Висновок про поділ нерухомості

Висновок про поділ нерухомого майна потрібний у випадках, коли нерухомість є спільною власністю та потрібно здійснити одну із таких операцію: розлучення, розподіл спадку, виокремлення від інших осіб і т.д.

Щоб стати самостійним повноцінним власником своє частки, необхідно пройти етап реєстрації права власності та отримати підтверджуючий документ. Але перед тим, як зареєструвати окрему частку реєстратор вимагає висновок про поділ об’єкта нерухомого майна. Згідно нашого законодавства, такі висновки може надавати інженер БТІ.

  • В документ-сервісі «Unidoc» працюють сертифіковані інженери БТІ, кожен із них має повне право виготовити висновок про поділ, при цьому ви отримаєте нові технічні паспорти із своїми даними.

У самих висновках вказується відповідна інформація:

  • власник (власники) нерухомості;
  • характеристики об’єкта нерухомості;
  • інформація про те, яким чином співвласники користуються приміщеннями;
  • пропозиції щодо можливого розміру виділеного майна і т.п.

Наприклад, якщо потрібно поділити житловий будинок на 2 частки, інженер виготовляє висновок про можливий поділ, додатково виготовляється два, або три технічних паспорта (загальний, та 2 технічних паспорта для власників із новою часткою).

висновок-про-поділ-київ-область

Слід зазначити, що в деяких випадках поділ майна в натурі може бути здійснений лише після проведення певних будівельних робіт (реконструкції). Зауважимо, що в деяких випадках коли відбувається поділ майна в натуру, не можна обійтися без реконструкції. Для того, щоб провести реконструкцію, необхідно оформити всі початкові дозвільні документи.

Із практики, кожний випадок поділу майна має свої тонкощі. В ході роботи, юристи та інженери проводять розгляд документів, і в подальшому формують етапність та ціноутворення по об’єкту нерухомості.

Вид послуги:Вартість:Термін виконання:
Висновок про поділвід 4 000 грн1-3 дніЗАМОВИТИ
Технічний паспортвід 1 200 грн1-3 дніЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНОЗАМОВИТИ
Висновок про поділ будинку консультація.МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(068)-098-11-68,
(063)-624-60-44

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено