Поділити землю (земельну ділянку) в Києві або області

Перед тим, як зайнятися поділом або об’єднанням земельної ділянки обов’язково знайдіть час для вияснення всіх правових нюансів. Важливо точно знати кількість власників земельної ділянки, чи є хоч найменші обмеження в договорі про користування землею. Все це впливає на проведення самої процедури поділу або об’єднання, а також і на саме оформлення нормативно-правових документів.

Які кроки є необхідними при об’єднанні земельних ділянок?

Як і ділянки, що утворюються в результаті поділу, так об’єднана земельна ділянка має пройти обов’язкову реєстрацію у відповідній установі та отримати всі нормативно-правові документи, оформлені в службі Державної реєстрації та в Держземагентстві. Процес об’єднання земельних ділянок є можливий і буде проведений максимально швидко за наступних умов:

  • земельні ділянки, що мають підлягати об’єднанню, є власністю однієї особи;
  • ділянки, що об’єднуються, мають однакове цільове призначення у використанні (для індивідуального житлового будівництва, для ведення сільського господарства і т.д);
  • межа об’єднуваних земель є спільною.

Наші переваги:

Безпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Професіоналізм і досвід наших співробітників
Наш штат складається з юристів по нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів, землевпорядників і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам.

Вартість поділу землі:

Вид послуги:Вартість:Термін виконання:
Розділ землівід 7 500 грнвід 20 днівЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ
nat2МАРІЯ ЗІНЧЕНКО
юрист-консультант
(068)-098-11-68,
(063)-624-60-44
ДЗВІНОК

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

За яких умов можливий поділ земельної ділянки?

Якщо йдеться про розділ земельної ділянки під будинком, процес розподілу має бути проведений відповідно до законів України, але навіть в цьому питанні ви можете повністю довіритися нашим висококваліфікованим юристам.

Розділ землі можливий за бажанням самого користувача та за умови, що власник земельної ділянки, яка підлягає поділу, має всю необхідну документацію:

    1. Сформований пакет документів із землеустрою;
    2. Наявність кадастрового номера відповідної ділянки;
    3. Документальне затвердження прав власності на кожну ділянку окремо, яка утворилась в результаті поділу.

Більш детальну інформацію про розділ ділянки на дві чи більше Ви завжди можете дізнатися в телефонному режимі або отримавши особисту консультацію у наших спеціалістів.

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на оформлення об'єкта?
Це залежить від складності процедури оформлення. Близько 40% завдань виконуються до 2 тижнів, 35% - до 1 місяця, решта 25% - це найбільш складні питання - до 2-5 місяців.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від таких факторів як: розташування об'єкта, площі, наявності потрібних документів, складності і кількості етапів процедури.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти на консультацію або для укладення договору в офіс (робота або інші причини). Наш фахівець виїжджає до Вас абсолютно безкоштовно. Готові документи Ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати зменшити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У Вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено