Оплата і гарантії

Звернувшись в документ-сервіс “Unidoc”, Ви отримаєте інформативну, а головне безкоштовну консультацію з усіх питань, пов’язані з оформленням документів на нерухомість. Послуга платної юридичної консультації надається в найбільш складних випадках, зі складанням ефективних шляхів вирішення та опрацюванням детальної схеми роботи.

Ми укладаємо договір на надання своїх послуг. У такому договорі вказуються етапи, вартість, терміни виконання робіт, та зобов’язання. Даний документ є гарантією дотримання всіх умов двох сторін договору.

Ми 100% гарантуємо:

  • постійний зв’язок з клієнтом і надання якісних послуг;
  • надання послуг у максимально стислі терміни і при мінімальній Вашій участі;
  • повернення передоплати в разі порушення умов співпраці на будь-якому етапі роботи.

💳 Оплата послуг , як правило, складається з декількох етапів. Кількість етапів залежить від складності завдання. Оплата обговорюється з кожним клієнтом індивідуально. Ми надаємо варіанти для оплати, Ви можете вибрати найбільш зручний для себе: оплата послуг готівкою в офісі компанії (готівковий розрахунок), оплата послуг через банківську карту онлайн, банківський переказ, оплата через електронні системи розрахунків та інші.

🚙 При необхідності, існує можливість доставки готового документа. Оплата доставки розраховується згідно з тарифами компанії-перевізника (Укрпошта, Нова Пошта та ін.).

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено