Нотаріальна довіреність в Києві

Довіреність - це документ в письмовій формі, що видає одна людина іншій для представлення інтересу перед 3-ми особами. Нотаріус посвідчує довіреність, яка складена від 1-єї чи декількох фізичних чи юридичних осіб, на ім’я 1-єї чи кількох осіб після звернення довірителя.

Довіреність повинна містити в собі конкретні юридичні правомірні дії, що має зробити представник. Довіреність може бути складена від декількох осіб для вчинення представником їхньої спільної цілі.

Що містить в собі довіреність?

Текст самої довіреності може містити в собі дані про осіб (ПІБ, паспорт та ідентифікаційний номер, контактні дані), органи в які можна звертатися, дозволені юридичні дії, терміни на які видана довіреність (чи з правом передоручення повноважень третім особам), тощо.

Посвідчена нотаріусом довіреність реєструється в Єдиному реєстрі довіреностей, порядок якого установлений Положенням про Єдиний реєстр довіреностей. Довіреність на адвоката зазначає їх членство в адвокатському об’єднанні (якщо він у такому є членом).

Наші переваги:

Послуги нотаріуса замовити.
БЕЗПЕКА ТА ВІДСУТНІСТЬ ЧЕРГ
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Нотаріальна контора в Києві.
Індивідуальний підхід
Наш штат складається із юристів з нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, нотаріусів, земплевпорядників. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах. Тому задачі ми розглядаємо в комплексі. Цим ми можемо економити замовнику кошти та дорогоцінний час.
Нотаріус Київ.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють необхідними сертифікатами та акредитацією.
Консультація нотаріуса.
Безпомилковість
Наші нотаріуси досвідчені фахівці, що мають великий досвід і гарну репутацію. Окрім аналізу документів, ми запропонуємо правильний варіант переоформлення майна.

Ціна на довіреність нотаріуса

Вид нотаріальних послуг:Вартість:Термін виконання:
Нотаріальна довіреністьвід 500 грнвід 30 хвилинЗАМОВИТИ
Технічний паспортвід 1 000 грнвід 2 днівЗАМОВИТИ
Оцінка майнавід 800 грндо 1 дняЗАМОВИТИ
ПЕРВИННА КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ
nat2Очікуємо на ваш дзвінок

МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(098)-624-60-44,
(063)-624-60-44

*підсумкова вартість послуг нотаріуса у кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат і складності питання. При зверненні, наші фахівці проводять аналіз наявних документів та формують пропозицію з точним розрахунком вартості послуг.

У яких випадках зупиняється представництво на довіреністю?

 • Після закінчення строку довіреності.
 • Особа, що видала довіреність, її ж і скасувала.
 • Представник відмовився до виконання дій за довіреністю.
 • Юр. особа припинила свою діяльність.
 • У разі настання смерті довірителя, чи визнання його недієздатним чи безвісно відсутнім, тощо.

Коли довіреність вимагає нотаріального посвідчення?

 • При продажу нерухомості (будинку, квартири, земельної ділянку, нежитлових об'єктів).
 • При оформленні довіреності на автотранспорт.
 • Для представництва в судах.
 • Для представництва інтересів у виконавчій службі (приватній або державній).
 • Для подачі чи отриманні будь-якого документу в ЦНАПі (центр надання адміністративних послуг).
 • Для передоручення довіреностей, тощо.

Як отримати нотаріальну довіреність?

Вам необхідно звернутися до нотаріуса із паспортами та ідентифікаційними податковими номерами всіх осіб. Також мають бути правовстановлюючі документи на майно, дії з якими можуть бути пов’язані. В нотаріуса може бути одна сторона (довіритель). Присутність осіб, які будуть вписані в довіреність, є необов’язковою.

Потрібна довіреність від нотаріуса? Звертайтеся в документ сервіс Unidoc. Наші нотаріуси складуть чорновий зразок довіреності, в якій будуть вказані всі повноваження вашого представника, а після вашого погодження посвідчать оригінал такої довіреності на фірмовому бланку.

Питання-відповідь:

Скільки часу потрібно на оформлення довіреності?
Це залежить від складності ситуації. Близько 80% завдань виконуються до 1 години, 15% - до 1 дня, решта 5% - це найбільш складні питання - до 1 тижня і більше.
Від чого залежить ціна на довіреність?
Ціна залежить від складності ситуації, кількості осіб, терміновості.
Ваш нотаріус можете зробити виїзд до нас?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти для складання довіреності в офіс. Тоді, наш нотаріус власними силами приїжджає до вас в зазначений час. Зауважимо, що в таких випадках може змінитися вартість нотаріальних послуг.
У вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як нотаріуси (реєстратори), інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено