Технічний паспорт на незавершене будівництво

Технічний паспорт на незавершений об'єкт будівництва - важливо виготовляти у випадках продажу (дарування, інших операцій) нерухомості, при тому, що об'єкт не завершений і не введений в експлуатацію.

Техпаспорт на недобудову і подальша реєстрація недобудови - це грубо кажучи, підтвердження того, що ви є власником будівельних матеріалів. Але зауважимо на тому, що для статусу незавершеного будівництва ви повинні мати дозвіл на будівництво об'єкта нерухомості.

Якщо у вас відсутній дозвіл на будівництво , тоді статус будівництва буде самобудом. Це означає, що потрібно його узаконити, а потім проводити нотаріальні дії з нерухомістю. Узаконити самобуд можна декількома способами. Найбільш не простий, це через суд. Два найбільш частих способу - це через загальну процедуру легалізації і через будівельну амністію .

 
Розрахувати вартість технічного паспорта
Ваш об'єкт

Метраж

Район області або Київ

Наявність правовстановлюючих документів на об'єкт

Наявність самовільних перепланувань/реконструкційЗамовити техпаспорт БТІ на недобуд.
Безпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Технічний паспорт на незавершене будівництво.
Безкоштовна доставка
Доставка технічного паспорта здійснюється на Ваше найближче відділення Нової Пошти або Укрпошти. Ми зробили таку доставку абсолютно БЕЗКОШТОВНОЮ.
Де отримати технічний паспорт на недобуд?
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
Як швидко виготовляється техпаспорт на незавершений об'єкт?
Швидкість
Ви можете замовити технічний паспорт онлайн, не витрачаючи час на дорогу. Швидкість та компетентність Вас приємно здивують.

Скільки коштує технічний паспорт на недобуд?

Вид нерухомості:Вартість:Терміни:
Житловий/садовий/дачний будиноквід 2 800 грнвід 5 днів
Нежитловий об'єктвід 1 500 грнвід 3 днів
Доставка45 грн БЕЗКОШТОВНОІндивідуальноЗАМОВИТИ
Оцінка нерухомості800 грн1 день
Послуги реєстратора (нотаріус)від 3 000 грндо 5 днів
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-
Техпаспорт-приклад-будинок.ТЕХНІЧНИЙ ПАСПОРТ НА БУДИНОК
Переглянути приклад техпаспорта в PDF

Заявка на виклик інженера, не виходячи з будинку ОНЛАЙН

Консультація - Як і де замовити технічний паспорт на будинок?Відповімо на Ваші запитання

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
Ваш консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Технічний паспорт на незавершене будівництво - мало чим відрізняється від звичайного паспорта. Головне, щоб об'єкт був готовий до проведення обмірів. У самому технічному паспорті інженер вказує на скільки відсотків об'єктів готовий до експлуатації. Вартість такого техпаспорта нічим не відрізняється від звичайного. Відбуваються всі ті ж обміри, сертифікованим інженером.

Потрібен техпаспорт на недобудову? Звертайтеся в документ-сервіс Unidoc. Виїзд відбувається в максимально короткі терміни. А доставка через нову пошту - Безкоштовна по всій Україні.Будемо раді допомогти!

Заявка на виклик інженера, не виходячи з дому ОНЛАЙН

nat2Відповімо на Ваші запитання

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
Ваш консультант
(068)-098-11-68,
(063)-624-60-44

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Питання-відповідь:

Скільки часу потрібно на виготовлення технічного паспорта на будинок?
Це залежить від площі об'єкта. Близько 70% завдань виконуються до 3 днів, 20% - до 1 тижня, решта 10% - це найбільш складні завдання - до 1 місяця і більше.
Від чого залежить ціна на технічний паспорт від вашого БТІ?
Ціна залежить від місця розташування об'єкта, площі і складності обмірів (нестандартні форми приміщень, тощо).
Чи можна купити будинок без техпаспорта?
Техпаспорт є важливим документом при угоди в нотаріуса, без нього провести купівлю-продаж буде проблемно.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Наш інженер обов'язково виїжджає до вас для обмірів. Сам виїзд є безкоштовним і вже включений у вартість технічного паспорта. При бажанні, готовий технічний паспорт ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно документ ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати зменшити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У Вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, архітектори, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено