Документ-cервіс "Unidoc"

Ласкаво просимо на офіційний сайт документ-сервісу “Unidoc”. Наш сервіс веде свою діяльність в сфері оформлення прав власності на нерухомість в Києві та області. Ми надаємо послуги з оформлення нерухомості в комплексі. Фахівці нашого документ-сервісу надають допомогу в оформленні документів на житлову і комерційну нерухомість. В документ-сервісі технічну інвентаризацію, виготовлення проектів, оцінку нерухомості, проведення геодезії  здійснюють сертифіковані інженери з досвідом більше 10 років. Орієнтація на потреби клієнта дозволяє нам надавати послуги в найкоротші терміни.  При цьому, висока якість та лояльна цінова політика залишається на першому місці.  В нашій справі не буває дрібниць. Тому ми здатні забезпечити глибокий аналіз практично будь-яких проблемних ситуацій та розробити шляхи їх вирішення.

Залиште заявку
на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Повідомлення надіслано

Офіційний сайт компанії містить основну інформацію про послуги нашого документ-сервісу. На офіційному сайті Ви можете замовити дзвінок по телефону, або залишити заявку і  протягом робочого дня ми Вам зателефонуємо. Будемо раді допомогти!

Контроль 24/7
Ми беремо під контроль всі процеси на всіх етапах. Ваш індивідуальний менеджер вашого проекту буде в курсі всього і завжди. Навіть у вихідні та свята.
Механізм роботи з державними структурами
У нас відпрацьований весь механізм роботи з держорганами і грамотно побудований взаємозв'язок між співробітниками.
Наші фахівці володіють сертифікатами
Наш штат складається з кваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом роботи, з освітою і ліцензіями на роботу.
Впевненість і Безпека
Ми беремося за той вид роботи, в якому впевнені на 100%. Кожен етап оформлення документів прописується за договірними відносинами.
Терміни здачі без затягування
Ми цінуємо свій час і час свого клієнта. Для нас не існує такого поняття як "завтра-післязавтра". Ми любимо конкретику, тому процес налагоджений дуже добре.

Наші переваги

Фахівці нашого документ-сервісу мають унікальний досвід в оформленні нерухомості, беручи участь в проектах різного рівня складності. Висока кваліфікація, професіоналізм і безперервна практика дозволяють нашим юристам, інженерам, проектантам, землевпорядникам, реєстраторам, - проводити супровід оформлення документів на нерухомість практично для будь-яких цілей в Києві та Київській області.

Ми працюємо з такими об'єктами:

Наші фахівці працюють з різними об'єктами нерухомості, різних класів наслідків і складності.
Житлові будинки, дачні та садові
Квартири в багатоквартирних будинках
Комерційна нерухомість
Господарські споруди і добудови
Громадські
будівлі
Самовільно побудовані об'єкти
Складські приміщення
Будинки сфери послуг/офісні будівлі
Торгові об'єкти
Земельні ділянки

Сертифікати фахівців:

У своїй роботі ми робимо ставку на досвід та експертність наших фахівців, вважаючи це основним ключем до успішного розвитку!

Наші клієнти та партнери:

Наша команда має значний досвід в сфері нерухомості, тому ми гарантуємо Вам надійність та безпеку.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Ваше повідомлення
успішно надіслано
вверх

Зворотній дзвінок

Ваше повідомлення
успішно надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено