Як узаконити гараж у дворі приватного будинку

Отримуємо дозвіл на будівництво гаража

Якщо у Вас в наявності є власна земельна ділянка з будинком, який введений в експлуатацію і зареєстрований, притому додатково ще потрібно побудувати гараж у дворі, Вам буде необхідно отримувати всі ті ж документи, які отримували при введенні в експлуатацію будинку.

Розглянемо 2 ситуації

У більшості ситуацій, перед початком спорудження будинку, гараж вже запланований у проекті або ескізних рішеннях та інформація про нього вже внесена в будівельний паспорт (документ, який береться в місцевій архітектурі перед початком нового будівництва будинку до 300м2). Якщо у Вас на руках старий будівельний паспорт, подивіться, чи був внесений гараж в забудову. Якщо так, тоді удача на вашому боці. Можна подавати повідомлення про початок будівельних робот в Державну архітектурно – будівельну інспекцію (ДАБІ) та починати будівництво. В іншій ситуації, потрібно отримувати документи на новий об’єкт.

Отже, щоб узаконити гараж на своїй земельній ділянці у дворі приватного будинку, буде необхідно отримати початковий документ – будівельний паспорт. Почитати з приводу отримання паспорта Ви можете ТУТ. Іншим етапом буде подача в ДАБІ повідомлення про початок будівельних робіт. Коли гараж буде побудований, викличте інженера БТІ для виготовлення технічного паспорта. Після того як буде готовий технічний паспорт, черга йде за введенням гаража в експлуатацію. Для цього потрібно буде подавати знову таки в ДАБІ декларацію про введення об’єкта в експлуатацію.

Вартість супровід оформлення документів на гараж:

Вид нерухомості:Вартість:Термін виконання:
Гаражвід 6 000 грнІндивідуальноЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНОЗАМОВИТИ
nat2МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(068)-098-11-68,
(063)-624-60-44
ДЗВІНОК

В кінці, найменш витратний в порівнянні з часу етап – реєстрація права власності на об’єкт. Результат – Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено