Узаконити перепланування в Києві або області

Питання перепланування квартир в наш час виникає досить часто на порядку денному у власників нерухомості. Планування, яке підходить одному, кардинально не влаштовує іншого. Тому комплекс робіт, пов'язаних зі зміною функціонального призначення приміщень, проводиться регулярно. Після перепланування необхідно вносити зміни в технічну документацію. Рекомендуємо узаконення перепланування в Києві (області) почати до моменту, коли Ви все перебудували або реконструювали.

Узаконити перепланування Ви повинні, якщо здійснюєте наступні зміни:

 • Перегородки: заміна як повна, так і часткова;
 • Прорізи: розміщення прорізів в несучих стінах (може вважатися як реконструкція);
 • Об'єднання кухні з кімнатою;
 • Об'єднання роздільного санвузла (стіна не несуча і в ній відсутній вентиляційний канал);
 • Фасади: всі зміни в приміщеннях, зроблені з боку вулиці (може вважатися як реконструкція) і т.п.

Дуже часто власники квартир задають питання: це моя приватна власність, чому я повинен брати дозвіл на перепланування? Ви маєте право робити перепланування будь-якого виду в Ваших приміщеннях, але після попереднього узгодження і дозволу. Оскільки перепланування не повинне порушувати будівельних нормативів, а також права сусідів і не впливати на стан будинку.

Наші переваги:

Безпека - Понад усе!
За роки роботи кожен з етапів максимально відточений, тому ми готові запропонувати ризики зведені до нуля.
Професіоналізм і досвід наших співробітників
Наш штат складається з юристів із нерухомості, інженерів БТІ, архітекторів, проектантів і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них реальний досвід в реальних задачах.
Сертифікати на роботу
Наші фахівці, в залежності від діяльності, володіють сертифікатами, з якими Ви можете ознайомитися у нас в офісі.
Високі стандарти
Без черг, у кожного свій час для прийому. Без простоювання місяцями біля кабінетів держслужб.

Скільки коштує узаконити перепланування - Київ або область:

Вид нерухомості: Вартість: Термін виконання:
Узаконення перепланування від 6 000 грн до 10 днів ЗАМОВИТИ
Узаконення реконструкції від 15 000 грн до 30 днів ЗАМОВИТИ
Технічний паспорт від 900 грн 1-3 дні ЗАМОВИТИ
Виїзд фахівця БЕЗКОШТОВНО - ЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЯ БЕЗКОШТОВНО - ЗАМОВИТИ
Сумніваєтеся в тому, реконструкція у Вас чи перепланування? Замовте консультацію і розрахунок вартості - ЗАМОВИТИ
nat2 НАТАЛІЯ МАРКОВА
юрист-консультант
(068)-098-11-68,
(063)-624-60-44
Дзвінок

*підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні, наші фахівці формують комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості наших послуг.

Згідно з чинним законодавством перепланування квартири або будинку повинно проводитися за відповідним порядком, з метою уникнення конфліктних ситуацій та нанесення шкоди сусіднім квартирам і будинку в цілому.

Узаконення перепланування квартири не завжди необхідно здійснювати, а саме у випадках:

 • Якщо перепланування не впливає на метраж житлової площі, здійснюється без порушення несучих конструкцій;
 • Зміни житлової площі проходить за рахунок демонтування комор, перегородок і т.п.

Які документи необхідні, щоб узаконити перепланування в Києві або області:

Перелік документів для перепланування залежить від виду об'єкта нерухомості, а також проблематики об'єкта. Проте мінімальний список документів, які необхідні для узаконення нерухомості, являються:

 1. Паспорт та ІПН;
 2. Будь-які наявні документи на нерухомість (проектна документація, технічний паспорт, свідоцтво на право власності і т.д).

*Для забезпечення достатності інформації та надання якісної консультації список необхідних для подання документів буде уточнено нашими співробітниками до початку робіт.

Етапи узаконення перепланування:

Для узаконення перепланування нерухомості в Києві або області необхідно пройти наступні етапи:

 1. Розробка проекту перепланування;
 2. Технічна інвентаризація;
 3. Отримання висновку інженера про відсутність дій із реконструкції;
 4. Реєстрація права власності.

Перепланування: правила і дійсність

На практиці ситуація з узаконення перепланування квартири в Києві (області) виглядає неоднозначно. Власники нерухомості, в залежності від ситуації, діють по-різному: одні починають збирати документи самостійно, інші вдаються до допомоги фахівців, здатних в найкоротші терміни вирішити проблему з узаконення перепланування. Ці моменти залежать від господаря, який самостійно вирішує скористатися послугами компанії або пройти процедуру самостійно.

Команда наших юристів, інженерів БТІ, проектувальників, інженерів із технічного нагляду - допоможуть Вам в найкоротші терміни здійснити узаконення перепланування в столиці або по області, підготувати та подати документацію в необхідні інстанції. Ми пишаємося тим, що в нашому штаті працюють фахівці з великим досвідом і наявність необхідних сертифікатів - це підтверджує.

Відповіді на популярні питання:

Скільки часу потрібно на оформлення об'єкта?
Це залежить від складності процедури оформлення. Близько 40% завдань виконуються до 2 тижнів, 35% - до 1 місяця, решта 25% - це найбільш складні питання - до 2-5 місяців.
Від чого залежить ціна на послуги?
Ціна залежить від таких факторів як: розташування об'єкта, площі, наявності потрібних документів, складності і кількості етапів процедури.
Ви можете приїхати до нас на об'єкт?
Бувають випадки, коли людина з різних причин не може прийти на консультацію або для укладення договору в офіс (робота або інші причини). Наш фахівець виїжджає до Вас абсолютно безкоштовно. Готові документи Ви отримуєте через кур'єра або Нову Пошту.
Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?
За весь час роботи ми скоротили терміни виконання майже вдвічі, чим дуже пишаємося. Але бувають ситуації, коли в людини форс-мажор і їй потрібно провести реєстрацію ще швидше (шлюб, виїзд за кордон і т.д). У деяких випадках це неможливо. Але в інших ситуаціях ми можемо запропонувати зменшити терміни, при цьому потрібно враховувати, що ціна за послугу може збільшитися.
У Вас є сертифікати?
Так, звичайно. У таких людей як інженери БТІ, проектанти, інженери з технічного нагляду - у всіх є сертифікація. Це дуже важливо. З усіма документами Ви зможете ознайомитись у нас в офісі.

Залиште заявку

на безкоштовну консультацію
* - обов'язкові для заповнення
Повідомлення надіслано

Зворотний дзвінок

Повідомлення надіслано
* - обов'язкові для заповнення
Заявку відправлено