Реєстрація нежитлової будівлі, комерційного приміщення в Києві

Реєстрація права власності на нежитлові (комерційні) приміщення чи будівлі направлені на вчинення приватним чи державним нотаріусом юридичних дій на запит громадян, фізичних чи юридичних осіб. Складовою частиною нотаріальної послуги є посвідчення права власності на торгові площі, майнові комплекси, окремі будівлі чи приміщення та внесення даних в реєстр речових прав на нерухоме майно.

Оформити нежитлове приміщення (будівлю чи споруду)

Реєстрація права власності на нежитлові будівлі, окремі площі та будівлі потребує попереднього вивчення документів та перевірки інформації в реєстрі нотаріусом. Результатом вчинення реєстраційних дій є отримання витягу з державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

У яких випадках найчастіше відбувається реєстрація права власності на нежитловий фонд?

 • Первинне набуття права власності на новозбудований об’єкт, після вводу його в експлуатацію;
 • Реєстрація права власності на об’єкт нерухомого майна після реконструкції (в тому числі при переведенні об’єкта нерухомого майна із житлового у нежитловий чи навпаки);
 • Реєстрація нежитлових приміщень, будівлі, майнового комплексу, торгових приміщень після поділу, виділу частки або об’єднання кількох об’єктів;
 • Державна реєстрація права власності при передачі майна у власність юридичної особи як внесок (внесення майна до статутного капіталу членські та цільові внески членів кооперативу тощо);
 • Реєстрація об’єкту незавершеного будівництва, тощо.

Наші переваги:

Послуги нотаріуса замовити.
БЕЗПЕКА ТА ВІДСУТНІСТЬ ЧЕРГ
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Нотаріальна контора в Києві.
Індивідуальний підхід
Наш штат складається із юристів з нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, нотаріусів, земплевпорядників. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах. Тому задачі ми розглядаємо в комплексі. Цим ми можемо економити замовнику кошти та дорогоцінний час.
Нотаріус Київ.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють необхідними сертифікатами та акредитацією.
Консультація нотаріуса.
Безпомилковість
Наші нотаріуси досвідчені фахівці, що мають великий досвід і гарну репутацію. Окрім аналізу документів, ми запропонуємо правильний варіант переоформлення майна.

Скільки коштує зареєструвати нежитловий об'єкт?

Вид нотаріальних послуг:Вартість:Термін виконання:
Реєстрація нежитловоговід 4 000 грнвід 2 годинЗАМОВИТИ
Нотаріальна довіреністьвід 500 грнвід 30 хвилинЗАМОВИТИ
Нотаріальна копіявід 50 грн-ЗАМОВИТИ
ІНШІ ПОСЛУГИІндивідуальноІндивідуальноЗАМОВИТИ
ПЕРВИННА КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ
nat2Очікуємо на ваш дзвінок

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44

*підсумкова вартість послуг нотаріуса у кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат і складності питання. При зверненні, наші фахівці проводять аналіз наявних документів та формують пропозицію з точним розрахунком вартості послуг.

З якими об’єктами нежитлової нерухомості наші нотаріуси стикаються найчастіше?

 1. Офісні будівлі та приміщення;
 2. Ресторани та бари, кафе чи приміщення громадського харчування;
 3. Торгові центри, універмаги, магазини, криті ринки, павільйони, СТО (станція тех. обслуговування);
 4. Склади, ангари;
 5. Гаражі наземні й підземні, криті автомобільні стоянки;
 6. Промислові будівлі та комплекси;
 7. Офісні будівлі та приміщення;
 8. Господарські (присадибні) будівлі, допоміжні (нежитлові) приміщення, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, котельні, інші об'єкти.

Які документи потрібні для реєстрації нежитлових приміщень та будівель?

Документи в кожному конкретному випадку є індивідуальні до подачі на реєстрацію. Після отримання вашої вхідної інформації реєстратор формує список необхідних документів, що потрібні для проведення реєстрації права власності по конкретному типу об’єкта та форм власності.

Право власності можна вважати зареєстрованим після проведення реєстраційних дій державним реєстратором в Державному реєстрі прав. Отже, право власності на нерухоме майно, відомості про яке внесено до Державного реєстру прав, підтверджується відповідним записом у реєстрі.

Витяг з Державного реєстру прав про проведену державну реєстрацію прав у паперовій або електронній формі має однакову юридичну силу та містить обов’язкове посилання на Державний реєстр прав.

Потрібно зареєструвати вашу нерухомість? Нотаріуси документ-сервісу володіють достатньою кваліфікацією та досвідом для вчинення таких дій. Ми допоможемо розібратися в процедурі, та оформити документи згідно чинного законодавства України. Звертайтеся! Будемо раді допомогти!

Питання-відповідь:

Скільки часу потрібно на реєстрацію права власності в нотаріуса?
Це залежить від складності ситуації та бажання замовника. Близько 80% завдань виконуються до 5 робочих днів, 15% - до 1 дня, решта 5% - до 3 годин.
Від чого залежить ціна на нотаріальні послуги?
Ціна залежить від складності ситуації, кількості осіб по договірним відносинам, наявності потрібних документів.
Ваш нотаріус можете зробити виїзд до нас?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти в офіс. Тоді, наш нотаріус власними силами приїжджає до вас в зазначений час для складання нотаріальних дій. Зауважимо, що в таких випадках може змінитися вартість нотаріальних послуг.
Ви можете прискорити процес оформлення/переоформлення мого майна?
Бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і йому потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як нотаріуси (реєстратори), інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено