Представництво інтересів в ДАБІ в Києві або області

ДАБІ (Державна архітектурно-будівельна інспекція) виконує функції головної інстанції, без якої неможливо легально розпочати будівництво житлових чи нежитлових приміщень або ж провести реконструкцію.

З чого почати нове будівництво чи реконструкцію

Для того, щоб офіційно розпочати роботи з будівництва, насамперед, необхідно отримати дозвіл від ДАБІ. Таким дозволом є повідомленням про початок будівельних робіт. Перед взяттям такого дозволу зазвичай ще беруть будівельний паспорт (<300м2) або містобудівні умови та обмеження (>300м2). Другим, не менш важливим документом, який потрібний для легалізації будівництва, є декларація про введення об’єкта в експлуатацію. Без нього Ви не зможете провести комунікації в приміщення.

Така структура, як ДАБІ, призначена для того, щоб давати дозволи та ліцензії, а також проводити архітектурно-будівельний контроль. Інспектори ДАБІ мають право фіксувати порушення, якщо ж такі зроблені та накладати штрафи, розміри яких прописані в Законодавстві України.

Наші переваги:

Безпека та відсутність черг
Ми реагуємо на сьогоднішні виклики. Носіння маски у приміщенні при консультаціях, постійна дезінфекція, наявність антисептиків та захисних масок для персоналу та клієнтів. Онлайн розгляд документів. Без черг і простоювання місяцями біля кабінету держслужб, у кожного свій час для прийому.
Професіоналізм і досвід наших співробітників
Наш штат складається з юристів з нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Ми завжди працюємо в рамках узгодженого бюджету по договірним відносинам.

Вартість послуг юридичного супроводу в ДАБІ:

Вид послуги:Вартість:Термін виконання:
Юридичний супровідвід 2 000 грнІндивідуальноЗАМОВИТИ
Консультаціявід 500 грнІндивідуальноЗАМОВИТИ
Первинна консультаціяБЕЗКОШТОВНО-ЗАМОВИТИ
Інший вид послугиІндивідуальноІндивідуальноЗАМОВИТИ

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості послуг.

Перед підписанням договору на надання послуг ми надаємо своїм клієнтам безкоштовну консультацію юриста з нерухомості, щоб вони краще зрозуміли проблему, яку необхідно вирішити.

Наші юристи надають повний комплекс послуг за такими видами операцій з нерухомістю:

Представляти інтереси в ДАБІ можливо, якщо є нотаріально завірена довіреність. Здебільшого, таким питанням займаються юристи, які спеціалізуються в сфері нерухомості. При цьому, дозвільні документи складаються більш професійно, з дотриманням всіх правил. Виходячи з цього, юристи мінімізують ризики отримання відмов від ДАБІ.

Фахівці документ-сервісу “Unidoc” мають великий досвід по супроводу нового будівництва та реконструкцій в Києві і області. Наша практика заощаджує нашим замовникам дорогоцінний час та захищає від здійснення різного роду порушень. Звертайтеся, будемо раді Вам допомогти!

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на оформлення об'єкта?
Це залежить від складності процедури оформлення. Близько 40% завдань виконуються до 2 тижнів, 35% - до 1 місяця, решта 25% - це найбільш складні питання - до 2-5 місяців.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від таких факторів як: розташування об'єкта, метраж, наявності потрібних документів, складності і кількості етапів процедури.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти на консультацію або для укладення договору в офіс (робота або інші причини). Наш фахівець виїжджає до Вас абсолютно безкоштовно. Готові документи Ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати звузити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У вас є сертифікати?
Так звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас на місці.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено