Топографічна зйомка в Києві або Київській області

Топозйомка М1:500 або М1:2000 дає можливість забезпечення територіального планування на певній території. Отримані дані можна використовувати при подальшому проектуванні різних об'єктів нерухомості. Вона проводиться на тому етапі, коли проектується спорудження, інженерні комунікації т.п.

Проведення топографічної зйомки

Щоб виготовити топозйомку, попередньо потрібно виконати три етапи:

  • Зібрати необхідні документи, картографічні матеріали;
  • Проведення польових робіт - обстежується місцевість, за допомогою тахеометра в необхідному масштабі і з потрібною точністю виконується зйомка. Трасування підземних кабелів і комунікацій, обстежуються виходи комунікації, матеріали та глибини розташування труб, кабелів. На цьому етапі додатково прив'язується ділянку до державної системи геодезичних координат.
  • Обробка і рівняння геодезичних вимірювань з кресленнями плану. На план в комп'ютерному вигляді наносяться всі об'єкти, розташовані на території. Для цього використовуються відповідні умовні позначення. Обов'язковим етапом є узгодження документації з відповідними експлуатаційними службами.

Геодезисти виконують топографічну зйомку в системі координат конкретного населеного пункту. Це дозволяє нанести межі ділянок із земельного кадастру на топозйомку кордонів.

Де замовити топозйомку?
Безпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Отримати топографічну зйомку на ділянку землі.
Ми не боїмося складних ситуацій
Наш штат складається з юристів по нерухомості, інженерів БТІ, проектувальників, землевпорядників та тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Топографічна зйомка на земельну ділянку.
Сертифікати на роботу
З урахуванням наявності всіх необхідних ліцензій і сертифікатів для здійснення даного роду діяльності, ми здатні виконати оформлення технічної документації в повній мірі, з урахуванням кадастрових робіт.
Отримати топозйомку без черг.
БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам.

Скільки коштує топографічна зйомка?

Вид послуги:Вартість:Терміни:
Топозйомкавід 3 500 грнвід 7 днів
Виїзд фахівцяВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ-
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОТОВНО-

Отримайте консультацію онлайн або запишіться на зустріч:

nat2БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні, наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Для того, щоб замовити топографічну зйомку, слід надати копію документа на земельну ділянку (державний акт, свідоцтво про право власності, Витяг з Державного реєстру речових прав, тощо).

Експерти документ-сервісу «Unidoc» володіють необхідними ліцензіями, обладнанням і сертифікатами для надання якісних послуг. В нашій команді працюють досвідчені і висококваліфіковані фахівці. Звертаючись до нас, ви гарантовано отримаєте топографічну зйомку високої якості. Це істотно полегшить проектування або отримання дозволу для будівельних робіт.

Питання-відповідь:

Скільки потрібно часу, щоб зробити топографічну зйомку?
Це залежить від площі земельної ділянки та регіону. Близько 60% завдань виконуються до 20 днів, 30% - до 1 місяця, решта 10% - це найбільш складні питання - до 2-6 місяців.
Скільки коштує топографічна зйомка на ділянку?
Ціна залежить від таких факторів як: розташування об'єкта, площі, наявності потрібних документів. Тому і ціна може варіюватися від 3 тисяч гривень до 10 тисяч і більше.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Наш фахівець виїжджає до вас для проведення всіх необхідних вимірів.
Ви можете прискорити процес виготовлення топозйомки?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, ніж дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і йому потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так, звісно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікати. Це дуже важливо. З усіма документами ви зможете ознайомитися у нас на місці.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено