Авторський та технічний нагляд в Києві або області

Найважливішим аспектом при виконанні будь-яких будівничих робіт є безпека. Дотримання всіх вимог є запорукою зведення будівлі, придатної для подальшої експлуатації протягом багатьох років. Перед тим, як розпочати великий будівельний проект, необхідно ознайомитися з Постановою Кабінету міністрів України «Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об’єкта архітектури». Ведення будівництва відповідно до цієї постанови гарантує, що після завершення робіт Ваш об’єкт буде виконаний з дотриманням всіх деталей проектної документації та будівельних норм. Поняття «авторський нагляд» включає в себе систематичний контроль будівельних робіт або ремонтних, та передбачає їх детальну документальну фіксацію.

У чому важливість авторського та технічного нагляду?

Перш за все авторський та технічний нагляд в будівництві допоможе вам зекономити час і кошти. Варто наголосити, що співпраця з висококваліфікованими спеціалістами гарантує наявність всієї технічної документації відповідно вимог українського законодавства. Розглядаючи детально це питання, сертифіковані спеціалісти нашої компанії гарантують наступні переваги при втіленні вашого проекту в життя:

 • Контроль відповідності проектних рішень технічним вимогам;
 • Оформлення звітності перевіреного об’єкта для звірення його з кресленням в проектній документації;
 • Контроль будівництва відповідно до будівельних норм;
 • Забезпечення коректної роботи на будівництві навіть при наявності спеціалістів різних кваліфікаційних рівнів;
 • Внесення необхідних змін без порушень деталей проекту;
 • Систематичне оформлення сертифікованим спеціалістом актів про хід виконаних робіт.

Наші переваги:

Безпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Професіоналізм і досвід наших співробітників
Наш штат складається із юристів з нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам.

Скільки коштує провести авторський та технічний нагляд - Київ або область:

Вид послуги:Вартість:Термін виконання:
Технічний наглядвід 4 000 грнІндивідуальноЗАМОВИТИ
Авторський наглядвід 2 000 грнІндивідуальноЗАМОВИТИ
Виїзд фахівцяБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ
nat2МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44
Дзвінок

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні, наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості послуг.

Як скористатися послугою авторського та технічного нагляду в будівництві?

Кожна сучасна людина розуміє наскільки важливо мати свободу в часі навіть при роботі над серйозними проектами. Щоб забезпечити Ваш спокій і можливість жити в звичайному для Вас ритмі, наша компанія готова допомогти Вам і взяти на себе авторський та технічний нагляд в будівництві. Для цього необхідно лише звернутися до наших спеціалістів, які в свою чергу швидко підготують договір для авторського нагляду у відповідності до Вашого проекту.

При укладанні договору на авторський і технагляд, ми завжди звертаємо увагу на наступне:

 • Індивідуальні особливості проекту замовника;
 • Чіткість та послідовність робіт, необхідних для виконання всіх деталей проектної документації;
 • Можливість додаткового авторського нагляду при бажанні клієнта або при необхідності;
 • Конкретні терміни для високої якості та швидкості виконання будівельних робіт;
 • Доступна ціна послуги для кожного замовника.

Тісна співпраця наших працівників із замовником завжди ґрунтується на прозорості всієї документації та детальному інформуванні клієнта відповідно проведеного контролю будівельних робіт.

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на оформлення об'єкта?
Це залежить від складності процедури оформлення. Близько 40% завдань виконуються до 2 тижнів, 35% - до 1 місяця, решта 25% - це найбільш складні питання - до 2-5 місяців.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від таких факторів як: розташування об'єкта, площі, наявності потрібних документів, складності і кількості етапів процедури.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти на консультацію або для укладення договору в офіс (робота або інші причини). Наш фахівець виїжджає до Вас абсолютно безкоштовно. Готові документи Ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати зменшити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У Вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено