Розрахунок частки об'єкта нерухомості в Києві та Області

Розрахунок частки об'єкта нерухомості може знадобитися при спільній сумісній власності. Не рідкість, коли нерухомість перебуває в користуванні відразу в декількох людей. Такою нерухомістю можуть бути земельні ділянки, квартири, приватні будинки, комерційні приміщення і т.п.

У кожного із власників є своє право на розпорядження своїм майном. Відповідно, щоб з'явилася можливість реалізувати своє право на нотаріальні дії з власністю, може знадобитися довідка про розрахунок часток нерухомості .

Коли необхідний розрахунок частки?

 • При необхідності продати, подарувати і т.п., свою частину будинку, квартири, нежитлової нерухомості
 • При технічному розділі.
 • Після того, як збільшили або зменшили площу нерухомості шляхом перепланування або реконструкції.
 • Якщо розмір частки не збігається з дійсністю та інші.
 • Отримати довідку про виділ частки.
  Безпека та відсутність черг
  Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
  Розрахунок часток де замовити?
  Безкоштовна доставка
  Доставка технічного паспорта здійснюватися на Ваше найближче відділення Нової Пошти або Укрпошти. Ми зробили таку доставку абсолютно безкоштовною.
  Розрахунок частки будинку.
  Сертифікати на роботу
  Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
  Розрахунок часток квартири.
  Швидкість
  Ви можете замовити технічний паспорт онлайн, не витрачаючи час на дорогу. Швидкість і компетентність Вас приємно здивують.

  Скільки коштує розрахунок частки об'єкта нерухомості?

  Вид нерухомості:Вартість:Терміни:
  Житловий/садовий/дачний будиноквід 2 000 грнвід 3 днівЗАМОВИТИ
  Нежитловий об'єктвід 2 000 грнвід 3 днівЗАМОВИТИ
  Квартиравід 1 500 грнвід 2 днівЗАМОВИТИ
  Доставка100 грн БЕЗКОШТОВНОІндивідуальноЗАМОВИТИ
  Послуги реєстратора (нотаріус)від 3 000 грндо 5 днівЗАМОВИТИ
  КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-

  Заявка на виклик інженера, не виходячи з дому ОНЛАЙН

  Консультація - Де і як замовити розрахунок часток.Відповімо на Ваші запитання

  МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
  Ваш консультант
  (098)-624-60-44,
  (063)-624-60-44

  *підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

  Право кожного співвласника в спільній частковій власності визначається часткою, яка вказується в правильних дробах (1/2, 1/3, 3/5 і т.д.). Відповідно до правовстановлюючих документів, розмір часток власників об'єкта нерухомості в сумі складають одиницю.

  Які потрібні документи для розрахунку часток співвласників нерухомості?

  • Паспорт та ІПН всіх співвласників;
  • копії технічних паспортів;
  • копії правовстановлюючих документів на об'єкт нерухомості.

  Як виділити частку нерухомості?

  Щоб визначити частку власності , виготовити довідку про часткову власність і чесно провести розділ витрат і доходів власників, поставити правильну вартість на майно (в разі його розділу), коректно підготувати документацію, щоб продати або подарувати нерухомість, ми проходимо декілька етапів.

  При зверненні в документ-сервіс Unidoc, наші експерти проводять обстеження квартир, будинків, нежитлових приміщень, щоб визначити фактичні володіння власників відповідно до їхніх часток. Потім ми проводимо технічну інвентаризацію нерухомого майна. Складаємо акт власників, де мають розписатися кожен із співвласників. Вказуємо в Акті реальну частку власності зазначені в правовстановлюючих документах. Визначаємо частку власності і складаємо відповідну довідку.

  Заявка на виклик інженера, не виходячи з домуОНЛАЙН

  nat2Відповімо на Ваші запитання

  МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
  Ваш консультант
  (068)-098-11-68,
  (063)-624-60-44

  *Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

  Питання-відповідь:

  Скільки часу потрібно на виготовлення довідки про розрахунок часток?
  Це залежить від площі об'єкта. Близько 70% завдань виконуються до 3 днів, 20% - до 1 тижня, решта 10% - це найбільш складні завдання - до 1 місяця і більше.
  Від чого залежить ціна?
  Ціна залежить від місця розташування об'єкта, кількості співвласників, площі і складності обмірів (нестандартні форми приміщень, тощо).
  Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
  Наш інженер обов'язково виїжджає до вас для обмірів. Сам виїзд є безкоштовним і вже включений у вартість технічного паспорта. При бажанні, готовий технічний паспорт з довідкою (Актом) ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
  Ви можете прискорити процес виготовлення довідки про виділи частки нерухомості?
  За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, ніж ми дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і йому потрібен документ ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
  У Вас є сертифікати?
  Так, звісно. У таких людей як інженери БТІ, архітектори, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами ви зможете ознайомитися у нас на місці.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено