Отримати містобудівні умови і обмеження в Києві або області

Містобудівні умови і обмеження - це встановлені законодавством вимоги до об'єктів будівництва. Перед початком будівельних робіт забудовник зобов'язаний отримати цей документ. По суті, це є одним з найважливіших етапів будівництва, і за значимістю стоїть на одному рівні з оформленням прав на земельну ділянку.

У яких випадках необхідно отримати містобудівні:

 • При будівництві будь-яких споруд, крім будівель житлових будинком, дачних будинків, а такоє індивідуальних гаражів, в тому числі інших господарських будівель площею від 500 м2;
 • При реконструкції житлових і нежитлових приміщень, в результаті яких змінюється їх зовнішня конфігурація;
 • При операціях з переведення з житлового фонду в нежитловий (і навпаки);
 • При облаштуванні вхідної групи, прибудові балкону, приєднанні техповерху і т.д.

*При будівництві приватних будинків, загальною площею менше 500 кв.м., Вам буде достатньо лише оформлення будівельного паспорта за місцем будівництва.

Наші переваги:

Безпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Професіоналізм і досвід наших співробітників
Наш штат складається із юристів з нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам.

Вартість отримання містобудівних:

Вид нерухомості:Вартість:Термін виконання:
Об'єкт спорудиІндивідуальновід 20 днівЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості послуг.

Де отримати містобудівні умови і обмеження у Києві або області?

На підставі Закону України №3038-VI від 17.02.2011р. , «Про регулювання містобудівної діяльності», містобудівні умови і обмеження можуть бути видані тільки спеціалізованим держ. органом містобудування і архітектури. У цього документа не визначений термін дії - він діє з моменту його отримання і до закінчення будівельних робіт. Для отримання містобудівних умов та обмежень при будівництві в межах населеного пункту, потрібно подавати відповідну заяву до місцевої ради, а якщо за межею території - в районну держадміністрацію.

Які документи необхідні, щоб отримати містобудівні:

Перелік документів для містобудівних умов і обмежень залежить від виду об'єкта нерухомості і його розташування. Проте мінімальними документами, які необхідні, являються:

 1. Паспорт та ІПН;
 2. Заява;
 3. Правовстановлюючі документи на об'єкт нерухомості (при наявності);
 4. Нотаріально завірена копія документа про право власності (користування) земельною ділянкою;
 5. Черговий кадастровий план або витяг із земельного кадастру;
 6. Викопіювання з топографо-геодезичного плану М 1:2000;
 7. Ситуаційний план (схема) щодо місцезнаходження земельної ділянки;
 8. Інші при необхідності.

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Для правильного оформлення будівельних документів перед початком робіт, одними з яких є містобудівні умови і обмеження, Вам знадобиться чимало часу і нервів, щоб вникнути в усі деталі процедури. Наш документ-сервіс готовий допомогти Вам у їх оформленні, представляючи Ваші інтереси у всіх необхідних інстанціях.

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на оформлення об'єкта?
Це залежить від складності процедури оформлення. Близько 40% завдань виконуються до 2 тижнів, 35% - до 1 місяця, решта 25% - це найбільш складні питання - до 2-5 місяців.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від таких факторів як: розташування об'єкта, метраж, наявності потрібних документів, складності і кількості етапів процедури.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти на консультацію або для укладення договору в офіс (робота або інші причини). Наш фахівець виїжджає до Вас абсолютно безкоштовно. Готові документи Ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і йому потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас на місці.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено