Витяг з ДЗК замовити онлайн

Витяг з ДЗК або кадастру - це документ, який є підтвердженням того, що дані земельної ділянки внесені до державного земельного кадастру. Документ не тільки служить підтвердженням наявності кадастрового номера у земельної ділянки, але додатково містить відомості про саму земельну ділянку.

Витяг з кадастру може знадобитися в таких випадках:

  • При реєстрації земельної ділянки в реєстрі речових прав на нерухоме майно;
  • При намірі продати, купити, орендувати та інших операціях із землею;
  • Для банківських операцій (кредит, іпотека тощо).

Слід пам'ятати, що термін дії цього документа за загальними правилами становить 3 місяці з моменту отримання. Виняток становлять ситуації, коли виписка видається для оформлення спадщини або підтвердження державної реєстрації. У таких випадках виписка є безстроковою. Отримати виписку з ДЗК можна в разі наявності кадастрового номера.

Де замовити Витяг з ДЗК?
Безпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Виготовлення Витягу з ДЗК
Ми не боїмося складних ситуацій
Наш штат складається з юристів по нерухомості, інженерів БТІ, проектувальників, землевпорядників та тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Витяг з Державного земельного кадастру.
Сертифікати на роботу
З урахуванням наявності всіх необхідних ліцензій і сертифікатів для здійснення даного роду діяльності, ми здатні виконати оформлення технічної документації в повній мірі, з урахуванням кадастрових робіт.
Замовити Витяг з ДЗК.
БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам.

Скільки коштує Витяг з ДЗК:

Вид послуги:Вартість:Терміни:
Витяг з ДЗКвід 300 грн1-3 дні
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-

Отримайте консультацію онлайн або запишіться на зустріч:

nat2БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні, наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Що потрібно для отримання Витягу з ДЗК?

Для отримання витягу з Державного земельного кадастру потрібні копія паспорта та ідентифікаційного коду власника земельної ділянки.

Питання-відповідь:

Скільки потрібно часу, щоб оформити Витяг з ДЗК?
Близько 90% завдань виконуються до 2 днів, інші 10% - до 1 тижня.
Ви можете прискорити процес виготовлення Витягу з ДЗК?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, ніж дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і йому потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так, звісно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікати. Це дуже важливо. З усіма документами ви зможете ознайомитися у нас на місці.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено