Кадастровий номер і його призначення

Кадастровий номер – це не просто набір різних цифр. По кадастровому номеру ви можете дізнатися всю потрібну інформацію про земельну ділянку. Це унікальний код, який видається на земельну ділянку, не залежно від того, власник фіз. особа чи юр. особа.

Що можна дізнатися по кадастровому номеру?

Після того як ви зайдете на сайт публічної кадастрової карти, і вкажете свій кадастровий номер, то зможете отримати початкову мінімальну інформацію про ділянку, а саме: цільове призначення землі, площа, тип власності. Потрібно дізнатися власника земельної ділянки? Тоді замовте інформацію про право власності, це теж можна зробити на публічній карті. Функціонал сайту дозволяє дізнатися таку інформацію, але перед цим необхідно ввести свій цифровий ключ або провести реєстрацію через свій банк ID.

Присвоить кадастровый номер.

 

Як присвоїти кадастровий номер?

Щоб присвоїти кадастровий номер земельній ділянці, необхідно звернутися до сертифікованого землевпорядника для виготовлення технічної документації. Це документація про власника ділянки, площу, поворотні точки, додаткові характеристики і т.п.

Після готовності технічної документації, буде перевірка інформації в органах земельних ресурсів, і в кінцевому підсумку сама ділянка буде внесена до Державного земельного кадастру.Розрахувати вартість кадастрового номера
Розмір ділянки

Район області або Київ

Призначення землі

Кількість власників

Документи на ділянку (рішення, Держакт, інші)

Технічна документація

Капітальні будови на ділянці


Важливо розуміти, що після зміни власників земельної ділянки, кадастровий номер залишається таким же. Зміни відбуваються лише тоді, якщо потрібно провести такі дії:

  • Розділити, об’єднати ділянку
  • Змінити конфігурацію ділянки

Номер кожної ділянки видається для того, щоб максимально полегшити контроль державного обліку земель. І якщо у вас повинна бути угода з нерухомістю, насамперед потрібно перевірити кадастровий номер і дізнатися по ньому всю інформацію.

Скільки коштує присвоїти кадастровий номер:

Вид нерухомості:Вартість:Терміни:
Земельна ділянкавід 7 500 грнвід 14 днівЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНОЗАМОВИТИ
Як присвоїти кадастровий номер?МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(068)-098-11-68,
(063)-624-60-44
ДЗВІНОК

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено