон (лоджія), висота приміщень, загальні відомості про будинок (матеріал перекриття і т.д), чи підключений будинок до комунікацій, навіть такі дрібниці, чи є в будинку домофон, кабельне телебачення чи інтернет.
Інженери БТІ нашого документ-сервісу додатково виготовляють довідку про технічний стан нерухомого майна, де зазначається про відсутність у вас перепланувань та реконструкцій. А якщо площа змінилася, то зазначають за рахунок чого такі зміни відбулися. Таку довідку потрібно пред’явити реєстратору, щоб запевнити його, що у вас немає самовільних прибудов (на 1-му поверсі) чи реконструкцій іншого типу.

Кінцевим додатком є завірена копія сертифіката інженера, який дозволяє проводити роботи такого типу. В сертифікаті зазначається індивідуальний номер сертифікації, який ви можете перевірити в базі інженерів України.

отримати техпаспорт на квартиру київ

Де можна замовити технічний паспорт?
Замовити технічний паспорт ви можете або в комунальному БТІ, що знаходиться на вул. Трьохсвятительська 4в, або в приватному БТІ, у яких в компанії є інженери із сертифікатами, про які ми говорили вище.

Яка різниця між комунальним та приватним БТІ?
По перше, в приватному БТІ відсутність великих черг. По друге, є перевага по часу, 1-2 дня в середньому. У приватному БТІ технічний паспорт можна замовити онлайн.

Коли потрібно виготовляти технічний паспорт на квартиру?

  • У вас нове будівництво;
  • Ви провели роботи по переплануванню чи реконструкції (прибудова до квартири вважається також реконструкцією);
  • Перед проведенням реєстрації у нотаріуса (державного реєстратора), це може бути: купівля-продаж, дарування, міна і т.д

Ви зможете виготовити техпаспорт на квартиру?
Так, зможемо. Ми працюємо по Києву і Київській області. У нас всі інженери із сертифікатами та досвідом від 10 років.

Скільки по часу і ціні займає виготовлення технічний паспорт?
По цьому посиланні: ПЕРЕЙТИ НА ПОСИЛАННЯ

Будемо раді, якщо зможемо допомогти Вам!

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Повідомлення надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Повідомлення надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено