Оцінити земельну ділянку онлайн в Україні

Якщо Ви запланували будь-які дії з земельною ділянкою: продаж, дарування, застава і т.д., Вам для цього знадобиться оцінка землі. Оцінка земельної ділянки дозволить визначити правильну ринкову вартість, яка залежить від багатьох факторів - географічного положення, попиту і пропозиції, впливу чинників зовнішнього характеру і т.д.

В яких ситуаціях потрібно оцінити земельну ділянку?

 • Оцінка земельної ділянки для продажу, дарування, передачі по спадщині;
 • Оцінка земельної ділянки для суду;
 • Оцінка земельної ділянки для визначення ринкової вартості;
 • Оцінка земельної ділянки для інших нотаріальних дій, які проводить нотаріус і т.д.
Залишити заявку на оцінку нерухомості
Ваш об'єкт


Район області, Київ чи інше місто України

При виборі м.Київ, вкажіть район

Наявність правовстановлюючих документів на об'єкт


Де замовити оцінку землі?
Безпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Оцінка земельної ділянки.
Доставка
Доставка технічного паспорта здійснюється на Ваше найближче відділення Нової Пошти.
Експертна оцінка земельної ділянки.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
Звіт про оцінку землі.
По всій Україні - Онлайн
Замовити оцінку можливо онлайн.

Скільки коштує оцінити земельну ділянку?

Вид послуги:Вартість:Термін виконання:
Оцінка землі800 грн1 деньЗАМОВИТИ
Послуги нотаріусавід 2 500 грнІндивідуальноЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯ І ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІДБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ

*Важлива інформація! На початку 2020 року фонд держмайна України впровадив новий сервіс внесення інформації до Єдиної бази звітів про оцінку. Наразі, це перший етап запуску, у якому беруть участь нотаріуси та оцінювачі.

Заявка на виготовлення оцінки, не виходячи з дому ОНЛАЙН

nat2Відповімо на Ваші питання

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
Ваш юрист-консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Які документи необхідні, щоб оцінити землю?

 1. Паспорт та ІПН;
 2. Установчі документи (для юридичних осіб);
 3. Витяг з Державного Реєстру речових прав на нерухоме майно/ Державний акт на земельну ділянку/ Свідоцтво про право власності/ тощо.

Експерт оцінювач на підставі проаналізованої інформації готує експертний звіт, де включає всю інформацію, яка стосується різних характеристик об'єкта нерухомості. У звіті також робиться висновок про ринкову вартість земельної ділянки. Додатково, вказується індивідуальний номер по якому нотаріус находить інформацію з приводу визначеної оцінки по вашому об'єкту.

Методи оцінювання земельної ділянки

Законом України встановлено методи оцінювання земельної ділянки по Україні:

 • Дохідний метод. Який використовується, коли ділянка приносить прибуток, при тому незалежно від ведення на ньому господарської діяльності або здачі в оренду. Такий метод визначає здатність приносити прибуток власнику ділянки в майбутньому;
 • Порівняльний. У цьому методі відбувається порівняння вартості продажу подібних ділянок. Цей метод максимально орієнтується на кон'юнктуру ринку, а тому є найбільш привабливим;
 • Витратний метод. Як правило, такий метод застосовується на поліпшених ділянках і визначає витрати на ділянки землі на підставі цих поліпшень при максимально ефективному використанні цих ділянок.

Що потрібно знати, замовляючи у нас оцінку земельної ділянки?

 • Відсутність черги. Європейський підхід до клієнта полягає в наступному: достатньо зателефонувати і оформити заявку на те, щоб оцінити вашу нерухомість.
 • Стислі терміни виконання. Термін виготовлення документів - від 1 до 2 днів. Термін виготовлення оцінки може бути максимально зменшений.
 • Ваша оцінка заноситься в реєстр. Віднедавна, вся оцінка проводиться через електронний майданчик. Вартість розраховується через визначені коефіцієнти. Ви отримаєте на руки оцінку в паперовому вигляді, та унікальний номер, по якому нотаріус (реєстратор) знаходить оцінену нерухомість.
 • Зручна оплата. Ви можете скористатися одним із способів оплати: готівковий і безготівковий розрахунок. Часто для клієнта другий варіант - найбільш комфортний.
 • Доставка. Ви знаходитеся в іншому місті? У нас є можливість відправлення через Нову пошту.
 • Сервіс. Вирішення всіх проблем з нерухомістю можливо «під ключ». Оперативне і безпечне виготовлення документів за прийнятну для Вас ціну - наша головна перевага.

Оцінка землі є основою для проведення подальших дій з ділянкою. Проводити її повинні тільки кваліфіковані фахівці із наявними сертифікатами. Зокрема, наш документ-сервіс має у своєму штаті таких виконавців і зможе допомогти Вам.

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на виготовлення оцінки на земельну ділянку?
Близько 90% завдань виконується до 2 днів, 10% - до 1 тижня.
Від чого залежить вартість землі при оцінці?
Ціна залежить від розташування, площі, року спорудження, цільового призначення землі, тощо. Таких факторів є доволі багато.
Ви можете відправити звіт про оцінку на пошту?
Так, у нас є така можливість. Готовий звіт Ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес виготовлення оцінки на будинок, землю, чи квартиру?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно отримати звіт про оцінку ще швидше (шлюб, виїзд за кордон, нотаріальні дії в нотаріуса і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати зменшити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У Вас є сертифікати для проведення оцінки?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники, експерти оцінювачі - у всіх є сертифікати. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено