Договір купівлі-продажу в нотаріуса в Києві

Договір купівлі-продажу є нотаріально завіреним документом, який покладає обов’язки на 2 сторони (продавця та покупця). Адже одна сторона має передати своє майно, а інша отримати у власність і оплатити за нього визначені кошти.

Питання продажу чи придбання нерухомості є важливим кроком. І коли ви продаєте чи купуєте квартиру, земельну ділянку, будинок чи нежитлову нерухомість то потрібно поставитися дуже відповідально та вивчити всі нюанси. На сьогодні, можливо здійснити дію по договору купівлі-продажу, що зіставлений нотаріусом (реєстратором).

Після того, як буде проведена угода договору купівлі-продажу у нотаріуса, дані будуть занесені в електронний реєстр речових прав на нерухоме майно. Бланки договору купівлі-продажу є стандартними, порядок якого диктує Цивільний кодекс України. В ньому буде записана вся потрібна інформацію щодо 2-х сторін угоди та інформація щодо предмета купівлі-продажу.

Що містить в собі договір купівлі-продажу?

 • Інформація щодо двох сторін;
 • інформація щодо об’єкта нерухомості (адреса розташування, тощо);
 • вартість майна, терміни і порядок сплати коштів;
 • дані документа, на основі якого нерухомість належить продавцю;
 • обов’язки сторін щодо угоди;
 • відповідальність сторін щодо угоди в разі її зриву;
 • дата проведення угоди та підпис з печаткою нотаріуса, тощо.

Договір підписують всі сторони угоди, або їхні довірені особи. Довірена особа діє на підставі довіреності. Щоб зробити довіреність, довіритель зобов'язаний разом із повіреним звернутися до будь якого державного чи приватного нотаріуса.

Наші переваги:

Послуги нотаріуса замовити.
БЕЗПЕКА ТА ВІДСУТНІСТЬ ЧЕРГ
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Нотаріальна контора в Києві.
Індивідуальний підхід
Наш штат складається із юристів з нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, нотаріусів, земплевпорядників. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах. Тому задачі ми розглядаємо в комплексі. Цим ми можемо економити замовнику кошти та дорогоцінний час.
Нотаріус Київ.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють необхідними сертифікатами та акредитацією.
Консультація нотаріуса.
Безпомилковість
Наші нотаріуси досвідчені фахівці, що мають великий досвід і гарну репутацію. Окрім аналізу документів, ми запропонуємо правильний варіант переоформлення майна.

Скільки коштує оформити договір купівлі-продажу?

Вид нотаріальних послуг:Вартість:Термін виконання:
Договір купівлі-продажувід 5 000 грнвід 2 годинЗАМОВИТИ
Нотаріальна довіреністьвід 500 грнвід 30 хвилинЗАМОВИТИ
Технічний паспортвід 1 000 грнвід 2 днівЗАМОВИТИ
Оцінка майнавід 800 грндо 1 дняЗАМОВИТИ
ПЕРВИННА КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ
nat2Очікуємо на ваш дзвінок

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44

*підсумкова вартість послуг нотаріуса у кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат і складності питання. При зверненні, наші фахівці проводять аналіз наявних документів та формують пропозицію з точним розрахунком вартості послуг.

Оформити купівлю-продаж квартири, будинку, земельної ділянки чи будь якої іншої житлової і нежитлової нерухомості можна в приватній нотаріальній конторі. Приватний нотаріус окрім засвідчення угоди про продаж житла, зареєструє право на нерухомість.

Раніше, а саме до 2013 року реєстраційні дії можливо було зробити в Державному БТІ. Після 2013 року функції державного БТІ передано приватним нотаріусам. Тепер нотаріус може зареєструвати квартиру, землю, будинок чи нежитлову нерухомість.

Договір купівлі-продажу квартири де оформити?

Угода купівлі-продажу квартири, як і будинку чи іншої нерухомості проводиться по місцезнаходженню нерухомості, чи за місцем прописки сторін. Запис до нотаріуса, як правило, проводиться в телефонному режимі заздалегідь. Попередньо нотаріус аналізує всі наявні документи та формує пропозицію.

Як відбувається процес оформлення договору-продажу будинку?

Оформлення купівлі-продажу будинку, як і квартири чи іншої нерухомості проводиться, як правило, по такому алгоритму: аналіз наявних документів 2-х сторін та надання проекту договору цим сторонам для перегляду, сплачуються податки на нерухомість, оплачуються кошти між сторонами, нотаріус завіряє документ і вносить в електронний реєстр нерухомості.

Які податки при купівлі-продажу?

Податки для купівлі-продажу квартири, будинку, землі чи іншої нерухомості розраховуються індивідуально, спираючись на вхідну інформацію. Розрахувати податки можна по запиту в нотаріуса. Попередньо ознайомитися можливо онлайн за посиланням: РОЗРАХУВАТИ ПОДАТКИ.

Які документи потрібні для купівлі-продажу?

 • Для фізичних осіб: паспорт громадянина України, посвідка на постійне проживання, паспорт для виїзду за кордон з відміткою про постійне проживання, паспорт іноземця з нотаріальним перекладом на українську мову; довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру. *за наявності представника, потрібна нотаріально посвідчена довіреність, паспорт довірителя, довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру довірителю.
 • Для юридичних осіб: свідоцтво про державну реєстрацію та/або виписку, статут, довідка з ЄДРПОУ (статистика), Витяг з ЄДРЮО та ФОП (нотаріус має підключення до цього реєстру, тому цей витяг бере самостійно при посвідченні цього договору), протокол про обрання керівника, наказ про призначення керівника, паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру керівника, протокол загальних зборів учасників про згоду на укладення договору купівлі-продажу. *якщо від імені юридичної особи діє представник за довіреністю — нотаріально посвідчена довіреність, паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру представника юридичної особи.
 • Документи для купівлі-продажу квартири/будинку/нежитлового
 • Документи для купівлі-продажу землі

Які можуть бути нюанси при складанні угоди купівлі-продажу?

Як показує практика, нюанси можуть бути завжди, і потрібно проводити детальній аналіз всієї ситуації. Всі дії має проводити нотаріус, адже він виступає гарантом між двома сторонами. При недостачі документів чи їх не легальності також може підказати нотаріус, в нього є доступ до електронної системи нерухомості.

В якому разі нотаріус відправить вас привести в порядок свої документи:

 • Не присвоєний кадастровий номер на земельну ділянку, земля не приватизована.
 • Технічний паспорт із відміткою про самочинне будівництво (ви вчинили незаконну прибудову, перепланування, реконструкції, самобуд і т.п.).
 • Накладенні обтяження на нерухомість (іпотеки, застави і т.п.) тощо.

При виникненні запитань, можете звертатися в документ-сервіс Unidoc. Наші нотаріуси, юристи з нерухомості, землевпорядники, інженери БТІ, - є тими людьми, які виступають за прозоре та швидке оформлення нерухомості із глибоким аналізом ситуації.

Питання-відповідь:

Скільки часу потрібно на оформлення договору купівлі-продажу?
Це залежить від складності ситуації. Близько 80% завдань виконуються до 1 дня, 15% - до 5 днів, решта 5% - це найбільш складні питання - до 1 місяця і більше (на аналіз ситуації).
Від чого залежить ціна на договір купівлі-продажу?
Ціна залежить від складності ситуації, кількості покупців чи продавців, наявності потрібних документів.
Ваш нотаріус можете зробити виїзд до нас?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти для укладення договору дарування в офіс. Тоді, наш нотаріус власними силами приїжджає до вас в зазначений час для складання договору. Зауважимо, що в таких випадках може змінитися вартість нотаріальних послуг.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим ми дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і йому потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як нотаріуси (реєстратори), інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено