Встановити межі земельної ділянки в Києві або області

Перенесення меж ділянки землі на місцевість згідно координатам бази держземкадастру - це визначення меж земельної ділянки. При проведенні землевпорядних робіт по краях наділу встановлюються межові знаки. Встановлення меж ділянки відбувається за допомогою геодезичних пристроїв. Межовими знаками на місцевості можуть бути як арматура, так і дерев'яні кілки, бетоновані в землю.

У яких випадках необхідно винести межі в натуру?

Такі дії можуть знадобитися при купівлі-продажу землі, при будівництві будинку або встановленні забору, для відновлення меж ділянки при втраті поворотних точок після попереднього винесення в натуру, для врегулювання суперечок за межу між сусідами-землевласниками.

Наші переваги:

Безпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Професіоналізм і досвід наших співробітників
Наш штат складається з юристів по нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам.

Скільки коштує встановити межі ділянки?

Вид послуги:Вартість:Термін виконання:
Встановити межівід 2 500 грнвід 1 дняЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Які документи необхідні, щоб винести межі земельної ділянки?

  1. Для фізичних осіб: копія паспорта, копія ІПН;
  2. Копії установчих документів (для юридичних осіб);
  3. Копії документів на землю (Витяг з Державного Реєстру, Державний акт, договір купівлі-продажу, оренди, свідоцтво про право власності і т.п.);
  4. Копії документів на об'єкт нерухомості, технічного паспорта (при наявності).

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Етапи виносу земельної ділянки в натуру:

  1. Підготовчий: узгодження термінів проведення необхідних заходів, визначення вартості послуг, повідомлення всіх власників суміжних ділянок про дату і час проведення геодезичних робіт;
  2. Польовий: обстеження території, визначення поворотних точок ділянки, фіксування кілочків;
  3. Камеральний: оформлення креслення земельного наділу, складання акту передачі межових знаків.

При розмежуванні можуть виникнути деякі труднощі: необхідність оформлення різних пакетів документів в залежності від мети проведення робіт (судовий розгляд, наприклад); неможливість узгодити потрібні моменти із суміжними землевласниками зважаючи на їх відсутність за місцем прописки. Всі ці та інші питання допоможуть вирішити фахівці документ-сервісу «Unidoc».

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на оформлення об'єкта?
Це залежить від складності процедури оформлення. Близько 80% завдань виконуються до 1 тижня, 10% - до 1 місяця, решта 10% - це найбільш складні питання - до 2-5 місяців.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від розташування об'єкта, площі, наявності потрібних документів, кількості кілочків.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Наш фахівець виїжджає до вас для здійснення обмірів. Готові документи можливо отримати через кур'єра.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати зменшити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У Вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено