Оцінити земельну ділянку онлайн в Україні

Якщо Ви запланували будь-які дії з земельною ділянкою: продаж, дарування, застава і т.д., Вам для цього знадобиться оцінка землі. Оцінка земельної ділянки дозволить визначити правильну ринкову вартість, яка залежить від багатьох факторів - географічного положення, попиту і пропозиції, впливу чинників зовнішнього характеру і т.д.

В яких ситуаціях потрібно оцінити земельну ділянку:

 • Оцінка земельної ділянки для продажу, дарування, передачі по спадщині;
 • Оцінка земельної ділянки для суду;
 • Оцінка земельної ділянки для визначення ринкової вартості;
 • Оцінка земельної ділянки для інших нотаріальних дій, які проводить нотаріус і т.д.

В чому наші переваги:

Реальна та достовірна ціна
Ми вказуємо вартість, яка є актуальною на сьогоднішній день. Вказувати вартість 2013 року – НЕ наш варіант. Адже ми цінимо Ваш час та довіру.
Досвід наших співробітників
Наш штат складається із юристів з нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів, експертів оцінювачів і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
Високі стандарти
Без черг, у кожного свій час для прийому. Замовити оцінку можливо онлайн.

Скільки коштує оцінити земельну ділянку:

Вид послуги:Вартість:Термін виконання:
Оцінка землі2 600 грндо 2 днівЗАМОВИТИ
Послуги нотаріусавід 2 000 грнІндивідуальноЗАМОВИТИ
Прискорена оцінкавід 3 600 грнза 3 годиниЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯ І ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІДБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ

*Важлива інформація! З початку 2019 року в Україні було збільшено вартість послуг електронних майданчиків, це призвело до збільшення цін на проведення оцінки нерухомості. Ціни, що вказані вище, актуальні з 01.01.2019р.

Заявка на виготовлення оцінки, не виходячи з дому ОНЛАЙН

nat2Відповімо на Ваші питання

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
Ваш юрист-консультант
(068)-098-11-68,
(063)-624-60-44

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Які документи необхідні, щоб оцінити землю:

 1. Паспорт та ІПН;
 2. Установчі документи (для юридичних осіб);
 3. Витяг з Державного Реєстру речових прав, Державний акт на земельну ділянку, договір оренди тощо.

Експерт оцінювач на підставі проаналізованої інформації готує експертний звіт, де включає всю інформацію, яка стосується різних характеристик об'єкта нерухомості. У звіті також робиться висновок про ринкову вартість земельної ділянки. Додатково, вказується індивідуальний номер по якому нотаріус находить інформацію з приводу визначеної оцінки по вашому об'єкту.

Методи оцінювання земельної ділянки

Законом України встановлено методи оцінювання земельної ділянки по Україні:

 • Дохідний метод. Який використовується, коли ділянка приносить прибуток, при тому незалежно від ведення на ньому господарської діяльності або здачі в оренду. Такий метод визначає здатність приносити прибуток власнику ділянки в майбутньому;
 • Порівняльний. У цьому методі відбувається порівняння вартості продажу подібних ділянок. Цей метод максимально орієнтується на кон'юнктуру ринку, а тому є найбільш привабливим;
 • Витратний метод. Як правило, такий метод застосовується на поліпшених ділянках і визначає витрати на ділянки землі на підставі цих поліпшень при максимально ефективному використанні цих ділянок.

Що потрібно знати, замовляючи у нас оцінку земельної ділянки?

 • Відсутність черги. Європейський підхід до клієнта полягає в наступному: достатньо зателефонувати і оформити заявку на те, щоб оцінити вашу нерухомість.
 • Стислі терміни виконання. Термін виготовлення документів - від 1 до 2 днів. Термін виготовлення оцінки може бути максимально зменшений.
 • Ваша оцінка заноситься в реєстр. Віднедавна, вся оцінка проводиться через електронний майданчик. Вартість розраховується через визначені коефіцієнти. Ви отримаєте на руки оцінку в паперовому вигляді, та унікальний номер, по якому нотаріус (реєстратор) знаходить оцінену нерухомість.
 • Зручна оплата. Ви можете скористатися одним із способів оплати: готівковий і безготівковий розрахунок. Часто для клієнта другий варіант - найбільш комфортний.
 • Доставка. Ви знаходитеся в іншому місті? У нас є можливість відправлення через Нову пошту.
 • Сервіс. Вирішення всіх проблем з нерухомістю можливо «під ключ». Оперативне і безпечне виготовлення документів за прийнятну для Вас ціну - наша головна перевага.

Оцінка землі є основою для проведення подальших дій з ділянкою. Проводити її повинні тільки кваліфіковані фахівці із наявними сертифікатами. Зокрема, наш документ-сервіс має у своєму штаті таких виконавців і зможе допомогти Вам.

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на оформлення об'єкта?
Це залежить від складності процедури оформлення. Близько 90% завдань виконуються до 2 днів, 10% - до 1 тижня.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від таких факторів як: розташування об'єкта, площі, наявності потрібних документів, складності і кількості етапів процедури.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти на консультацію або для укладення договору в офіс (робота або інші причини). Наш фахівець виїжджає до Вас абсолютно безкоштовно. Готові документи Ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може змінитися.
У Вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники, оцінювачі - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас на місці.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Повідомлення надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Повідомлення надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено