Шановні клієнти! У зв’язку з введенням воєнного стану, ми призупиняємо свою роботу. Як тільки ситуація дозволить, запрацюють реєстри, ми обов'язково продовжимо свою діяльність. Вся наявна документація знаходиться в безпечному місці. При необхідності, зв'затися з нами можливо в письмовій формі через viber/tеlegram/email. За нами перемога!
СЛАВА УКРАЇНІ! 💙💛

Коли можна вводити будинок в експлуатацію?

Після того, як ви отримали дозвіл на будівництво і звели будинок, його потрібно вводити в експлуатацію, для того щоб отримати в результаті Витяг з Державного реєстру речових прав (право власності).

Введення в експлуатацію завершеного будівництва з класом наслідків СС1, а також об’єктів за якими будівництво велося на підставі будівельного паспорта, здійснюється на основі поданої декларації про готовність об’єкта до експлуатації. Але перед тим як подавати декларацію, потрібно зрозуміти чи готовий будинок до експлуатації на даний момент.

Поширене питання – « коли можна вводити будинок в експлуатацію », що означає, в якому стані повинен бути будинок, щоб назвати його таким, що готовий до експлуатації. Будемо говорити виключно про приватні будинки, не включаючи багатоквартирні із класом наслідків CC2-CC3.

когда можно вводить дом в эксплуатацию - и какие документы

 

Будинок повинен бути повністю добудований: збудовані всі внутрішні і зовнішні стіни, перегородки, сходи між поверхами, перекриття, вікна та двері, сходові клітки до будинку, бажано внутрішнє оздоблення. Тільки після таких робіт будинок можна вводити в експлуатацію на підставі повідомлення про початок будівельних робіт (дозвіл на будівництво) і технічного паспорта.











Розрахувати вартість введення будинку в експлуатацію
Метраж

Район області або Київ

Нове будівництво чи реконструкція

Документи на землю

Проектна документація

Наявність будівельного паспорта

Наявність повідомлення про початок будівельних робіт

Наявність технічного паспорта


Що таке декларація про введення в експлуатацію?

Зареєстрована декларація дає вам можливість підключити до будинку такі комунікації, як – вода, газ, тепло, електроенергія та інші. Зібраний пакет документів, включаючи документи на землю, технічний паспорт, декларацію про введення в експлуатацію та ін. ви подаєте в орган, який надає послуги з підключення до комунікацій (власники відповідних елементів інженерної інфраструктури): Київгаз, Київенерго, Обленерго і т.д.

Потрібно зауважити, що в певних випадках відбуваються перевірки об’єкта нерухомосты інспекторами Державної інспекції, щоб упевнитися в зазначеній інформації в декларації. У разі виявлення порушень вимог законодавства у інспекторів будівельного нагляду є право видати розпорядження про усунення порушень і накласти штраф.

Скільки коштує введення в експлуатацію:

Вид нерухомості:Варість:Терміни:
Житловий/садовий/дачний будиноквід 6 000 грнвід 14 днівЗАМОВИТИ
Комерційний об’єктІндивідуальноІндивідуальноЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНОЗАМОВИТИ
Отримати консультацію щодо введення в експлуатаціюМАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44
ДЗВІНОК

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено