Узаконити реконструкцію в Києві або області

Дуже часто, проектувальники не можуть передбачити, як Вам буде зручно розташовуватися в своїй квартирі або як краще спроектувати офісне приміщення, щоб люди в ньому почувалися комфортно. Так вже закладено природою, що погляди людей відрізняються кардинально. У такому випадку Ви починаєте креслити у себе в голові, як зробити так, щоб в своєму житлі або на робочому місці отримати більше місця і зробити перебування в приміщенні дійсно приємним. І починається: з'єднання кімнат, поділ, вибивання перегородок, робиться окремий вхід і т.д. Часто бувають випадки, коли інвесторам вигідніше по фінансах купити старий будинок і зробити реконструкцію в ньому, ніж будувати все з нуля.

Найбільш поширені варіанти, де потрібно отримувати документи на реконструкцію:

 • Втручання в несучі стіни (знесення, отвори, дверні прорізи тощо.);
 • Об'єднання двох квартир по горизонталі або вертикалі;
 • Знесення підвіконня між кухнею (кімнатою) і балконом або лоджією;
 • Облаштування вхідної групи та інші.
Розрахувати вартість узаконення реконструкції
Ваш об'єкт

Метраж

Де знаходиться

Вид реконструкції

Проектна документація

Ви уже зробили чи плануєте

Наявність правовстановлюючих документів на об'єкт

Наявність технічного паспортаУ когось виходить, що він зробив перепланування, а у інших, що реконструкцію. Але і в першому, і в другому випадку потрібно обов'язково оформити документи. В іншому випадку, Ви просто не зможете проводити юридичні операції з такою нерухомістю (купівля-продаж, оренда, під заставу і т.д.). Деякі з людей займаються оформленням реконструкції/перепланування до початку робіт, але більшість стикається з узаконенням реконструкції або переплануванням за фактом вже початих будівельних робіт. Узаконити реконструкцію в Києві або області не проста справа, і не підготовленій людині це зробити дуже і дуже складно. Можуть виникати постійні відмови і затягування термінів. Якщо Ви все-таки провели реконструкцію, не варто падати духом, наші фахівці допоможуть Вам в узаконенні за короткі терміни. Ми стикаємося з таким кожен день.

Наші переваги:

Де узаконити реконструкцію?
ББезпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Узаконити реконструкцію в будинку.
Професіоналізм і досвід наших співробітників
Наш штат складається з юристів по нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Документи на реконструкцію.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
Реконструкція в квартирі.
БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам.

Скільки коштує узаконити реконструкцію:

Вид послуги:Вартість:Термін виконання:
Узаконення реконструкціївід 45 000 грнвід 30 днівЗАМОВИТИ
Узаконення переплануваннявід 6 000 грндо 10 днівЗАМОВИТИ
Технічний паспортвід 900 грн1-3 дняЗАМОВИТИ
Виїзд фахівцяБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-
Сумніваєтеся в тому, реконструкція у Вас чи перепланування?Замовте консультацію і розрахунок вартості-
узаконення реконструкції квартири Приклад зареєстрованої декларації (CC1 клас наслідків) після реконструкції квартири
ПереглянутиЗАМОВИТИ
nat2МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні, наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Чому важливо отримати документи на реконструкцію по Києву або області:

 • Штраф від місцевої влади або ДАБІ;
 • Неможливість продати/подарувати/залишити в спадок/використовувати як заставу.

Які документи необхідні, щоб узаконити реконструкцію в Києві (області):

Перелік документів для легалізації реконструкції залежить від виду об'єкта нерухомості, а також проблематики споруди. Проте мінімальними документами, які необхідні для узаконення реконструкції являються:

 1. Паспорт та ІПН;
 2. Установчі документи (для юридичних осіб);
 3. Документи на земельну ділянку (держ.акт, свідоцтво про право власності, договір дарування тощо);
 4. Документи на об'єкт (договір дарування, купівлі-продажу, свідоцтво, проект, старий технічний паспорт та інші).

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Етапи узаконення реконструкції:

 1. Отримуємо будівельний паспорт або містобудівні умови та обмеження (при необхідності);
 2. Виготовляємо проектну документацію (ескізний проект, робочий проект і т.д.);
 3. Проводимо авторський і технічний нагляд;
 4. Подаємо повідомлення про початок будівельних робіт і отримуємо дозвіл від ДАБІ (Державна архітектурно-будівельна інспекція);
 5. Проводимо технічну інвентаризацію об'єкта і виготовляємо технічний паспорт;
 6. Подаємо декларацію в ДАБІ для введення об'єкта нерухомості в експлуатацію;
 7. Отримуємо зареєстровану декларацію про введення в експлуатацію;
 8. Реєструємо право власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (отримуємо витяг).

Потрібно звернути увагу, перепланування та реконструкція - це два різних поняття , і якщо в першій ситуації не потрібно попереднього узгодження, то на реконструкцію бажано взяти дозвіл. Оформити пакет документів на реконструкцію та ввести об'єкт нерухомості в експлуатацію.

Давайте розберемося, що таке реконструкція і що з нею робити? Все залежить від того, який об'єкт нерухомості (квартира або житловий будинок, або це нежитлове/комерційне приміщення, або інший об'єкт). І до якого класу наслідків відноситься об'єкт нерухомості (CC1, CC2, CC3). Реконструкція передбачає, як знесення стіни між кімнатою і балконом, так і зміну поверховості в будинку, надбудову мансарди, або прибудову балкона. Інша ситуації - облаштований окремий вхід. Існує багато варіантів. Але в будь-якій ситуації, реконструкція - це коли Ви капітально змінюєте функціональне призначення і техніко-експлуатаційні параметри об'єкта.

Відповідно до Порядку про виконання будівельних робіт, реконструкція - це один з видів будівельних робіт. З цього випливає, що процес оформлення документів на реконструкцію житлового або нежитлового приміщення нічим не відрізняється від інших робіт в будівельній справі.

Наш документ-сервіс допоможе Вам у професійній підтримці і оформленні потрібних документів на реконструкцію. Ми займаємося як простими об'єктами, так і складними. Всі етапи оформлення відбуваються вчасно. Наші фахівці позбавлять Вас від непотрібної бюрократичної тяганини, великих термінів і не потрібних фінансових витрат.

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на оформлення об'єкта?
Це залежить від складності процедури оформлення. Близько 40% завдань виконуються до 2 тижнів, 35% - до 1 місяця, решта 25% - це найбільш складні питання - до 2-5 місяців.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від таких факторів як: розташування об'єкта, площі, наявності потрібних документів, складності і кількості етапів процедури.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти на консультацію або для укладення договору в офіс (робота або інші причини). Наш фахівець виїжджає до Вас абсолютно безкоштовно. Готові документи Ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати зменшити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У Вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено