Шановні клієнти! У зв’язку з введенням воєнного стану, ми призупиняємо свою роботу. Як тільки ситуація дозволить, запрацюють реєстри, ми обов'язково продовжимо свою діяльність. Вся наявна документація знаходиться в безпечному місці. При необхідності, зв'затися з нами можливо в письмовій формі через viber/tеlegram/email. За нами перемога!
СЛАВА УКРАЇНІ! 💙💛

Довідка про відсутність забудов на земельній ділянці

Довідка про відсутність забудов на земельній ділянці являється інформаційним документом, що підтверджує відсутність будь-яких побудов чи споруд на визначеній ділянці (будинки, літні кухні, гаражі і т.д). Доволі часто таку довідку потрібно надавати при вчиненні нотаріальних дій у реєстратора. Наприклад, при продажі (даруванні) земельної ділянки, для того щоб впевнитися реєстратору, що на ділянці відсутні самовільні побудови, які за законодавством потрібно оформлювати та продавати разом із ділянкою. Відповідно і оподаткування буде лягати уже на 2 об’єкта нерухомості (земля та будинок, інші побудови).

Де отримати довідку про відсутність забудов?

Видавати довідки в праві інженери з технічної інвентаризації (інженери БТІ). Це може бути як державне БТІ, так і приватне, у штаті в якого сертифікований спеціаліст. У приватному БТІ послугу можна замовити онлайн. В документ-сервісі “Unidoc” отримати готову довідку можливо в офісі чи скористатися доставкою через нову пошту, укр пошту тощо. Доставка безкоштовна по всій Україні.

Безпечно узаконити самобуд
Безпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Справка про відсутність забудов.
Ми не боїмося складних ситуацій
Наш штат складається з юристів із нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, землевпорядників і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Довідка про відсутність забудов.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
Довідка про відсутність будинка на ділянці.
БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам.

Як проходить процес виготовлення довідки про відсутність забудов?

На вказану вами адресу виїжджає інженер для огляду земельної ділянки. Документи на ділянку ви надаєте інженеру для підтвердження факту володіння чи користування земельною ділянкою. Або документи відправляєте на електронну пошту чи viber при первинному звернені. За матеріалами огляду в межах 1-2 днів виготовляється довідка.

5 переваг документ-сервісу з послуг БТІ

  • Відсутність черги. Часи, коли необхідно було відстояти в черзі з 30-40 чоловік, записуючись з 6 ранку, щоб оформити заявку, давно пройшли. Європейський підхід до клієнта полягає в наступному: достатньо зателефонувати і оформити заявку на те, щоб інженер відвідав об'єкт в будь-який зручний для Вас час і здійснив необхідний спектр робіт.
  • Стислі терміни виконання. Термін виготовлення документів - від 1 до 3 днів. Замовивши послугу в приватному Київському БТІ, Вам не потрібно кілька тижнів чекати своєї черги, щоб отримати документи. Всі роботи здійснюються в стислі терміни.
  • Виїзд інженера в будь-який зручний для Вас час. Прийнявши заявку на виїзд інженера, з Вами буде обумовлено зручний для Вас час. Не потрібно відпрошуватися з роботи або домовлятися з кимось із рідних. Послуги приватного БТІ в Києві та Київській області спрямовані на комфорт клієнта.
  • Зручна оплата. Ви можете скористатися одним із способів оплати: готівковий і безготівковий розрахунок. Часто для клієнта другий варіант - найбільш комфортний.
  • Сервіс. Вирішення всіх проблем з нерухомістю можливо «під ключ». Оперативне і безпечне виготовлення документів за прийнятну для Вас ціну - наша головна перевага.

Вартість довідки про відсутність забудов на ділянці:

Вид послуги:Вартість:Термін виконання:
Довідка про відсутність/наявність забудоввід 1 000 грн1-2 дні
Оцінка нерухомості800 грн1-2 дні
ДоставкаБЕЗКОШТОВНОНова поштаЗАМОВИТИ
Узаконити самобудвід 7 000 грнвід 25 днів
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-

Заявка на виклик інженера, не виходячи з дому ОНЛАЙН

nat2Відповімо на Ваші питання

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
Ваш консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44

*Інші види робіт оцінюються в індивідуальному порядку і залежать від складності проекту. Наше ціноутворення було сформовано за мінімальною вартістю з урахуванням трудовитрат наших фахівців.

Які необхідно надати документи, щоб отримати послуги в Києві або області:

Перелік документів залежить від виду об'єкта нерухомості, а також площі і специфіки процедури. Проте мінімальними документами, які необхідні для швидкого отримання довідки про відсутність забудови, являються:

  1. Паспорт та ІПН;
  2. Документ, що підтверджує право власності чи користування земельною ділянкою;
  3. Для юридичної особи виписку про реєстрацію.

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Серед основних напрямків діяльності, які йдуть в комплексі:

Замовити довідку про відсутність будинку на земельній ділянці, чи будь яких інших побудов і споруд у нашому документ сервісі не займає багато часу. Вам не потрібно нікуди їхати та очікувати в черзі. Зателефонуйте нам чи залиште заявку, надайте вхідну інформацію про об’єкт та очікуйте дзвінок інженера БТІ. Звертайтеся, будемо раді допомогти як в простих так і в складних ситуаціях!

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на оформлення довідки?
Близько 90% завдань виконуються до 2 днів, 10% - до 5 днів.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від розташування об'єкта, наявності потрібних документів.
Ви можете прискорити процес виготовлення довідки?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати зменшити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У Вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено