Ввести в експлуатацію в Києві або області

Що Ви маєте на увазі під фразою «введення в експлуатацію будинку»? Чи знаєте Ви, що згідно з Законом України «Про регулювання будівельної діяльності» введення в експлуатацію нерухомості підлягає кожен будівельний об'єкт, незалежно від того, чи це новостворений об'єкт, чи був реконструйований існуючий. Повноцінно функціонувати побудований об'єкт може тільки після офіційного висновку уповноваженого на те органу виконавчої влади.

Найбільш поширеними випадками, які вимагають введення нерухомості в екслуатацію, є наступні:

  • Оформлення права власності. Без проходження процедури введення об'єкта нерухомості в експлуатацію Ваша будова залишається або незавершеним будівництвом, або самобудом. Ви не можете зареєструвати на нього свої права, не можете зареєструвати своє місце проживання або місце трудової діяльності. Для того, щоб отримати право власності на будинок або нежитловий об'єкт, його обов'язково необхідно ввести в експлуатацію;
  • Юридичні дії з нерухомістю. Вам необхідно здати в оренду, продати, обміняти, подарувати нерухомість? Якщо Ваш об'єкт самобуд, тоді без здійснення введення його в експлуатацію, це неможливо.

Наші переваги:

Безпека - Понад усе!
За роки роботи кожен з етапів максимально відточений, тому ми готові запропонувати ризики зведені до нуля.
Професіоналізм і досвід наших співробітників
Наш штат складається з юристів по нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
Високі стандарти
Без черг, у кожного свій час для прийому. Без простоювання місяцями біля кабінету держслужб.

Процес введення нерухомості в експлуатацію згідно з чинним законодавством здійснює Державна архітектурно-будівельна інспекція. Інспекцією здійснюється перевірка відповідності споруди затвердженим нормам, реєстрація та видача декларації про готовність об'єкта до експлуатації.

Вартість введення в експлуатацію:

Вид нерухомості: Вартість: Термін виконання:
Житловий будинок від 5 000 грн до 20 днів ЗАМОВИТИ
Нежитловий об'єкт від 8 000 грн до 25 днів ЗАМОВИТИ
Реєстрація декларації від 3 000 грн до 10 днів ЗАМОВИТИ
Технічний паспорт від 900 грн 1-3 дні ЗАМОВИТИ
Виїзд фахівця БЕЗКОШТОВНО - ЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯ БЕЗКОШТОВНО - ЗАМОВИТИ
УВАГА! Нагадуємо, що від 10.06.2016 діють нові правила містобудівної діяльності Закон від 17.01.2017 р .. № 1817 VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення містобудівної діяльності" Консультація
nat2 НАТАЛІЯ МАРКОВА
юрист-консультант
(068)-098-11-68,
(063)-624-60-44
Дзвінок

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні, наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Застосовуються наступні способи введення будівництва в експлуатацію:

  • 1. Спрощений - використовується для будівництва нескладних архітектурних будівель (клас наслідків CC1 або будівництво по будівельному паспорту). Це такі об'єкти нерухомості: приватні житлові будинки, дачі, гаражі, господарські будівлі, загальною площею до 300 м2. Процедура включає в себе етапи: отримання будівельного паспорта та повідомлення про початок будівельних робіт, потім отримання технічного паспорта та реєстрація в ДАБІ декларації про введення в експлуатацію, присвоєння поштового адресу, реєстрація права власності;
  • 2. Складний - застосовується для введення в експлуатацію у всіх інших випадках, а також для об'єктів CC2 та CC3 класу наслідків. Для цього необхідно отримати містобудівні умови та обмеження, замовити проект, отримати в ДАБІ дозвіл на виконання будівельних робіт. Після закінчення таких робіт замовити виїзд інженера БТІ з метою отримання технічного паспорта. Наступний етап - подача заяви про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта та отримання сертифіката. Присвоєння поштової адреси та реєстрація права власності на об'єкт.

Які документи необхідні, щоб ввести в експлуатацію будинок, самобуд чи інший вид нерухомості в Києві або області:

Перелік документів для введення в експлуатацію залежить від виду об'єкта нерухомості, а також проблематики споруди. Проте мінімальними документами, які необхідні для введення нерухомості, являються:

  1. Паспорт та ІПН;
  2. Установчі документи (для юридичних осіб);
  3. Документи на земельну ділянку (держ.акт, свідоцтво про право власності, договір дарування тощо);
  4. Документи на об'єкт (договір дарування, купівлі-продажу, свідоцтво, ордер, проект, старий технічний паспорт та інші).

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Вам необхідно ввести житловий будинок в експлуатацію, багатоквартирний будинок, будівлю нежитлового фонду або ж ввести в експлуатацію самовільне будівництво? У цих питаннях Вам допоможе наш документ-сервіс "Unidoc". В результаті нашої співпраці Ви отримаєте декларацію (сертифікат) про готовність об'єкта до експлуатації . Наш сервіс пропонує повний супровід на всіх етапах оформлення нерухомості.

*Документ, що засвідчує про проходження процедури введення в експлуатацію, може бути представлений у вигляді декларації про готовність (незначний клас наслідків CC1) або сертифіката (застосовується для побудов класу наслідків CC1, CC2).

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на оформлення об'єкта?
Це залежить від складності процедури оформлення. Близько 40% завдань виконуються до 2 тижнів, 35% - до 1 місяця, решта 25% - це найбільш складні питання - до 2-5 місяців.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від таких факторів як: розташування об'єкта, площі, наявності потрібних документів, складності і кількості етапів процедури.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти на консультацію або для укладення договору в офіс (робота або інші причини). Наш фахівець виїжджає до Вас абсолютно безкоштовно. Готові документи Ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати зменшити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У Вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери, проектанти, землевпорядники - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Повідомлення надіслано

Зворотний дзвінок

Повідомлення надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено