Технічне обстеження в Києві або області

Технічне обстеження – заходи, які спрямовані на встановлення технічного стану будівельних об'єктів. Це означає, що таке експертне обстеження має показати придатність та можливість безпечної експлуатації побудови, різного роду конструкцій чи інженерних мереж.

Технічне обстеження для будівельної амністії (спрощеної процедури) передбачає свій порядок. Обстеження має право проводити суб'єкт господарювання, який має у своєму штаті експерта із відповідним кваліфікаційним сертифікатом на роботи. Також такий експерт має право працювати, як фізична особа-підприємець.

Технічне обстеження передбачає обов’язкове візуальне обстеження, у тому числі повинні робитися фотографії об’єкта, мають проводитися обміри, експерт визначає клас наслідків будівництва (CC1, CC2, CC3), проводить перегляд проектної чи іншої тех. документації (за наявності), визначається характеристика об’єкта. Сюди входить дані про: поверховість, геологічні умови, висота та будівельний об’єм, матеріал фундаменту (стін, перегородок), перекриття, фундаменту, вікон, дверей. Вносять дані про систему вентиляції та інженерного обладнання, системи водопроводу та каналізації та інші дані.

*Не дозволено проводити аналіз будівництва виключно за фото та відеозаписами, графічними кресленнями.

Замовити технічне обстеження
Безпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Технічне обстеження в Києві
Ми не боїмося складних ситуацій
Наш штат складається з юристів із нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, землевпорядників і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Технічне обстеження на будинок
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
Технічне обстеження на самобуд
БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам.

Скільки коштує виготовити технічний звіт:

Вид нерухомості:Вартість:Термін виконання:
Технічний звіт на житловий/садовий/дачний будиноквід 4 000 грндо 5 днівЗАМОВИТИ
Технічний звіт на нежитловий об'єктІндивідуальноІндивідуальноЗАМОВИТИ
Технічний паспортвід 900 грндо 3 днівЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ
Консультація - Замовити технічний звіт.МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44
Дзвінок

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні, наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості послуг.

Перелік документів для виготовлення технічного звіту залежить від виду об'єкта нерухомості, а також проблематики споруди. Проте мінімальними документами, які необхідні, являються:

  1. Паспорт та ІПН;
  2. Технічний паспорт (виготовляється разом із техзвітом);
  3. Будь-які наявні документи на земельну ділянку;
  4. Будь-які наявні документи на побудову.

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Хто виготовляє технічний звіт на обстеження?

Технічне обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів включно, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 100 квадратних метрів включно проводиться виконавцем (експертом (інженером) з технічної інвентаризації) під час їх технічної інвентаризації лише за результатами попереднього (візуального) етапу обстеження з проставлянням у технічному паспорті відмітки за установленою формою.

Відмітка про проведене технічне обстеження проставляється у технічному паспорті на схематичному плані земельної ділянки.

технический отчет на дом отметка

Звіт складається у трьох примірниках, один з яких подається до органу державного архітектурно-будівельного контролю і по одному зберігаються у виконавця та замовника, який пронумерований, прошнурований та скріплений особистою печаткою виконавця і затверджується суб’єктом господарювання, який проводив технічне обстеження (для юридичних осіб).

Маючи в штаті різних фахівців (юристів, землевпорядників, інженерів БТІ, інженерів з технічного обстеження, архітекторів) ми здатні забезпечити професійний супровід оформлення документів на всіх етапах.

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на оформлення об'єкта?
Це залежить від складності процедури оформлення. Близько 40% завдань виконуються до 2 тижнів, 35% - до 1 місяця, решта 25% - це найбільш складні питання - до 2-5 місяців.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від таких факторів як: розташування об'єкта, площі, наявності потрібних документів, складності і кількості етапів процедури.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти на консультацію або для укладення договору в офіс (робота або інші причини). Наш фахівець виїжджає до Вас абсолютно безкоштовно. Готові документи Ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати зменшити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У Вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікати. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено