Тетіїв на Київщині отримав містобудівні повноваження

Громада міста Тетіїв Київської області отримала містобудівні повноваження в рамках процесу децентралізації системи держархбудконтролю.

Тетіїв став восьмим містом Київської області, який отримав змогу самостійно контролювати повний містобудівний цикл – від виділення земельної ділянки під будівництво до введення об’єкта в експлуатацію. Нові повноваження держархбудконтролю дають можливість владі Тетієва залучати нові інвестиції в будівельну галузь міста для розбудови соціальної інфраструктури й створення комфортних умов для мешканців.

Крім того, це створює додаткові зручності для громадян у процесі отримання адмінпослуг, адже реєстрація дозвільних документів тепер буде відбуватися на місці й не потребуватиме поїздки до обласного центру.

З питань, що стосуються будівництва, мешканці Тетієва можуть звертатися до відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Тетіївської міськради за адресою: м. Тетіїв, вул. Януша Острозького, 5.

Станом на сьогодні повноваження держархбудконтролю отримали вже 13 обласних міст: Київ, Одеса, Дніпро, Ужгород, Луцьк, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Харків, Суми, Херсон, Маріуполь.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено