Зміна цільового призначення землі в Києві та області

На сьогоднішній день, в умовах глобалізації ринку напрочуд актуальним є питання зміни цільового призначення земельного наділу, від якого прямо залежить ефективність її використання. Часто така зміна безпосередньо впливає на підвищення результативності виробництва, залучення матеріального капіталу для покращення соціально - економічного благоустрою тощо.

В будь-якому випадку, враховуючи вимоги чинного законодавства, зміна цільового призначення землі проводится по проекту землевпорядкування відносно його відводу.

Наші переваги:

Безпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Професіоналізм і досвід наших співробітників
Наш штат складається з юристів по нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам.

Вартість зміни цільового призначення:

Вид послуги:Вартість:Термін виконання:
Зміна призначення земліІндивідуальновід 2 місяцівЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Так, зміна цільового призначення земельного наділу приватної власності, що є по суті процесом не простим, і має свої особливості, передбачає наступні дії:

  1. Завірити в нотаріуса заяву власника землі на зміну її цільового призначення;
  2. Укласти із землевпорядною організацією, яка має у своєму штаті сертифікованого інженера - землевпорядника, договір на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною її цільового призначення; варто зазначити, замовлення проекту не потребує погодження жодного із дозвільних органів;
  3. Погодити проект землеустрою у всіх дозвільних органах, враховуючи вимоги ст. 186-1 Земельного кодексу України;
  4. Внести зміни у відомості про земельну ділянку до Державного земельного кадастру;
  5. Звернутись до уповноваженого органу з питанням затвердження документації із землеустрою (проекту) щодо відведення землі для зміни її цільового призначення; якшо з/д розташована в межах населеного пункту, таким органом є сільська, селищна, міська рада, якщо за межами - райдержадміністрація, в окремих випадках - облдержадміністрація та ін.;
  6. За допомогою державного реєстратора зареєструвати своє речове право у встановленому законодавством порядку.

Документи, які необхідні від замовника для зміни цільового призначення землі:

Мінімальними документами, які необхідні для зміни цільового призначення землі є:

 1. Паспортні дані (копія паспорта, ІПН);
 2. Завірені належним чином копії установчих документів (для юридичних осіб);
 3. Завірена в нотаріуса заява власника землі на зміну її цільового призначення;
 4. Копія правовстановлюючого документа на землю, посвідчена нотаріусом (державний акт, свідоцтво, договір купівлі - продажу і т.д.).

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Документ - сервіс «Unidoc» готовий прийняти на себе всі організаційні складнощі, які пов'язані з цією процедурою. Наш досвід - Ваш результат!

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на оформлення об'єкта?
Це залежить від складності процедури оформлення. Близько 40% завдань виконуються до 2 тижнів, 35% - до 1 місяця, решта 25% - це найбільш складні питання - до 2-5 місяців.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від таких факторів як: розташування об'єкта, метраж, наявності потрібних документів, складності і кількості етапів процедури.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти на консультацію або для укладення договору в офіс (робота або інші причини). Наш фахівець виїжджає до вас, абсолютно безкоштовно. Готові документи ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим ми дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і йому потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники, - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами ви зможете ознайомитись у нас на місці.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено