Поділити землю (земельну ділянку) в Києві або Київській області

Щоб розділити чи об'єднати земельну ділянку потрібно знати деякі нюанси. Поділ чи об'єднання землі відбувається шляхом виготовлення нової технічної документації, відповідно формуються нові кадастрові номера.

При цьому, не завжди є технічна можливість поділити ділянку на 2 і більше, чи об'єднати 2 ділянки в 1. Зверніть увагу на те, щоб при поділі ділянки для будівництва, площа новоствореної ділянки не може бути занадто малою. Адже потім буде проблемно розмістити будинок на плямі забудові так, щоб не по порушувати Державні будівельні норми. Це в свою чергу може бути проблемою в майбутньому при отриманні дозвільних документів на будівництво. Перед замовленням послуги із поділу отримайте консультацію профільних компаній чи органів місцевого самоврядування.

Які умови для об'єднання або поділу землі?

  • Земельні ділянки є власністю однієї особи;
  • Ділянки, що об’єднуються, мають однакове цільове призначення у використанні (для індивідуального житлового будівництва, для ведення сільського господарства і т.д);
  • Межа об’єднуваних земель є спільною;
  • Кожна із новоутворених ділянок повина зберігати можливість під'їзду, мати доступ до вулиці чи іншого шляху.

Наші переваги:

Безпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Професіоналізм і досвід наших співробітників
Наш штат складається з юристів по нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів, землевпорядників і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам.

Скільки коштує поділити чи об'єднати землю?

Вид послуги:Вартість:Термін виконання:
Поділ/об'єднання землівід 9 000 грнвід 20 днівЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ
nat2МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44
ДЗВІНОК

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Поділ земельної ділянки під будинком

Якщо потрібно зробити поділ земельної ділянки під будинком, має бути дозвіл на поділ від співвласників. Поділ земельної ділянки, на якій розташований житловий будинок, можливий лише у тому разі, якщо останній технічно можливо поділити. В загальному, у разі набуття права власності на житловий будинок, будівлю або споруду кількома особами право на земельну ділянку визначається пропорційно до часток осіб у праві власності житлового будинку. Поділ та виділ частки об’єкта нерухомого майна в натурі здійснюється відповідно до законодавства з наданням Висновку щодо технічної можливості поділу об’єкта нерухомого майна, в якому зазначається, можливо чи ні поділити той чи інший об’єкт нерухомості.

Які документи потрібні для поділу чи об'єднання ділянки?

  1. Паспорт та ідентифікаційний код;
  2. Згода співвласників;
  3. Документальне підтвердження прав власності чи користування на земельну ділянку з присвоєним кадастровим номером (нотаріальна копія);
  4. Договір (угода) про поділ ділянки або нотаріальна заява про поділ;
  5. Наявність документів на будинок (при наявності такого будинку).

Інженери-геодезисти, а також землевпорядники документ-сервіс «Unidoc» можуть провести повний комплекс землевпорядних робіт і підготувати якісну технічну документацію по розділу земельної ділянки або ж об'єднання землі з метою подальшої реєстрації в Державному земельному кадастрі.

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на оформлення об'єкта?
Близько 60% завдань виконуються до 1.5 місяця, 20% - до 3 місяців, решта 20% - це найбільш складні питання - до 5 місяців і більше.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від розташування об'єкта, площі, наявності потрібних документів.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Наші землевпорядники виїзджають на об'єкт для обмірів ділянки. Готові документи є можливість отримати через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати зменшити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено