Приватизувати землю (земельну ділянку) в Києві або області

Нестабільність в економічній сфері, постійні зміни і нововведення дають ясно зрозуміти, що недостатньо жити лише одним днем, а дуже важливо бути впевненим у хоча б у нашому найближчому майбутньому. Для цього потрібно бути документально убезпеченим, а також передбачати можливі проблемні ситуації. Сьогодні найкращою гарантією і вкладом у власне майбутнє є наявність нерухомості чи земельної ділянки, які були приватизовані відповідно вимог законодавства.

Які земельні ділянки підлягають приватизації?

Важливо враховувати всі аспекти і випадки, в яких можлива процедура приватизації землі. Відповідно, право власності на земельну ділянку можливо отримати:

 • на ділянки, якими особа користується на підставі договору про оренду або при наявності державного акта, що дозволяє користуватися землею на постійній основі;
 • на землю, де розташований власне житловий будинок (в тому числі і садова ділянка) з наявним законно оформленим документом, де вказаний власник;
 • якщо особа має намір скористатися своїм правом і безкоштовно отримати земельну ділянку із земель комунальної і державної власності в приватну.

Наші переваги:

Безпека - Понад усе!
За роки роботи кожен з етапів максимально відточений, тому ми готові запропонувати ризики зведені до нуля.
Професіоналізм і досвід наших співробітників
Наш штат складається з юристів по нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів, землевпорядників і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
Високі стандарти
Без черг, у кожного свій час для прийому. Без простоювання місяцями біля кабінету держслужб.

Вартість приватизації землі:

Вид послуги:Вартість:Термін виконання:
Приватизація землівід 30 000 грнІндивідуальноЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ
nat2МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(068)-098-11-68,
(063)-624-60-44
ДЗВІНОК

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Що необхідно для приватизації земельної ділянки?

Для того, щоб мати можливість без обмежень користуватися земельною ділянкою необхідно мати документальне підтвердження, що засвідчує право власності. Наші досвідчені спеціалісти завжди готові відповісти на всі ваші запитання і прослідкувати, щоб приватизація землі в Києві чи області була проведена максимально швидко, а вся документація оформлена на належному рівні. Юридична підтримка наших працівників допоможе без проблем зробити відповідні кроки:

  1. Проведення землевпорядних робіт, оформлення необхідної технічної документації, яка містить інформацію про чіткі межі земельної ділянки;
  2. Подання запиту на отримання документу, що містить прийняте рішення від голови Київської міськдержадміністрації і дає дозвіл на проведення розробок технічної документації по встановленню меж земельної ділянки;
  3. Реєстрування земельної ділянки в держземкадастрі та надання кадастрового номера відповідній ділянці;
  4. Оформлення та подання клопотання до Київської міської ради для отримання рішення про передачу ділянки у власність;
  5. Отримання документу, що містить рішення Київської міськради про приватизацію земельної ділянки;
  6. Розробка і затвердження Свідоцтва права власності на землю, а також реєстрація даного документа в Державній реєстраційній службі;
  7. Проведення процедури приватизації Вашої земельної ділянки «під ключ».

Які документи потрібні для приватизації землі в Києві або області:

Мінімальними документами, які необхідні від Вас для приватизації землі є:

 1. Паспорт, ІПН;
 2. Установчі документи (для юридичних осіб);
 3. Дозволи на виготовлення документів із землеустрою ділянки (при необхідності);
 4. Оригінал графічного матеріалу, де показано розташування земельної ділянки (при необхідності);
 5. Документи на об'єкти нерухомості, розташовані на даній земельній ділянці.

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Для чого потрібно приватизувати землю під будинком?

Варто зазначити, що процес приватизації земельної ділянки, на якій розташований житловий будинок, займає значно менше часу і є набагато простішим. Основним етапом в такому випадку є розроблення технічної документації із землеустрою, яка містить зафіксовані дані про межі земельної ділянки. Щоб законно володіти не лише житловим майном, а й земельною ділянкою необхідно приватизувати землю під будинком. Це дає можливість в подальшому проводити будь-які нотаріальні дії з нерухомістю, такі як:

 • передача нерухомого майна в спадок;
 • дарування майна іншій особі;
 • здійснення купівлі-продажу.

Так як наша команда складається з дипломованих юристів, інженерів БТІ, проектувальників і допоміжного персоналу, приватизація земельної ділянки буде проведена у найкоротші строки.

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на оформлення об'єкта?
Це залежить від складності процедури оформлення. Близько 40% завдань виконуються до 2 тижнів, 35% - до 1 місяця, решта 25% - це найбільш складні питання - до 2-5 місяців.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від таких факторів як: розташування об'єкта, площі, наявності потрібних документів, складності і кількості етапів процедури.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти на консультацію або для укладення договору в офіс (робота або інші причини). Наш фахівець виїжджає до Вас абсолютно безкоштовно. Готові документи Ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати зменшити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У Вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Повідомлення надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Повідомлення надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено