Зміна цільового призначення землі в Києві та області

Сьогодні дуже часто виникає питання зміни цільового призначення земельної ділянки , від якого безпосередньо залежить ефективність використання земельної ділянки. Процедура зміни призначення землі можлива, хоч і бувають винятки з правил.

Наші переваги:

Безпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Професіоналізм і досвід наших співробітників
Наш штат складається з юристів по нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам.

Скільки коштує змінити цільове призначення землі?

Вид послуги:Вартість:Термін виконання:
Зміна призначення землівід 12 000 грнвід 3 тижнівЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Як змінити цільове призначення земельної ділянки?

  1. Завірити в нотаріуса заяву власника землі на зміну її цільового призначення. Така заява буде підставою для розробки проекту землеустрою.
  2. Укласти із землевпорядною організацією, яка має у своєму штаті сертифікованого інженера - землевпорядника, договір на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною її цільового призначення.
  3. Звернутись до сільської, селищної, міської ради із позитивними висновками проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. На сесії приймається рішення щодо затвердження чи відмови у затвердженні документації.
  4. За допомогою державного кадастрового реєстратора місцевого управління Держгеокадастру внести зміни про зміну цільового призначення у відомості про земельну ділянку до Державного земельного кадастру; Додатково, може бути потрібно до документації державному кадастровому реєстратору додати обмінний файл у форматі ХML.
  5. За допомогою державного реєстратора зареєструвати своє речове право у встановленому законодавством порядку, отримати Витяг з Державного Реєстру речових прав на нерухоме майно.

Які документи потрібні для зміни цільового призначення землі?

 1. Паспортні дані (копія паспорта, ІПН);
 2. Завірені належним чином копії установчих документів (для юридичних осіб);
 3. Завірена в нотаріуса заява власника землі на зміну її цільового призначення;
 4. Копія правовстановлюючого документа на землю, посвідчена нотаріусом (державний акт, свідоцтво, договір купівлі - продажу і т.д.).

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Документ - сервіс «Unidoc» готовий прийняти на себе всі організаційні складнощі, які пов'язані з процедурою переведення цільового призначення землі. Наш досвід - Ваш результат!

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на оформлення об'єкта?
Це залежить від складності процедури оформлення. Близько 70% завдань виконуються до 4 тижнів, 20% - до 1.5 місяця, решта 10% - це найбільш складні питання - до 1 року і більше.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від розташування об'єкта, площі, наявності потрібних документів.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим ми дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і йому потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники, - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами ви зможете ознайомитись у нас на місці.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено