Шановні клієнти! У зв’язку з введенням воєнного стану, ми призупиняємо свою роботу. Як тільки ситуація дозволить, запрацюють реєстри, ми обов'язково продовжимо свою діяльність. Вся наявна документація знаходиться в безпечному місці. При необхідності, зв'затися з нами можливо в письмовій формі через viber/tеlegram/email. За нами перемога!
СЛАВА УКРАЇНІ! 💙💛

Нотаріус Київ

Приватний нотаріус в Києві – особа, яка уповноважена державою на вчинення нотаріальних дій, а також здійснює функції державного реєстратора прав на нерухоме майно у порядку та випадках, встановлених Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень". Нотаріус надає свої послуги, як фізичним особам, так і юридичним. Консультацію у нотаріуса можливо отримати, як в телефонному режимі, так і при зустрічі на офісі.

Чи може нотаріус в Києві проводити нотаріальні угоди по об’єктам, що знаходяться в Київській області?

На сьогодні працює принцип екстериторіальності. Але що робити, якщо потрібно провести нотаріальну дію по земельній ділянці, дачному чи садовому будинку, квартирі чи іншому нерухомому майну що знаходиться в Київській області, а ви проживаєте в місті Київ? Операцію можна оформити в нотаріуса за місцем знаходження майна чи ж за місцем прописки однієї зі сторін.

Послуги нотаріуса включать в себе доволі широкий спектр дій, серед яких:

  • Укладання заповіту, дарчі, укладання угод по договору купівлі-продажу, договору оренди, спадкового договору, договір іпотеки, шлюбний договір тощо;
  • Засвідчення документів чи оформлення довіреності;
  • Відчуження часток в статутному капіталі;
  • Реєстраційні послуги, право володіння, право користування, і т.п.

Наші переваги:

Послуги нотаріуса замовити.
БЕЗПЕКА ТА ВІДСУТНІСТЬ ЧЕРГ
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Нотаріальна контора в Києві.
Індивідуальний підхід
Наш штат складається із юристів з нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, нотаріусів, земплевпорядників. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах. Тому задачі ми розглядаємо в комплексі. Цим ми можемо економити замовнику кошти та дорогоцінний час.
Нотаріус Київ.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють необхідними сертифікатами та акредитацією.
Консультація нотаріуса.
Безпомилковість
Наші нотаріуси досвідчені фахівці, що мають великий досвід і гарну репутацію. Окрім аналізу документів, ми запропонуємо правильний варіант переоформлення майна.

Яка вартість послуг нотаріуса?

Вид нотаріальних послуг:Вартість:Термін виконання:
Договір купівлі продажу/дарування/мінивід 4 500 грндо 5 днівЗАМОВИТИ
Спадковий договірвід 4 000 грндо 5 днівЗАМОВИТИ
Договір про поділ/виділвід 3 000 грндо 5 днівЗАМОВИТИ
Право власності на квартиру/ділянку/будиноквід 2 500 грндо 5 днівЗАМОВИТИ
Право власності нежитловевід 4 000 грндо 5 днівЗАМОВИТИ
Нотаріальна довіреністьвід 500 грнвід 30 хвилинЗАМОВИТИ
Нотаріальна копіявід 50 грн-ЗАМОВИТИ
ІНШІ ПОСЛУГИІндивідуальноІндивідуальноЗАМОВИТИ
ПЕРВИННА КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ
nat2Очікуємо на ваш дзвінок

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44

*підсумкова вартість послуг нотаріуса у кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат і складності питання. При зверненні, наші фахівці проводять аналіз наявних документів та формують пропозицію з точним розрахунком вартості послуг.

Нотаріус ціна на нотаріальні послуги

Ціна на вчинення нотаріальних дій (завірення довіреності, посвідчення договорів, оформлення спадщини та ін.) у нотаріуса залежить від виду нотаріальної дії. Оформити довіреність можливо по вартості від 400 грн., засвідчити копію від 50 грн. за сторінку, оформити договір купівлі-продажу, дарування, договір міни, - від 4 000 грн., договір застави від 2 000 грн., реєстрація юридичних осіб від 1 500 грн., тощо. Дізнатися ціну на нотаріальні послуги можливо безпосередньо в телефонному режимі чи при зустрічі в нотаріуса.

Наш нотаріальний сервіс пропонує отримати професійні консультації від нотаріусів з досвідом роботи не менше 15 років, та великим досвідом по ситуаціям різної складності. Щоб дізнатися точну вартість нотаріальних послуг, отримати консультацію, зателефонуйте за телефонами вказані вище, чи залиште заявку на зворотній зв'язок. Будемо раді допомогти!

Питання-відповідь:

Скільки часу потрібно на реєстрацію права власності в нотаріуса?
Це залежить від складності ситуації та бажання замовника. Близько 80% завдань виконуються до 5 робочих днів, 15% - до 1 дня, решта 5% - до 3 годин.
Від чого залежить ціна на нотаріальні послуги?
Ціна залежить від складності ситуації, кількості осіб по договірним відносинам, наявності потрібних документів.
Ваш нотаріус можете зробити виїзд до нас?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти в офіс. Тоді, наш нотаріус власними силами приїжджає до вас в зазначений час для складання нотаріальних дій. Зауважимо, що в таких випадках може змінитися вартість нотаріальних послуг.
Ви можете прискорити процес оформлення/переоформлення мого майна?
Бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і йому потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як нотаріуси (реєстратори), інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено