Встановити межі земельної ділянки в Києві або області

Перенесення меж ділянки землі на місцевість згідно координатам бази держземкадастру - це визначення меж земельної ділянки. При проведенні землевпорядних робіт по краях наділу встановлюються межові знаки. Кожен з них має свій номер, що складається з 10-ти символів. Всі цифрові комбінації унікальні, не мають повторів в Україні. Межовими знаками на місцевості можуть бути як арматура, так і дерев'яні кілки, бетоновані в землю.

У яких випадках необхідно винести межі в натуру

Такі дії можуть знадобитися при купівлі-продажу землі, при будівництві будинку або встановленні забору, для відновлення меж ділянки при втраті поворотних точок після попереднього винесення в натуру, для врегулювання суперечок за межу між сусідами-землевласниками.

Наші переваги:

Безпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Професіоналізм і досвід наших співробітників
Наш штат складається з юристів по нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам.

Вартість встановлення меж землі:

Вид послуги:Вартість:Термін виконання:
Встановити межівід 3 500 грнвід 1 дняЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Які документи необхідні, щоб винести межі земельної ділянки в Києві або області:

Перелік документів для визначення меж відрізняється в залежності від місця розташування, площі, наявних документів. Проте мінімальними документами, які необхідні для встановлення меж, являються:

  1. Для фізичних осіб: копія паспорта, копія ІПН;
  2. Копії установчих документів (для юридичних осіб);
  3. Завірені копії документів на землю (держакт, договір купівлі-продажу, оренди, свідоцтво про право власності і т.п.);
  4. Копії документів на об'єкт нерухомості, технічного паспорта (при наявності).

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Етапи виносу земельної ділянки в натуру:

  1. Підготовчий: узгодження термінів проведення необхідних заходів, визначення вартості послуг, повідомлення всіх власників суміжних ділянок про дату і час проведення геодезичних робіт;
  2. Польовий: обстеження території, визначення поворотних точок ділянки, фіксування кілочків;
  3. Камеральний: оформлення креслення земельного наділу, складання акту передачі межових знаків.

Процедура визначення меж земельної ділянки вимагає наявності копії держакта, який встановлює права власника на володіння ділянкою. Необхідно також надати інформацію про площу наділу, його кадастровий номер, вказати його точну адресу.

При розмежуванні можуть виникнути деякі труднощі: необхідність оформлення різних пакетів документів в залежності від мети проведення робіт (судовий розгляд, наприклад); неможливість узгодити потрібні моменти із суміжними землевласниками зважаючи на їх відсутність за місцем прописки. Всі ці та інші питання допоможуть вирішити фахівці документ-сервісу "Unidoc".

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на оформлення об'єкта?
Це залежить від складності процедури оформлення. Близько 40% завдань виконуються до 2 тижнів, 35% - до 1 місяця, решта 25% - це найбільш складні питання - до 2-5 місяців.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від таких факторів як: розташування об'єкта, площі, наявності потрібних документів, складності і кількості етапів процедури.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти на консультацію або для укладення договору в офіс (робота або інші причини). Наш фахівець виїжджає до Вас абсолютно безкоштовно. Готові документи Ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати зменшити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У Вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено