Спадковий договір в нотаріуса в Києві

Спадковий договір передбачає покладання зобов’язань на одну сторону (набувача), де набувач виконує покладені на нього розпорядження іншої сторони (відчужувача) і в разі смерті відчужувача, набувач отримує його власність.

Набувач за договором зобов’язується за свої кошти відшкодувати всі витрати покладені на нього за договором і не може відшкодувати ці витрати та сплату винагороди за рахунок майна, що залишав йому відчужувач. У спадковому договорі може бути зазначене майно, що у спільній сумісній власності подружжя, чи перебуває у власності одного із них. Спадковим договором може передбачатися,що у разі смерті одного з подружжя спадщина перейде до іншого, а в разі смерті другого подружжя, це майно перейде до набувача за спадковим договором.

Нотаріус засвідчує спадковий договір у письмовому варіанті, та проводить державну реєстрацію у Спадковому реєстру в порядку, який затвердив Кабінет Міністрів України.

Наші переваги:

Послуги нотаріуса замовити.
БЕЗПЕКА ТА ВІДСУТНІСТЬ ЧЕРГ
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Нотаріальна контора в Києві.
Індивідуальний підхід
Наш штат складається із юристів з нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, нотаріусів, земплевпорядників. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах. Тому задачі ми розглядаємо в комплексі. Цим ми можемо економити замовнику кошти та дорогоцінний час.
Нотаріус Київ.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють необхідними сертифікатами та акредитацією.
Консультація нотаріуса.
Безпомилковість
Наші нотаріуси досвідчені фахівці, що мають великий досвід і гарну репутацію. Окрім аналізу документів, ми запропонуємо правильний варіант переоформлення майна.

Скільки коштує оформити договір спадкування?

Вид нотаріальних послуг:Вартість:Термін виконання:
Договір спадкуваннявід 4 500 грнвід 2 годинЗАМОВИТИ
Нотаріальна довіреністьвід 500 грнвід 30 хвилинЗАМОВИТИ
Технічний паспортвід 1 000 грнвід 2 днівЗАМОВИТИ
Оцінка майнавід 800 грндо 1 дняЗАМОВИТИ
ПЕРВИННА КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ
nat2Очікуємо на ваш дзвінок

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44

*підсумкова вартість послуг нотаріуса у кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат і складності питання. При зверненні, наші фахівці проводять аналіз наявних документів та формують пропозицію з точним розрахунком вартості послуг.

Щоб не допустити перехід майна, яке вказане в спадковому договорі до 3-х осіб, нотаріус разом із посвідченням договору буде накладати на майно заборону відчужувати, та одночасно вносить інформацію в Єдиний реєстр заборон відчуження об’єктів нерухомого майна.

У випадку смерті відчужувача, свідоцтво з органу цивільного стану про смерть є підставою для нотаріуса зняти заборону відчуження майна.

Яка різниця між спадковим договором та договором довічного утримання?

  • По спадковому договору, майно, що є предметом договору буде переходити до набувача після смерті відчужувача. А за договором довічного утримання право на власність буде передано набувачу одразу після набуття чинності договором.

Зауважимо! Не потрібно плутати спадковий договір із заповітом. Обов’язкова частка у спадщині не поширюється на спадковий договір. І у такому договорі набувач зобов’язаний виконувати покладені на нього вимоги відчужувача. Ці умови потрібно чітко вказувати в договорі, адже після настання часу виконання договору, їх тлумачення може відрізнятися, тому може оскаржуватися.

Відчужувач може поставити умову набувачу сплачувати періодично йому визначені кошти, займатися земельною ділянкою, провести ремонт будинку чи квартири, сплатити вартість за комунальними послугами чи податками, здійснити поховання у вказаному місці, за вибраним обрядом, провести встановлення надгробка на могилі чи іншим варіантом увічнити його пам’ять та ін. Водночас, на набувача не можуть бути поставлені умови які призводять до обмеження його працездатності, принижують честь та гідність.

Відчужувач має право на призначення особи, яка буде контролювати дотримання всіх умов договору після настання смерті відчужувача. У іншому разі, контрольні функції будуть покладені на нотаріуса. Набувач чи відчужувач спадковий договір можуть розірвати у суді. Підставою для цього є недотримання умов набувача, чи коли розпорядження відчужувача не можливо виконати.

Потрібно оформити спадковий договір в нотаріуса? Звертайтеся в документ-сервіс Unidoc, де досвідчені фахівці допоможуть розібратися в складних питаннях, та обрати найбільш правильний варіант переоформлення нерухомості.

Питання-відповідь:

Скільки часу потрібно на оформлення спадкового договору?
Це залежить від складності ситуації. Близько 80% завдань виконуються до 1 дня, 15% - до 5 днів, решта 5% - це найбільш складні питання - до 1 місяця і більше (на аналіз ситуації).
Від чого залежить ціна на договір дарування?
Ціна залежить від складності ситуації, кількості осіб по договірним відносинам, наявності потрібних документів.
Ваш нотаріус можете зробити виїзд до нас?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти для укладення договору дарування в офіс. Тоді, наш нотаріус власними силами приїжджає до вас в зазначений час для складання договору. Зауважимо, що в таких випадках може змінитися вартість нотаріальних послуг.
Ви можете прискорити процес оформлення договору?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим ми дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і йому потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як нотаріуси (реєстратори), інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено