Отримання технічних умов на будівництво в Києві або області

Важливим етапом перед початком проекту будівництва є отримання технічних умов, які є «пропускним білетом» для роботи з об’єктом. Технічні умови на будівництво включають в себе цілий комплекс вимог до інженерних робіт, а також співвідношення розмірів об’єкту з можливими та необхідними комунікаціями для підключення.

Чому необхідно отримати технічні умови на будівництво?

Для того, щоб Ваш проект міг швидко стартувати, варто звернути увагу на деякі деталі та оформити документи, які дозволять розпочати будівництво. Робота з об’єктом передбачає його приєднання до місцевого водопостачання, енергопостачання, газопостачання, системи освітлення, каналізування і т.д. Для реалізації цієї задачі необхідно отримати технічні умови.

Яку інформацію містять технічні умови на будинок?

Розглянемо на прикладі водопостачання. Відповідальний за надання послуг з централізованого водопостачання має надати Вам технічні умови з наступною інформацією:

 • Адреса та назва об'єкта;
 • Конкретне місце приєднання для забезпечення об'єкта водопостачанням;
 • Кількість води на різні потреби;
 • Детальна інформація про насоси та резервуари;
 • Тиск в місці підключення;
 • Вимоги для водопостачання;
 • інша інформація.

Варто відзначити, що дана процедура займає близько 15 робочих днів. Для цього потрібно подати заяву з деякими даними про Ваш об’єкт. Щоб технічні умови на будівництво були оформлені належним чином і відповідали всім вимогам згідно Вашого об’єкту, наші спеціалісти готові вирішити всі делікатні питання та максимально прискорити процес будівництва.

Наші переваги:

Безпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Професіоналізм і досвід наших співробітників
Наш штат складається із юристів з нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам.

Скільки коштує отримати техумови - Київ або область:

Вид послуги:Вартість:Термін виконання:
Технічні умовивід 4 500 грнІндивідуальноЗАМОВИТИ
Виїзд фахівцяБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ
nat2МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44
Дзвінок

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні, наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості послуг.

Як отримати технічні умови на будівництво?

Отримання технічних умов на будівництво потребує підготовку багатьох документів та співпрацю з багатьма службами. Не знаючи досконало тонкощів цієї справи, Ви ризикуєте не тільки змарнувати свій час, а й витратити зайві кошти. Працівники нашої компанії, маючи колосальний досвід у вирішенні подібних питань, допоможуть підготувати необхідний пакет документів для отримання технічних умов:

 • Дані проведених геодезичних робіт;
 • Інформаційний лист про Ваш об’єкт, оформлений згідно вимог;
 • Відповідні дозволи та інші документи, що є законно затверджені, надають можливість розпочати процес будівництва.

Які документи необхідні, щоб отримати технічні умови в Києві або області:

Перелік документів залежить від виду об'єкта нерухомості, а також проблематики об'єкта. Проте мінімальний список документів, який необхідний для отримання техумов, являється:

 1. Заява;
 2. Паспорт та ІПН;
 3. Правовстановлюючі документи на об'єкт нерухомості;
 4. Інформаційний лист;
 5. Геодезична зйомка (М 1:500, М 1:2000);
 6. Копія документів на земельну ділянку та інші.

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Час – це гроші, тож дозвольте собі зекономити час на отриманні технічних умов на будівництво і не зменшувати власний дохід. Будемо раді Вам допомогти!

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на оформлення об'єкта?
Це залежить від складності процедури оформлення. Близько 40% завдань виконуються до 2 тижнів, 35% - до 1 місяця, решта 25% - це найбільш складні питання - до 2-5 місяців.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від таких факторів як: розташування об'єкта, площі, наявності потрібних документів, складності і кількості етапів процедури.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти на консультацію або для укладення договору в офіс (робота або інші причини). Наш фахівець виїжджає до Вас абсолютно безкоштовно. Готові документи Ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати зменшити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У Вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено