Виготовити проект у Києві або області

Проект на реконструкцію будинку/квартири, або нежитлового об'єкта:

Найчастіше під реконструкцією квартири, будинку або комерційної будівлі розуміють перебудову вже існуючих об'єктів (споруд або будівель), призначених для проживання, або для ведення комерційної діяльності. Якщо говорити про житловий будинок, то зазвичай під реконструкцією розуміється зміна несучих конструкцій, покрівлі, здійснення різних перепланувань або додаткових надбудов. Нерідко реконструкція може стати причиною зміни не тільки площі, але і також функціонального призначення. Можливо також зміна інших показників і характеристик об'єкта нерухомості.

Зазвичай проект на реконструкцію виконують в таких випадках:

  • Проводять реконструкцію нежитлових/житлових приміщень для зміни площі;
  • Для збільшення поверховості;
  • Для посилення фундаменту;
  • Для інших цілей.

У більшості випадків проект на реконструкцію квартири виконують для поліпшення умов проживання, а також збільшення житлової площі, зміни площі кухні або санвузла і т.д. Проект на реконструкцію будівлі (нежитлового/комерційного), як правило, роблять для поліпшення процесу надання послуг клієнтам, а також для збільшення виробничих потужностей.

Проект на реконструкцію квартири.
Безпека і відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішній виклики. Носіння маски в приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків і захисних масок для персоналу і клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простою місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Виготовлення проекту перепланування.
Досвід наших співробітників
Наш штат складається із юристів з нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Проект перепланування виготовити.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
Проект реконструкції виготовити.
Без прихованих платежів.
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету за договірними відносинами.

Скільки коштує проект перепланування/реконструкції?

Вид послуги:Вартість:Термін виконання:
Проект реконструкціївід 7 000 грнІндивідуальноЗАМОВИТИ
Проект переплануваннявід 5 000 грнІндивідуальноЗАМОВИТИ
Проект житлового будинкувід 12 000 грнІндивідуальноЗАМОВИТИ
Проект на нежитловий об'єктІндивідуальноІндивідуальноЗАМОВИТИ
Проект на інший об'єктІндивідуальноІндивідуальноЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ
nat2БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
Ваш консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості послуг.

Проект на перепланування квартири або будинку

Під час розробки проекту на перепланування квартири необхідно брати до уваги рік побудови і особливості конструкції будівлі, а також планування самої квартири. Важливо враховувати індивідуальні вимоги замовника, так як головна складність тут полягає в тому, що часто побажання замовника не вдається легко реалізувати, і далеко не у всіх випадках вони є раціональними.

В деяких випадках, під час підготовки проекту на перепланування будинку (квартири) або реконструкції, потрібна згода на те сусідів, так як можливі наслідки для співвласників об'єкта нерухомості. Тому, це теж потрібно брати до уваги і враховувати ще до початку роботи.

Реалізація проекту на перепланування будівлі (нежитлового/комерційного) включає в себе розробку передбаченої законодавством документації проекту. Документація розробляється кваліфікованими фахівцями, що є обов'язковою умовою, так як всі ці роботи впливають на безпеку споруди.

Важливо ретельно вивчити всі технічні особливості будівлі. На цьому етапі потрібно зрозуміти, як ця будівля з урахуванням перепланування може бути адаптоване до виконання нових завдань і функцій. І тільки після цього можна зробити проект будинку (будівлі, квартири).

Які документи необхідні, щоб зробити проект реконструкції/перепланування в будинку, квартирі чи нежитловій будівлі?

Перелік документів для проекту залежить від виду об'єкта нерухомості, а також проблематики об'єкта. Проте мінімальними документами, які необхідні для того, щоб виготовити проект, являються:

  1. Копія паспорта та ІПН замовника;
  2. Правовстановлюючі документи на об'єкт нерухомості;
  3. Старий проект (при наявності);
  4. Технічний паспорт;
  5. Завдання на проектування.

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Якщо ви все ще в роздумах де можна отримати пакет документів для здійснення перепланування або реконструкції - сміливо звертайтеся в документ-сервіс «Unidoc». Вже багато років ми займаємося оформленням документів на перепланування і реконструкції. Роботи виконуються нашими фахівцями «під ключ», тому клієнти отримують готовий результат, економлячи свій час і нерви.

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на виготовлення проекту?
Це залежить від складності об'єкта. Близько 40% завдань виконуються до 2 тижнів, 35% - до 1 місяця, решта 25% - це найбільш складні питання - до 2-5 місяців.
Від чого залежить ціна на виготовлення проекту?
Ціна залежить від таких факторів як: розташування об'єкта, метраж, наявності потрібних документів, характеристик об'єкта.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Наші проектанти виїжджають на об'єкт для аналізу ситуації.
Ви можете прискорити виготовлення проекту?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим ми дуже пишаємося. У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами ви зможете ознайомитись у нас на місці.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено