Акт обстеження об’єкта нерухомості

Акт обстеження об’єкта нерухомості із висновком експерта дає можливість документального оформлення знесення побудов. Для того, щоб нотаріус зміг видалити інформацію з Державного Реєстру речових прав, йому потрібно надати даний висновок.

Технічне обстеження будівель і споруд передбачає встановлення поточного стану об’єкта нерухомості шляхом виявлення існуючих дефектів і ушкоджень. У той же час, завдяки технічному обстеженню будівельних конструкцій, можна спрогнозувати подальший розвиток дефектів та їхній вплив на загальний стан будинку в майбутньому.

обстелование-дома-зданий-на-снос

Технічне обстеження будівель і споруд являє собою встановлення стану побудов на період обстеження. За результати проведення технічного обстеження експерт може зазначити, що побудова вважається як непридатна до подальшої експлуатації і пропонується до розбору конструкцій. Після того, як побудова знесена, складається акт про технічне обстеження, в якому зазначається, що станом на дату проведення обстеження на земельній ділянці побудова відсутня. Тільки після того, реєстратор може видалити запис із Державного Реєстру речових прав. Відповідно, ви можете проводити нове будівництво на місці старого із отриманням нових дозвільних документів (при необхідності).

Вид послуги:Вартість:Термін виконання:
Акт технічного обстеження із висновкомвід 3 500 грнІндивідуальноЗАМОВИТИ
Технічний паспортвід 1 500 грн1-3 дніЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНОЗАМОВИТИ
Консультація Акт обстеження - Наявність побудов.МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(068)-098-11-68,
(063)-624-60-44

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено