Ескіз намірів забудови в Києві або Київській області

Ескіз намірів забудови – це графічний матеріал, на якому відображається місце розташування будівель та споруд на земельній ділянці, фасади в звичайному вигляді та в розрізі, максимальні відмітки висотності, поверховий план, плани побудови, схематичний план посадки на ділянці, загальні площі побудов, тощо. Зазначаються відстані від сусідніх ділянок та інших побудов, інженерні забезпечення (септик, вид опалення і т.д.).

Ескізні наміри на будинок - приклад:

Ескіз намірів

Найчастіше, люди зіштовхуються із таким поняттям коли подають документи на отримання будівельного паспорта. Ескізні наміри є одним із обов’язкових пунктів для отримання початкового документа перед будівництвом. Головний архітектор району, який приймає рішення про видачу будівельного паспорта повинен ознайомитися із ескізом та впевнитися в тому, що він є прийнятним для забудови в його регіоні. Тобто відповідати нормам по висотності, по фасадній частині (оздоблення) і так далі.

Наші переваги:

Безпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Професіоналізм і досвід наших співробітників
Наш штат складається з юристів по нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам.

Вартість виготовлення ескізу намірів на забудову:

Вид нерухомості:Вартість:Термін виконання:
Ескізні наміри на будиноквід 3 000 грнвід 3 днівЗАМОВИТИ
Ескізні наміри на інший об'єктІндивідуальноІндивідуальноЗАМОВИТИ
Будівельний паспортвід 11 000 грндо 20 днівЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ
nat2МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44
Дзвінок

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

В ескіз намірів забудови входить:

  • Загальні дані;
  • Фасади, ескізи фасадів;
  • Поверхневі плани;
  • План покрівлі;
  • Розрізи і т.д.

*При необхідності, виготовляється повна робоча документація на будівництво, яка містить в собі: архітектурні рішення, конструктивні рішення, проектування інженерних систем.

Які документи необхідні, щоб виготовити ескізні наміри на забудову:

Перелік документів ескізних намірів залежить від виду об'єкта нерухомості, а також проблематики споруди. Проте мінімальний список документів, який необхідний, являється:

  1. Документи на земельну ділянку;
  2. Топографічна зйомка (при наявності);
  3. Технічний паспорт (при реконструкції).

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Додатково, щоб подати документи на будівельний паспорт, потрібно підготувати: заяву відповідної форми на видачу будівельного паспорта (зразок заяви отримати в місцевій архітектурі), копії паспортних даних із ІПН, засвідчену копію документів на користування чи власність земельної ділянки, засвідчену згоду співвласників земельною ділянкою (при наявності), проект будівництва (за бажанням замовника). У разі необхідності, додатково з метою конкретизації, потрібно надати топографо-геодезичну зйомку, технічну документацію про існуючі побудови на ділянці, характеристику інженерного забезпечення тощо.

На підставі поданого пакета документів структурний підрозділ уповноваженого органу містобудування та архітектури визначає відповідність намірів забудови земельної ділянки вимогам чинної містобудівній документації на місцевому рівні, планувальним рішенням проектів садівницьких та дачних товариств, державним будівельним нормам стандартам і правилам та за його результатами приймає рішення про видачу будівельного паспорта.

У нашому документ-сервісі допоможуть не тільки виготовити ескізні наміри, а й проконсультують з усіх інших питань по будівництву. Бездоганна репутація та позитивні відгуки - запорука нашої компетентності.

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на виготовлення ескізних намірів на будинок до 500м2?
Це залежить від складності і площі самого об'єкта. Близько 70% завдань виконуються до 10 днів, 20% - до 1 місяця, решта 10% - це найбільш складні питання - до 2 місяців.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від площі, складності об'єкта, кількості матеріалів.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Наш фахівець може працювати по документах, чи після виїзду до вас на об'єкт. Це залежить від складності передпроектних рішень.
Ви можете прискорити процес виготовлення ескізних намірів?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно подати ескізні наміри на узгодження ще швидше. У сильно вузьких часових проміжках це неможливо з фізичного розрахунку. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати зменшити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. З усіма документами ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено