Шановні клієнти! У зв’язку з введенням воєнного стану, ми призупиняємо свою роботу. Як тільки ситуація дозволить, запрацюють реєстри, ми обов'язково продовжимо свою діяльність. Вся наявна документація знаходиться в безпечному місці. При необхідності, зв'затися з нами можливо в письмовій формі через viber/tеlegram/email. За нами перемога!
СЛАВА УКРАЇНІ! 💙💛

Чи вважається балкон житловою площею?

Коли відбувається купівля/продаж квартири або здача квартири від забудовника по акту, розмір загальної площі впливає на вартість угоди, на податки і розрахунок витрат на опалення. Для того щоб вказати вірну інформацію в документах, як мінімум, потрібно розуміти різницю між житловими метрами і загальними квадратними метрами, а також знати, чи входить площа балкона в площу квартири.

Згідно з нормативно-правовим актам України, площа балкона не входить в житлову площу квартири . Балкон входить до загальної площі, розраховується за певними коефіцієнтами:

балкон-жилая-площадь-разширить

Щоб розширити існуючий балкон або лоджію власнику нерухомості необхідно узгодити ці дії в Державній архітектурно-будівельній інспекції. Процедура може відрізнятися в залежності від ситуації, яким саме способом ви плануєте збільшення балкона.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено